Aktualności

Napisał Dział: Filmy

 colossal top

W sieci pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź filmu „Colossal” w reżyserii Nacho Vigalondo. W roli głównej w tym nietypowym thrillerze sci-fi występuje Anne Hathaway.

 

Napisał Dział: Książki

ChG ROTH PL cover top

Już wkrótce „Narodziny Hordy”, pierwsza książka z nowej serii Blizzard Legends, zagoszczą na półkach księgarń.

Napisał Dział: Książki

biedrzycki top

Już 24 lutego premiera ostatniej części trylogii warszawskiej Bartka Biedrzyckiego. „Dworzec Śródmieście” ukaże się nakładem Fabryki Słów.

Napisał Dział: Filmy

 John Wick 2

Lionsgate zaprezentowało w sieci fragment z nadchodzącej drugiej części przygód płatnego zabójcy, Johna Wicka (Keanu Reeves). Zobaczcie materiał poniżej!

Napisał Dział: Filmy

the Division Stephen Gaghan

Kolejna gra wideo doczeka się filmowej adaptacji. Czy przełamie słynną klątwę tego typu ekranizacji? Przyszła pora na „The Division”, którym zajmie się Stephen Gaghan. Twórca napisze scenariusz oraz stanie za kamerą produkcji.

Napisał Dział: Seriale

 powerless toop

Stacja NBC zaprezentowała kolejny zwiastun serii „Powerless”, pierwszego komediowego show w ramach telewizyjnego uniwersum DC. Premiera już w lutym!

Napisał Dział: Seriale

dobry omen

Choć nadal nie pojawiają się żadne nowe informacje na temat ekranizacji powieści Neila Gaimana „Sandman”, to jednak nie oznacza to wcale, że nie są planowane kolejne adaptacje dzieł tego angielskiego pisarza. W tym roku oczywiście zadebiutuje długo wyczekiwana premiera serialowych „Amerykańskich Bogów”, a teraz okazuje się, że Amazon nabył prawa do powieści „Good Omens”, którą Gaiman napisał wspólnie ze świętej pamięci Sir Terrym Pratchettem.

Napisał Dział: Filmy

 before i fall

Ekranizacją powieści Lauren Oliver pt. „7 razy dziś” zajął się dla Awesomeness Films i Jon Shestack Productions, Ry Russo-Young („Nobody Walks”). Światowa premiera filmu już w marcu.

Napisał Dział: Filmy

Miguel Ferrer top

Miguel Ferrer, doskonale znany ze swoich ról w produkcjach takich jak „RoboCop”, „Twin Peaks” czy „NCIS: Los Angeles” zmarł po długotrwałej walce z chorobą nowotworową. Miał 61 lat.

Napisał Dział: Ze świata

AI prawa top

Sztuczna Inteligencja to w coraz mniejszym stopniu domena science fiction, a w coraz większym - część naszego życia. W odpowiedzi na to zjawisko europosłowie rozpoczęli tworzenie prawa dla "osób elektronicznych" - w lutym odbędzie się głosowanie nad raportem poświęconym przepisom dla robotów.