Aktualności

Napisał Dział: Książki

immersja 1200x455 fragment1

Czy ludzki umysł jest w stanie bezbłędnie odróżnić rzeczywistość od fikcji? Uroboros szykuje na 1 sierpnia premierę powieści autorstwa Ericka Pola pt. „Immersja”. Jednak już dziś możecie zapoznać się z jej fragmentem!

Napisał Dział: Filmy

 operacja top

„Operacja Overlord” to horror w reżyserii Juliusa Avery’ego. Zobaczcie z jakimi wrogimi siłami przyjdzie się zmierzyć oddziałowi amerykańskich żołnierzy w Normandii. Produkcja powstała we współpracy Paramount Pictures i studia J.J. Abramsa, Bad Robot.

Napisał Dział: Filmy

 Halloween top

Twórcy horroru „Halloween” przygotowali specjalnie na San Diego Comic-Con nowy plakat promocyjny produkcji. Zobaczcie powrót roli Michaela Myersa!

Napisał Dział: Filmy

batman top

W mediach pojawiły się nowe pogłoski dotyczące widowisk od Warner Bros. Pictures i DC Films. Z nieoficjalnych informacji możemy dowiedzieć się z kim będą musieli walczyć Mroczny rycerz w „The Batman” i drużyna antybohaterów DC w sequelu „Legionu samobójców”.

Napisał Dział: Seriale

 Brenton Thwaites Robin Titan top

Studio DC udostępniło w sieci pierwszą oficjalną zapowiedź serialu „Titans”, który zadebiutuje na DC Universe, nowotworzonej platformie streamingowej.

Napisał Dział: Filmy

 hood top

Wytwórnia Lionsgate udostępniła w sieci nowy zwiastun widowiska „Robin Hood: Początek” . Taron Egerton wciela się w tytułową postać. Czy gwiazda „Kingsman” sprawdzi się w roli jednego z najsłynniejszych banitów?

Napisał Dział: Seriale

manhunt top Kopia

Studio Lionsgate Television ogłosiło, że znalazło wytwórnię, która zajmie się realizacją kolejnych sezonów „Manhunt”.

Napisał Dział: Filmy

 iron sky top

Twórcy kontynuacji „Iron Sky” zaprezentowali w sieci tease rowy zwiastun swojej produkcji. Czekacie na „Iron Sky The Coming Race”?

Napisał Dział: Seriale

 

Platforma już wcześniej nawiązała współpracę z autorem komiksowych pierwowzorów "Kick-Assa" i "Kingsman". Dziś poznaliśmy tytuły pięciu powieści graficznych, które doczekają się ekranizacji – filmowych i serialowych.

jupiters legacy top

Netflix pracuje nad serialami na podstawie „American Jesus” i „Jupiter's Legacy”, trzy pozostałe komiksy zostaną zaadaptowane na filmy fabularne.

Napisał Dział: Filmy

bloodborne top

Media obiegła pogłoska (dość wiarygodna) za sprawą zdjęcia zamieszczonego na Instagramie reżysera „Strażników Galaktyki”.