Aktualności

Napisał Dział: Seriale

The Walking Dead s9 top

Stacja AMC ogłosiła, że ich flagowy serial „The Walking Dead”, dostał zamówienie na kolejny, 9 już sezon. Decyzja o przedłużeniu nie jest zaskoczeniem, ale niespodzianką okazała się zmiana osoby odpowiedzialnej za serial. Nowym showrunnerem będzie bowiem Angela Kang.

Napisał Dział: Filmy

jungle book 2 top

W sieci pojawiło się kilka informacji na temat zapowiedzianego przez Disneya na 2019 rok widowiska, „Księga dżungli 2”. O filmie opowiedział jego scenarzysta, Justin Marks.

Napisał Dział: Seriale

fear walking dead top

Stacja AMC ogłosiła, że „Fear the Walking Dead”, produkcja własna AMC Studios, powróci z 4. sezonem w poniedziałek 23 kwietnia o 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze.

Napisał Dział: Filmy

stan lee top

Ace Comic-Con w Arizonie odwiedzili Todd McFarlane i Stan Lee, którzy podczas spotkania z fanami opowiedzieli co nie co o nowej ekranizacji „Spawna”. Reżyser zdradził, że legendarny autor komiksów będzie miał w filmie swoje cameo!

Napisał Dział: Filmy

 guardians of the galaxy top

Niestety, fani ekipy Star Lorda trochę poczekają na premierę „Guardians of the Galaxy Vol. 3”. O przypuszczalnej dacie premiery widowiska wypowiedział się ostatnio James Gunn.

Napisał Dział: Seriale

 terror top

Stacja AMC zaprezentowała nowy materiał wideo promujący „The Terror”. Serial powstaje w oparciu o prawdziwe wydarzenia sprzed niemal 170 lat, które zainspirowały także Dana Simmonsa do napisania powieści pod tym samym tytułem.

Napisał Dział: Filmy

masters of the universe top

Wygląda na to, że kinowy reboot „Masters of the Universe” Davida S. Goyera w końcu zrobił kilka kroków naprzód. Sony ma w planach rozpocząć zdjęcia do filmu w kwietniu tego roku, z nadzieją na to, że premiera będzie mieć miejsce 18 grudnia przyszłego roku. Mogło to jednak ulec zmianie, bowiem w ten sam dzień w kinach ma się pojawić „Star Wars: Episode IX”.

Napisał Dział: Seriale

john wick top

Stacja Starz łączy siły z Lionsgate, aby powołać do życia serial telewizyjny „The Continental”, w oparciu o znakomitą fabułę filmów z Johnem Wickiem. Scenariusz napisze Chris Collins, który jest również showrunnerem serialu.

Napisał Dział: Seriale

EN 00909042 8927

Na chwilę obecną szczegóły na temat serialu o Wiedźminie, nad którym pracuje platforma Netflix, są utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Niestety, nic więcej na temat produkcji nie zdradzi fanom twórca książkowego pierwowzoru, Andrzej Sapkowski. Pisarz był gościem portugalskiego Comic Conu, gdzie podkreślił, że nie jest zaangażowany w prace i pragnie wiedzieć jak najmniej o powstającym serialu.

Napisał Dział: Filmy

Voldemort top

Doczekaliśmy do oficjalnej premiery fanowskiego prequelu ze świata Harry’ego Pottera, który przedstawi nam młode lata głównego złoczyńcy sagi. Zapraszamy na seans „Voldemort: Origins of the Heir”.