Aktualności

Napisał Dział: Z Polski

 Lindsey morgan raven reyes

Poznaliśmy kolejnego gościa Comic-Con Polska. Organizatorzy ogłosili, że na czerwcowej imprezie spotkamy się z Lindsey Morgan.

Napisał Dział: Filmy

Wonder Woman top

Podczas nowojorskiego konwentu Toy Fair pojawiło się wiele zabawek promocyjnych związanych z nadchodzącymi premierami. Jedną z nich była figurka przedstawiająca wroga Wonder Woman, potwierdzająca wcześniejsze przypuszczenia fanów. Oczywiście uwaga na spoilery.

 

Napisał Dział: Filmy

matrix top

W 2003 zakończyła się trylogia „Matrix”. Fani nie oczekiwali nawet żadnych dodatkowych sequeli, twórcy również o tym nie wspominali. Jednak w pewnym sensie zakończenie „Revolutions” było otwarte. Z ust Neo padły słowa: „Zobaczymy się jeszcze kiedyś?” a Wyrocznia odpowiedziała: „Tak przypuszczam. Kiedyś.”. To daje pewną możliwość…

Napisał Dział: Seriale

bryan cranston

W zeszłym roku Channel 4 ogłosili, że łączą siły z Sony Pictures Television i AMC, aby wspólnie pracować nad „niesamowicie ambitnym” projektem, jakim ma być serial inspirowany twórczością legendarnego pisarza sci-fi, Philipa K. Dicka. Serial został zatytułowany „Electric Dreams: The World of Philip K Dick”, a producentami wykonawczymi zostali Ronald D. Moore, Michael Dinner i Bryan Cranston, którzy również mieli odegrać w serialu pewne role.

Napisał Dział: Seriale

walking dead season 7 group

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów „The Walking Dead”. Stacja FOX ogłosiła, że już 6 marca w Warszawie będziecie mogli spotkać się z obsadą serialu.

Napisał Dział: Filmy

taron egerton RH top

Do sieci trafiły pierwsze nieoficjalne fotografie z planu powstającego właśnie filmu „Robin Hood: Origins”, gdzie główną rolę gra gwiazda „Kingsman”, Taron Egerton. Zobaczcie galerię zdjęć z planu zdjęciowego z miasta Dubrownik.

Napisał Dział: Filmy

predator reboot shane black

Prace na planie „The Predator” mają ruszyć już w tym tygodniu, a produkcja powstaje z przeznaczeniem do kategorii R. Z tej okazji reżyser projektu, Shane Black, podzielił się z fanami pierwszą fotografią obsady.

 

Napisał Dział: Filmy

piraci 5 top

„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” wchodzą do kin pod koniec maja, a już teraz możemy rzucić okiem na bohaterów filmu. Disney i twórcy produkcji zaprezentowali światowej widowni trzy nowe plakaty promocyjne.

Napisał Dział: Filmy

 Beauty Beast 2017 top

Disney podzielił się z fanami „Pięknej i Bestii” nową zapowiedzią produkcji. Zobaczcie i posłuchajcie jak z repertuarem poradziła sobie Emma Watson, odtwórczyni roli Belli.

 

Napisał Dział: Filmy

Król Artur Legenda miecza top

W maju zobaczymy jak Guy Ritchie podszedł do legendy o królu Arturze, a już teraz możemy poczuć przedsmak w widowiskowym zwiastunie!