Aktualności

Napisał Dział: Filmy

SG2 2

Pojawił się nowy zwiastun wyczekiwanej przez wielu fanów superprodukcji od Marvela. Zobaczcie jakie wyzwania będą czekać ekipę Star Lorda!

 

Napisał Dział: Seriale

lucifer season 2 piano fox

Mamy nieoczekiwane i dość przykre wieści dla fanów Lucyfera Morningstara. Stacja FOX postanowiła skrócić 2 sezon serialu z 22 do 18 odcinków.

Napisał Dział: Filmy

obcy przymierze top

W sieci pojawił się nowy plakat promocyjny horroru sci-fi „Obcy: Przymierze” od Ridleya Scotta. Nie pozostawia on cienia wątpliwości odnośnie szans ludzi w starciu z obcymi…

Napisał Dział: Filmy

DN netflix top

Niedawno w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun ekranizacji „Death Note” od Netflixa, a dziś pojawiło się zdjęcie prezentujące głównych bohaterów produkcji. Możemy się przyjrzeć postaci Lighta Turnera (Nat Wolff) i detektywa L (Lakeith Stanfield).

Napisał Dział: Filmy

gwiezdne wojny TOP

Jesteście ciekawi jaka przyszłość czeka sagę „Gwiezdnych Wojen” i czego oczekiwać po „Han Solo: A Star Wars Story”? Część tajemnic zdradził w wywiadzie Bob Iger, dyrektor Disneya. Uwaga na możliwe spoilery.

Napisał Dział: Gry

EN 00909042 8927

Pisarz w wywiadach wielokrotnie wypowiadał się na temat gry „Wiedźmin” od CD Projekt RED, nie były to zazwyczaj przychylne wypowiedzi. Temat powrócił w rozmowie Sapkowskiego z brytyjskim portalem Eurogamer. Wywiad rozjaśnia kwestię postawy pisarza wobec trylogii CD Projekt RED. Okazuje się, że twórcy Geralta z Rivii nie wierzył w sukces gry.

Napisał Dział: Filmy

guardians of the galaxy 2 TOP

James Gunn rozpieszcza fanów MCU! W ślad za plakatem, który będzie promował widowisko w kinach IMAX, teraz reżyser sprezentował nam galerię plakatów prezentującą najważniejsze postacie z nadchodzących „Guardians of the Galaxy Vol. 2”.

Napisał Dział: Seriale

 Midnight Texas poster TOP

Mamy interesującą propozycję dla fanów zakończonej kilka lat temu „Czystej krwi”. Stacja NBC zaprezentowała pierwszy zwiastun swojego nowego serialu „Midnight, Texas” opartego na cyklu powieści Charlaine Harris pod tym samym tytułem. Szykuje się kolejna produkcja z mnóstwem nadprzyrodzonych postaci.

Napisał Dział: Filmy

 JL plakat top

Warner Bros. Pictures podgrzewa atmosferę przed jutrzejszą premierą nowego zwiastuna widowiska „Liga Sprawiedliwości”. Wytwórnia zaprezentowała w sieci galerię plakatów i klipów poświęconych poszczególnym członkom drużyny. Zerknijcie na Batmana, Flasha i Aquamana w materiałach poniżej!

Napisał Dział: Z Polski

Wiedźmin musical

Niedawno informowaliśmy Was o przedsprzedaży biletów na wiedźmiński spektakl w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Próby do przedstawienia dopiero się rozpoczęły, a biletów w kasach teatru zaczyna brakować. Zainteresowanie spektaklem jest ogromne, do tej pory sprzedanych zostało już ponad 10 tysięcy biletów! Poznaliśmy, co najważniejsze, obsadę muzycznego „Wiedźmina”.