Aktualności

Napisał Dział: Filmy

 Ragnarok 5foto TOP

W sieci pojawiły się dwa nowe klipy od Marvel Studios, które promują „Thor: Ragnarok”. Możemy na nich zobaczyć Thora, Lokiego oraz Hulka. Natomiast na Spotify udostępniono oficjalnie pełny soundtrack z widowiska!

 

Napisał Dział: Filmy

ostatni jedi bo top

Bukmacherzy rozpoczęli pierwsze szacunkowe wyliczenia zarobków najnowszego widowiska z sagi „Gwiezdnych Wojen”. Jesteście ciekawi jakie są ich pierwsze prognozy?

Napisał Dział: Książki

atlas tolkienowski top

Wydawnictwo Zysk i S-ka zaprezentowało w sieci okładkę oraz opis publikacji „Atlas Tolkienowski” autorstwa Davida Day’a. Książka będzie bogato ilustrowanym kompendium wiedzy o Śródziemiu, które stworzył J. R. R. Tolkien.

Napisał Dział: Seriale

magnum top

To już kolejne podejście Hollywoodu do serialu. Stacja pracuje nad projektem reboota popularnego serialu z lat 80”, „Magnum”. Poznaliśmy kolejne nazwiska twórców odpowiedzialnych za produkcję oraz wstępny zarys fabularny.

Napisał Dział: Filmy

Aquaman top

Prace na planie kolejnego widowiska od Warner Bros. i DC Comics zostały zakończone. Zobaczcie fotografie, jakie zmieścili z tej okazji filmu w mediach społecznościowych aktorzy i twórcy filmu.

Napisał Dział: Filmy

daisy ridley luke evans josh gad

Gwiazda nowych „Gwiezdnych wojen” wystąpi w nowym filmie, o którym w Hollywood zaczyna robić się głośno. W projekt zaangażował się również Josh Gad i Luke Evans.

Napisał Dział: Filmy

jedi 10

Laura Dern zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie bohaterki, którą sportretowała w superprodukcji „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Jesteście ciekawi tej tajemniczej postaci?

Napisał Dział: Filmy

terminator 6

Serwis Omega Underground podzielił się najnowszymi informacjami o szóstej odsłonie cyklu „Terminator”. Według portalu plan zdjęciowy filmu będzie znajdował się w Europie.

Napisał Dział: Filmy

 shape of water top

Fox Searchlight Pictures zaprezentowało w sieci plakat promujący najnowszy film Guillermo del Toro, „The Shape of Water” („Kształt wody”). Produkcja trafi do kin pod koniec roku.

Napisał Dział: Filmy

hellboy david

Do obsady nowego Hellboya dołączyli Sophie Okonedo, Alistair Petrie oraz Brian Gleeson. Na razie nie wiadomo w jakich rolach ich zobaczymy.