Aktualności

Napisał Dział: Filmy

 ripley

Przynajmniej na chwilę, na potrzeby programu Late Show with Stephen Colbert, Sigourney Weaver pojawiła się na ekranie jako Ripley. Zobaczcie z jakimi przeciwnościami, poza Ksenomorfami, musiała się zmierzyć tym razem!

Napisał Dział: Filmy

 xmen top

Wytwórnia 20th Century Fox przedstawiła swoje plany na najbliższe lata. W kalendarzu premier studia znalazły się nowe ekranizacje komiksów, w tym te najbardziej wyczekiwane: „Deadpool 2” i „New Mutants”, które zobaczymy już w przyszłym roku. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że na duży ekran zawita również Dark Phoenix.

Napisał Dział: Filmy

predator 20th

Wytwórnia zaprezentowała zmieniony kalendarz premier. Wyczekiwany przez widzów „The Predator” zadebiutuje w kinach z półrocznym opóźnieniem. Powody, które stoją za taką decyzją wytwórni nie są znane. Poniżej możecie zapoznać się ze zmodyfikowanym grafikiem premier studia – niektóre zmiany są korzystne dla kinomanów!

Napisał Dział: Filmy

adam warlock top

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów Marvela! Z pewnego źródła dowiedzieliśmy się, że Adam Warlock na pewno zagości na dużym ekranie.

Napisał Dział: Filmy

Horror Smart House

Projektem dla wytwórni zajmą się specjaliści gatunku: James Wan („Obecność” 1 i 2, „Piła”) oraz Alexandre Aja („Wzgórza mają oczy”, „Lustra”, „Rogi”).

Napisał Dział: Filmy

quinlan vos

W zapowiedzianym na maj przyszłego roku drugim spin-offie „Gwiezdnych Wojen”, który poświęcony będzie młodzieńczym latom Hana Solo, pojawi się rycerz Jedi. Tymi rewelacjmi podzielił się z fanami portal Making Star Wars.

Napisał Dział: Seriale

The X Files top

„The X Files” zagości ponownie na antenie! W 2018 roku wyemitowany zostanie kolejny, już 11 sezon. Gillian Anderson i David Duchovny powrócą do swoich ról. Sezon będzie sobie liczył 10 odcinków. Większość członków ekipy wyraziła chęć dalszej pracy nad serialem, ale producenci wykonawczy nie potwierdzili tego, aż do teraz.

Napisał Dział: Filmy

 fma top

Już po koniec roku w kinach zadebiutuje „Hagane no renkinjutsushi”, aktorska adaptacja mangi „Fullmetal Alchemist”. W sieci pojawił się drugi zwiastun filmu, zobaczcie materiał poniżej!

Napisał Dział: Seriale

city city top

Powstanie adaptacja niesamowitej powieści China Mieville’a, „The City & the City”. Zajmie się nią Tony Grisoni, a w rolę głównego bohatera, czyli inspektora Tyadora Borlu wcieli się David Morrissey („The Walking Dead”). Za projekt odpowiedzialna jest stacja BBC. Serial o Borlu, podróżującym między dwoma miastami – Beszel i Ul Qoma, docelowo ma się składać z czterech sezonów.

Napisał Dział: Filmy

GOTG2 TOP

Wszyscy już odliczamy dni do premiery drugiej części „Strażników Galaktyki”. Wczoraj poznaliśmy soundtrack filmu, a dziś twórcy, na łamach Entertainment Weekly, podzielili się z fanami nowymi zdjęciami z produkcji. Możemy na nich zobaczyć Gamorę, Baby Groota, Mantis i Draxa, a także złoczyńcę Taser-Face’a. Zerknijcie na poniższą galerię.