Aktualności

Napisał Dział: Filmy

 kingsman moore top

20th Century FOX zaprezentowało kolejny spot promocyjny „Kingsman: The Golden Circle”. Wideo skupia się na postaci głównego czarnego charakteru produkcji - Poppy, granej przez Julianne Moore.

Napisał Dział: Seriale

 electric dreams top

Amazon oraz Channel 4 zaprezentowały pierwszy oficjalny zwiastun serialowej antologii „Philip K Dick's Electric Dreams”. W roli głównej, jako Philip K Dick, wystąpi Bryan Cranston. Zobaczcie materiały promocyjne serialu poniżej.

 

Napisał Dział: Gry

 as origins top

W sieci zaprezentowano filmowy zwiastun kolejnego tytułu Ubisoftu z serii „Assassin’s Creed” – „Assassin’s Creed: Origins”, Poniższy materiał wideo zadebiutował na tegorocznym Gamescomie.

 

Napisał Dział: Książki

Brian Aldiss top

Dziś w mediach oficjalnie poinformowano, że 19 sierpnia zmarł Brian Aldiss – wybitny brytyjski pisarz science-fiction, a także krytyk fantastyki. Twórca „Kryptozoiku”, „Umysłu w potrzasku” czy „Superpaństwa” odszedł w wieku 92 lat.

 

Napisał Dział: Seriale

jaime lannister toop

Niewielkie wskazówki w tej sprawie dał Nikolaj Coster-Waldau, serialowy Jaime Lannister. Aktor w jednym z ostatnich wywiadów dla portalu Collider został zapytany o wydarzenia, które szykują nam twórcy w wielkim finale serialu. Uwaga, możliwe spoilery!

Napisał Dział: Filmy

 piła 4 top

Kolejna, ósma już odsłona filmowej serii horrorów doczekała się serii plakatów promocyjnych. Studio Lionsgate zaprezentowało również nowy spot, a produkcja wejdzie do kin w październiku.

Napisał Dział: Seriale

hbo wo

Ten rok z pewnością nie należy do najszczęśliwszych dla HBO. Stacja została zaatakowana i szantażowana przez hakerów (grożono zamieszczeniem w sieci scenariuszy i odcinków seriali oraz poufnych informacji o pracownikach i aktorach), a ostatnio do sieci z winy jednego z oddziałów HBO wyciekł najnowszy odcinek „Gry o tron”. A to nie koniec serii niepowodzeń. Teraz na oficjalne twitterowe konto stacji włamała się nowa grupa hakerów - OurMine.

Napisał Dział: Gry

 Mass Effect Andromeda

Na oficjalnym blogu „Mass Effect Andromeda” nalazło się oświadczenie przygotowane przez deweloperów gry. Okazuje się, że studio Bioware definitywnie zakończyło prace nad poprawkami i łatkami w trybie kampanii dla jednego gracza, a kolejne patche będą przeznaczone jedynie modułu dla trybu multiplayer.

Napisał Dział: Filmy

 b skyline top

Jeżeli pamiętacie okropną klapę, jaką okazał się film “Skyline” z 2010 roku, prawdopodobnie będziecie mile zaskoczeni zapowiedzią sequela tej produkcji, który wcale nie wygląda aż tak źle! Pierwszy film przy małym budżecie (10 mln dolarów) wygenerował całkiem niezły zysk, a w sequelu pojawi się nowa obsada, cała ekipa twórców, nowy reżyser i niewielkie powiązanie z pierwowzorem.

 

Napisał Dział: Filmy

thebirds top

W pewnym momencie mówiono, że remake “Ptaków” zostanie wyprodukowany przez Michaela Baya, ale teraz wiadomo, że nad filmem pracuje David Heyman (filmowy cykl „Harry Potter”). Nad uwspółcześnieniem klasycznej produkcji Alfreda Hitchcocka z 1963 roku czuwa BBC.