Aktualności

Napisał Dział: Filmy

deadpool 2 toop

No i mamy! Nowy zwiastun z nowymi scenami! 

Napisał Dział: Z Polski

hp top

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Lubartowie (woj. lubelskie), nauczyciele angielskiego wspólnie z uczniami chcieli zorganizować w ramach zajęć tematycznych „Tydzień z Harrym Potterem”, zakończony zabawą z Hogwartem jako motywem przewodnim. Słowo klucz: chcieli. Po protestach i naciskach ze strony części niezadowolonych rodziców całą akcję odwołano. Powód? „Harry Potter” propaguje magię, okultyzm, satanizm i w skrócie zatruwa młode umysły...

Napisał Dział: Filmy

thor thanos top

Choć doskonale wiemy, że w „Avengers: Infinity War” zobaczymy mnóstwo bohaterów Marvela, którzy łączą siły w obliczu wspólnego zagrożenia, to twórcy wyznali, że większość czasu zostanie poświęcona jednak dwóm bohaterom: Thorowi i Thanosowi. Jeśli chodzi o Thora, to jest to dosyć zaskakujące, ale Thanos? Cóż, każdy film o Avengersach miał w ostateczności doprowadzić nas do tego bohatera.

Napisał Dział: Filmy

Han solo sw top

Śmierć Hana Solo w „Przebudzeniu Mocy” była częściowo czymś, czego fani mogli się spodziewać. I choć niebawem w kinach pojawi się film „Solo: A Star Wars Story” to tak naprawdę nikt nigdy nie zastąpi znakomitego w tej roli Harrisona Forda. Okazuje się, że nie tylko fani cierpieli z powodu jego odejścia. Joonas Suotamo, aktor wcielający się w Chewbaccę, wyznał, że bardzo emocjonalnie odczuł kręcenie tej sceny. Podobno cała ekipa milczała, gdy Adam Driver i Harrison Ford odgrywali wtedy swoje role.

Napisał Dział: Seriale

Stranger Things s3 top

David Harbour ogłosił ostatnio, że kolejny sezon „Stranger Things” pojawi się w przyszłym roku. Teraz okazuje się, że zdjęcia ruszają już wkrótce, dlatego prawdopodobnie trzeci sezon pojawi się jak zawsze w okolicach Halloween. Zdjęcia mają się rozpocząć podobno 23 kwietnia.

Napisał Dział: Filmy

 the titan top

W obliczu zbliżającej się katastrofy, jaką jest zagłada Ziemi, rasa ludzka musi znaleźć nowy dom, aby nadal egzystować. Najnowsza produkcja Netflixa przedstawia właśnie taki apokaliptyczny scenariusz, w którym ostatnia nadzieja na przetrwanie wszystkich gatunków to grupa mężczyzn i kobiet biorących udział w zmieniającym życie eksperymencie. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun „The Titan”!

Napisał Dział: Filmy

 The X Files top

Stacja FOX zaprezentowała w sieci oficjalny zwiastun finałowego odcinka 11 sezonu serialu „Z Archiwum X” („The X Files”), który zadebiutuje już dziś wieczorem.

Napisał Dział: Filmy

John Wick 3 top

Prace na planie „John Wick: Chapter 3” mają rozpocząć się w kwietniu, a my do tej pory nie poznaliśmy najmniejszych szczegółów dotyczących fabuły projektu. Jednak pewne wskazówki nasuwa nam obecność w obsadzie Hiroyuki’ego Sanady („Wolverine”).

Napisał Dział: Filmy

Pułapka czasu top

Wytwórnia Disney poinformowała w lakonicznym komunikacie, że superprodukcja „Pułapka czasu” („A Wrinkle in Time”) nie zadebiutuje w Polsce.

Napisał Dział: Filmy

 venom top

Media obiegła niepokojąca plotka dotycząca wyczekiwanej przez fanów produkcji „Venom”. Dotyczy ona tytułowej postaci, w którą wciela się Tom Hardy. Uwaga, możliwe spoilery!