Aktualności

Napisał Dział: Filmy

 mroczna wieża toopp

W sieci pojawił się materiał promocyjny „Mrocznej Wieży” zatytułowany „Legacy of the Gunslinger”, w którym o pracy nad filmem opowiadają Idris Elba i Matthew McConaughey, a także twórca cyklu Stephen King.

Napisał Dział: Seriale

gra o tron st

Jeśli zastanawialiście się który z bohaterów serialu HBO „Gra o tron” jest faktycznie główną postacią w show, to z pomocą spieszy Wam statystyka. Obiektywnie i bez względu na osobiste sympatie i antypatie, analitycy z firmy Looker wyłonili głównego bohatera serialu.

Napisał Dział: Filmy

 spider top

Garść szczęśliwców w USA miała już okazję zobaczyć na pokazach testowych najnowsze widowisko od Marvela i Sony – „Spider-Man: Homecoming”. Jak na razie recenzje napawają optymizmem, a krytycy zdradzili, że Marvel utrzymał tradycję i film ma dwie sceny po napisach. Nie powiedziano jednak, co zostało w nich przedstawione.

 

Napisał Dział: Seriale

inhum top

Marvel zaprezentował w sieci dwa nowe plakaty serialu „Inhumans”. W głównych rolach zobaczymy Ansona Mounta (Black Bolt) i Iwana Rheona (Maximus Szalony). Zobaczcie jak będzie wyglądać niezwykłe miasto-wyspa, Attilan!

Napisał Dział: Filmy

infinity war top1

Szef Marvela, Kevin Feige, wyjawił w jednym z ostatnich wywiadów, że w „Avengers: Infinity War” z pewnością pożegnamy któregoś z bohaterów. Teraz pozostaje nam obstawiać kogo z tak bogatej obsady wybierze na swoją ofiarę, bądź ofiary, Thanos.

Napisał Dział: Seriale

dredd info top

Serial przygotowuje brytyjskie studio Rebellion, a kilka nowych informacji o projekcie zdradził fanom Dredda prezes wytwórni, Jason Kingsley.

Napisał Dział: Seriale

star trek discovery topp

Już tej jesieni na antenie CBS zobaczymy nowy serial rozgrywający się w ramach uniwersum „Star Trek” – „Star Trek: Discovery”. Show złamie jedną z głównych zasad twórcy „Star Treka” Gene’a Roddenberry’ego.

Napisał Dział: Filmy

Mission Impossible 6 top1

Reżyser i scenarzysta szóstej odsłony franczyzy „Mission: Impossible”, Christopher McQuarrie, podzielił się z fanami nowymi fotografiami z planu. Możecie je zobaczyć poniżej.

Napisał Dział: Filmy

Brad Pitt and Tommy Lee Jones Ad Astra

Aktor będzie partnerować na ekranie Bradowi Pittowi w filmie „Ad Astra” Jamesa Graya („Zaginione miasto Z”, „Imigrantka”, „Ślepy tor”).

Napisał Dział: Seriale

Nightflyers top

Stacja SyFy dała zielone światło na realizację pilotowego odcinka serialu „Nightflyers” na podstawie książki George'a R.R. Martina.