Aktualności

Napisał Dział: Książki

 Królewska talia top

Premiera najnowszej powieści Marcina Mortki zatytułowanej „Królewska Talia” już jutro, 24 maja. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa, a jej fragmentu możecie wysłuchać już teraz!

Napisał Dział: Filmy

joss zack LS top

Z powodu rodzinnej tragedii, Zack Snyder zdecydował się zrezygnować z dokończenia reżyserii „Ligi Sprawiedliwości”. Jego obowiązki przejmie Joss Whedon.

Napisał Dział: Filmy

 Contra top

Jedna z ikonicznych gier akcji od japońskiego producenta Konami, która zadebiutowała w 1987 roku - „Contra”, doczeka się filmowej adaptacji. Filmem zajmie się chińskie studio Beijing Starlit Movie.

Napisał Dział: Filmy

sw vf top

Magazyn Vanity Fair z okazji 40-lecia „Gwiezdnych Wojen” przygotował jubileuszowe okładki, a zdjęcia przygotowała legendarna fotograf Annie Leibovitz - amerykańska fotograf, portrecistka, wielokrotnie nagradzana najbardziej prestiżowymi nagrodami w branży. Zobaczcie bohaterów superprodukcji „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” sportretowanych przez tę utalentowaną fotograf.

Napisał Dział: Filmy

 han solo foto new top

Lucasfilm stara się jak może, by uchronić produkcję przed jakimikolwiek przeciekami dotyczącymi nadchodzących „Star Wars”, jednakże czasami pewne informacje się przedostają, a wielu fanów z pewnością zrobiłoby wszystko, byle dowiedzieć się więcej na temat kolejnych wiadomości z odległej galaktyki.

Napisał Dział: Seriale

 Preacher top

AMC zaprezentowało galerię plakatów bohaterów serialu „Preacher”. Kaznodzieja i jego przyjaciele powracają na antenę już w przyszłym miesiącu, a dokładniej 26 czerwca z 13 nowymi odcinkami. Możecie również zobaczyć najnowsze wideo zakulisowe z produkcji drugiego sezonu serialu.

Napisał Dział: Filmy

hellboy 3 end top

Wiemy już, że nadchodzący reboot „Hellboya” nie będzie kontynuacją historii, jaką zaczął opowiadać Guillermo Del Toro. „Hellboy 3”w takiej formie nigdy tak naprawdę nie ujrzy światła dziennego. Ale Ron Perlman, który wcielał się w tę postać w filmach Del Toro, w końcu wyjawił kilka szczegółów na temat tego, o czym ten film miał być.

Napisał Dział: Filmy

 HanSolo film top

To już kolejny wyciek z nadchodzącego spin-offu Gwiezdnych Wojen – „Han Solo: A Star Wars Story”. Niedawno mogliśmy zobaczyć grafiki koncepcyjne z filmu, a tym razem do sieci trafiły zdjęcia z planu produkcji i zakulisowy filmik – wszystkie materiały możecie zobaczyć poniżej.

Napisał Dział: Filmy

 roger moore top

Świat filmu opuściła kolejna legenda. W wieku 89 lat zmarł brytyjski aktor Roger Moore, który w latach 1973 – 1985 wcielał się w postać Jamesa Bonda.

Napisał Dział: Filmy

tom holland nathan drake top

Holland, doskonale znany z roli Petera Parkera w „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” oraz w nadchodzącym „Spider-Man: Homecoming” dołączył do obsady filmu „Uncharted”, gdzie wcieli się w postać Nathana Drake’a. A dokładniej w nastoletniego Drake’a, gdyż studio zdecydowało się trochę przeorganizować ten projekt i stworzyć coś w stylu prequela, rozgrywającego się przed wydarzeniami z gry, na podstawie której powstaje film.