Filmy

Napisał Dział: Filmy

pratt o DC

Odwieczna walka między fanami Marvela i DC nie dotyczy Star Lorda. Gwiazda marvelowskich „Strażników Galaktyki”, Chris Pratt, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że lubi filmy z konkurencyjnego uniwersum DC Comics. Jednak zdaniem aktora, podobnie jak wielu fanów, jedna z produkcji DC zawierała wyraźny błąd. Chodzi mianowicie o „Legion samobójców”.

Napisał Dział: Filmy

goldblum jurassic park top

Wspaniałe obsadowe wieści! W kontynuacji „Jurassic World” pojawi się gwiazda serii filmów o Parku Jurajskim, Jeff Goldblum.

Napisał Dział: Filmy

timon i pumba top

Billy Eichner oraz Seth Rogen są na finiszu negocjacji angażu do nowej wersji „Króla Lwa”. Aktorzy mieliby pojawić się w rolach Timona (Billy Eichner) i Pumby (Seth Rogen).

 

Napisał Dział: Filmy

Indiana jones 5

Piąta część przygód Indiany Jones’a z Harrisonem Fordem pojawi się w kinach później niż zakładano. Co jest powodem przesunięcia terminu premiery?

Napisał Dział: Filmy

justice league promo superman TOP

Warner Bros. i DC Comics podzieliły się z fanami kolejnym zwiastunem „Ligi Sprawiedliwości” („Justice League”). Produkcja zadebiutuje w kinach w listopadzie, a czas oczekiwania być może nieco skróci Wam poniższy materiał. Zaprezentowano też nowy plakat produkcji, na którym możemy zobaczyć Supermana!

 

Napisał Dział: Filmy

 star trek top

Mamy niepokojące wieści dla fanów „Star Treka”. Okazuje się, że powstanie czwartego filmu, będącego kontynuacją „Star Trek: W nieznane” („Star Trek Beyond”), wcale nie jest przesądzone. Tymi smutnymi informacjami podzielił się z mediami Zachary Quinto, filmowy Spock.

Napisał Dział: Filmy

Shadowhunters s3 top

Serialowa odsłona cyklu „Dary anioła” radzi sobie dużo lepiej niż kinowa wersja. Do finału drugiego sezonu show pozostało jeszcze dużo czasu, a stacja Freeform już teraz złożyła zamówienie na trzeci sezon.

 

Napisał Dział: Filmy

4 części Avengers

Możliwe, że w jednym z ostatnich wywiadów Zoe Saldana, wcielająca się w MCU w postać Gamory ze „Strażników Galaktyki”, mogła zdradzić tytuł kontynuacji „Avengers: Infinity War”. Do tej pory oficjalna nazwa projektu była utrzymywana w ścisłej tajemnicy, a Kevin Feige zapowiadał, że może ona być spoilerem „Infinity War”. Czy aktorka niechcący zdradziła tę tajemnicę? Oczywiście, uwaga na spoilery!

 

Napisał Dział: Filmy

 kingsman 2 zw top

Już jest! Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, 20th Century FOX zaprezentowała nam pierwszy oficjalny zwiastun „Kingsman: The Golden Circle”. Kto powraca, jakie nowe wyzwania, sprzymierzeńcy i wrogowie będą czekać na Eggsy’ego i Merlina? Przekonajcie się w poniższym wideo!

Napisał Dział: Filmy

 Kingsman 2 top

Kto czeka na nowe przygody Eggsy'ego? 20th Century FOX już jutro zaprezentuje pierwszy zwiastun „Kingsman: The Golden Circle”. Dziś natomiast możemy zobaczyć zajawkę pełnego trailera produkcji.