Filmy

Napisał Dział: Filmy

Will Smith

Mamy dobre wieści dla fanów wyczekujących premiery „Bad Boys for Life”. Gwiazda cyklu, Will Smith zmienił swój harmonogram, by nakręcić w pierwszej kolejności ten film! Oznacza to, że pozostałe projekty, w które się zaangażował trochę się opóźnią.

Napisał Dział: Filmy

Deadpool 2 Fantastic Four top

W Internecie znalazły się szkice koncepcyjne do drugiej części przygód Deadpoola, które dają do zrozumienia, że w filmie mogła pojawić się Fantastyczna czwórka!

Napisał Dział: Filmy

 predator top1

20th Century Fox udostępniło w sieci kolejny klip promujący widowisko „Predator”. Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami!

Napisał Dział: Filmy

scarlett top

Na pierwszym miejscu zestawienia magazynu Forbes znalazła się Scarlett Johansson, która między 1 czerwca 2017 a 1 czerwca 2018 roku zarobiła 40,5 mln dolarów brutto. Jak prezentuje się TOP10?

Napisał Dział: Filmy

the meg top

Okazuje się, że Amerykanie nie przestraszyli się „The Meg” z Jasonem Stathamem, widowisko w 2 tygodniu po premierze spadło na drugie miejsce zestawienia (21,1 mln dolarów). Na pierwsze wskoczyła komedia romantyczna „Crazy Rich Asians” (25,2 mln).

Napisał Dział: Filmy

 rekiniado top

Finałowa część telewizyjnego cyklu „Rekinado” – „Ostatnie Rekinado: Ząb czasu” zadebiutuje na antenie SyFyjuż niebawem. W sieci twórcy widowiska udostępnili nowy zwiastun produkcji. Czy rodzinie Shepardów i ich przyjaciołom uda się powstrzymać tornada z rekinami?

Napisał Dział: Filmy

rambo 5 reż top

Po dość długim oczekiwaniu przygotowania do produkcji w końcu nabrały tempa, trwają castingi i przesłuchania, a dziś poznaliśmy nazwisko filmowca, który zajmie się reżyserią widowiska akcji.

Napisał Dział: Filmy

thomas mann

Thomas Mann („Kong: Wyspa Czaszki”, „Umysł w ogniu”, „Projekt X”) dołączył do obsady remake'u „Zakochanego kundla”.

Napisał Dział: Filmy

 dark uni top

Wytwórnia Universal po klapie „Mumii” z Tomem Cruisem porzucił projekt całego Dark Universe. Teraz jednak pojawiła się szansa na wskrzeszenie uniwersum – studio Jasona Bluma jest zainteresowane wzięciem projektu pod swoje skrzydła.

Napisał Dział: Filmy

Asgard top

Wszyscy znamy Asgard, mitologiczną krainę nordyckich bogów, w której mieszkali Odyn, Thor czy Loki. W Kinowym Uniwersum Marvela Asgard również był domem Gromowładnego herosa. Do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne przedstawiające zupełnie inną krainę niż tę, którą mogliśmy podziwiać na ekranach.