Filmy

Napisał Dział: Filmy

Costume Designers Guild Awards TOP

Wczoraj po raz 20. Przyznano Costume Designers Guild Awards. Uroczysta gala wręczenia nagród najlepszym produkcjom odbyła się w Beverly Hilton Hotel w Los Angeles. Listę laureatów prezentujemy poniżej.

Napisał Dział: Filmy

pinokio top

Disney przymierza się do realizacji aktorskiego filmu „Pinokio”. Wybrał nowego twórcę, który stanie za kamerą produkcji po rezygnacji Sama Mendesa. Studio rozpoczęło negocjacje z Paulem Kingiem, reżyserem dwóch filmów o przygodach „Paddingtona”.

Napisał Dział: Filmy

Ninja Cowboy Viking top

Wytwórnia Universal Pictures zatrudniła Erica Pearsona („Thor: Ragnarok”) by naniósł poprawki do finałowej wersji scenariusza ekranizacji komiksu „Cowboy Ninja Viking”.

Napisał Dział: Filmy

joaquin phoenix the joker top

Z ostatnich doniesień medialnych wynika, że prace nad widowiskiem posuwają się do przodu w zaskakującym tempie. Serwis The Tracking Board zapowiedział, że ekipa filmowa ma wejść na plan w maju tego roku!

Napisał Dział: Filmy

black panther movie tOp

Najnowsza superprodukcja ze stajni Marvel Studios w miniony poniedziałek zarobiła 40,2 mln dolarów, co zapewniło jej najlepszy wynik w historii poniedziałkowych zysków. Pobiła tym samym poprzedniego rekordzistę, „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” (40,1 mln). W cztery dni od premiery przygody króla Wakandy zgromadziły ponad 242 mln dolarów.

Napisał Dział: Filmy

 Sharknado 6

Poznaliśmy opis fabuły filmu „Sharknado 6”, który skrótowo można przedstawić w kilku słowach: Arka Noego, dinozaury, naziści i podróże w czasie. Co jeszcze szykuje widzom Anthony C. Ferrante?

Napisał Dział: Filmy

 Avengers Infinity top

Marvel podzielił się z fanami kolejnym materiałem promocyjnym wyczekiwanego widowiska „Avengers: Wojna bez granic”. Najnowsze wideo, w którym gwiazdy świętują 10-lecie MCU możecie obejrzeć poniżej.

 

Napisał Dział: Filmy

cod top

Za kamerą kinowej odsłony „Call of Duty” stanie Stefano Sollima, który kończy prace nad „Sicario 2: Soldado”. W jednym z ostatnich wywiadów twórca zdradził, kogo chciałby zobaczyć w rolach głównych w ekranizacji serii gier od Activision Blizzard.

Napisał Dział: Filmy

pantera box of top

Widowisko o władcy Wakandy odniosło spektakularny sukces! W weekend otwarcia zgarnęło ponad 192 mln dolarów, co zapewniło mu drugie miejsce w notowaniach otwarć całego Kinowego Uniwersum Marvela.

Napisał Dział: Filmy

lordoftherings TOP

Gratka dla fanów „Władcy Pierścieni”! Soundtrack do ich ukochanej produkcji zostanie wydany w wersji winylowej już w marcu dzięki Rhino Records! Zgodnie z informacjami, które można znaleźć na Amazonie (w tym cena, która wynosi ok. 120 dolarów), wygląda na to, że na pięciu płytach winylowych pojawi się cała muzyka z filmu „Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia”.