Filmy

Napisał Dział: Filmy

Wonder Woman top

Podczas nowojorskiego konwentu Toy Fair pojawiło się wiele zabawek promocyjnych związanych z nadchodzącymi premierami. Jedną z nich była figurka przedstawiająca wroga Wonder Woman, potwierdzająca wcześniejsze przypuszczenia fanów. Oczywiście uwaga na spoilery.

 

Napisał Dział: Filmy

matrix top

W 2003 zakończyła się trylogia „Matrix”. Fani nie oczekiwali nawet żadnych dodatkowych sequeli, twórcy również o tym nie wspominali. Jednak w pewnym sensie zakończenie „Revolutions” było otwarte. Z ust Neo padły słowa: „Zobaczymy się jeszcze kiedyś?” a Wyrocznia odpowiedziała: „Tak przypuszczam. Kiedyś.”. To daje pewną możliwość…

Napisał Dział: Filmy

taron egerton RH top

Do sieci trafiły pierwsze nieoficjalne fotografie z planu powstającego właśnie filmu „Robin Hood: Origins”, gdzie główną rolę gra gwiazda „Kingsman”, Taron Egerton. Zobaczcie galerię zdjęć z planu zdjęciowego z miasta Dubrownik.

Napisał Dział: Filmy

predator reboot shane black

Prace na planie „The Predator” mają ruszyć już w tym tygodniu, a produkcja powstaje z przeznaczeniem do kategorii R. Z tej okazji reżyser projektu, Shane Black, podzielił się z fanami pierwszą fotografią obsady.

 

Napisał Dział: Filmy

piraci 5 top

„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” wchodzą do kin pod koniec maja, a już teraz możemy rzucić okiem na bohaterów filmu. Disney i twórcy produkcji zaprezentowali światowej widowni trzy nowe plakaty promocyjne.

Napisał Dział: Filmy

 Beauty Beast 2017 top

Disney podzielił się z fanami „Pięknej i Bestii” nową zapowiedzią produkcji. Zobaczcie i posłuchajcie jak z repertuarem poradziła sobie Emma Watson, odtwórczyni roli Belli.

 

Napisał Dział: Filmy

Król Artur Legenda miecza top

W maju zobaczymy jak Guy Ritchie podszedł do legendy o królu Arturze, a już teraz możemy poczuć przedsmak w widowiskowym zwiastunie!

Napisał Dział: Filmy

ego kurt top

Pojawiło się pierwsze zdjęcie przedstawiające postać ojca Petera Quilla aka Star Lorda ze „Strażników Galaktyki” - wszystko wynikło z zaprezentowania dwóch pierwszych zabawek bazujących na postaciach z filmu.

 

Napisał Dział: Filmy

logan x23 SP top

Logan, w którego wciela się niezastąpiony Hugh Jackman, jest z pewnością niekwestionowaną gwiazdą produkcji „Logan”, ale Laura aka X-23 ma duże predyspozycje do podkradania mu fanów. Postać, zagrana przez jedenastoletnią Dafne Keen jest powiewem świeżej mocy stojącej obok starego, dobrego Wolverine’a i Professora X.

Napisał Dział: Filmy

król lew top

W tworzeniu remake’u kultowego „Króla Lwa” w reżyserii Jona Favreau, weźmie udział kilka znanych i lubianych osób, które podłożą głos nie mniej ikonicznym postaciom. Donald Glover dołączył do obsady głosowej jako Simba, a żywa legenda James Earl Jones ponownie przemówi jako Mufasa.