Filmy

Napisał Dział: Filmy

 readyplayerone top

Twórcy zaprezentowali nowy zwiastun nadchodzącegi widowiska na podstawie powieści Ernesta Cline w reżyserii Stevena Spielberga. „Ready Player One” wejdzie do kin w przyszłym roku.

Napisał Dział: Filmy

 tomb raider top

Premiera nowej odsłony „Tomb Rider” powoli zaczyna wyłaniać się zza horyzontu. Film wejdzie do kin w marcu przyszłego roku, a teraz wytwórnie Warner Bros. Pictures i MGM zaprezentowały w sieci kolejny plakat, na którym możemy przyjrzeć się odtwórczyni głównej roli. Zobaczcie jak prezentuje się Alicia Vikander jako Lara Croft!

Napisał Dział: Filmy

taron egerton robin hood top

W sieci pojawiły się oficjalne materiały promocyjne widowiska „Robin Hood: Origins”. Zobaczcie jak prezentuje się odtwórca tytułowej roli, Taron Egerton oraz Eve Hewson jako Lady Marian.

Napisał Dział: Filmy

 więznień lab

20th Century Fox zaprezentowało w sieci ostateczny zwiastun finałowej odsłony „Więźnia Labiryntu”. Produkcja wchodzi do kin pod koniec stycznia 2018 roku.

Napisał Dział: Filmy

wojna starego człowieka topa

Platforma nabyła prawa do adaptacji kolejnej znakomitej książki. Tym razem padło na pierwszą część sagi utrzymanej w klimacie space-opery, „Old Man’s War” („Wojna starego człowieka”) autorstwa Johna Scalzi. Początkowo prawa te należały do Paramount, a potem do Syfy, ale ostatecznie nic z tym nie zrobiono.

Napisał Dział: Filmy

Quentin Tarantino Star Trek

Zaskakująca informacja o tym, że pisarz i reżyser Quentin Tarantino pracował nad kolejnym filmem „Star Trek” obiegła media na początku tygodnia, a dzisiaj pojawiło się już więcej szczegółów na temat tej historii.

Napisał Dział: Filmy

alita to zw

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun superprodukcji „Alita: Battle Angel”, której reżyserią dla 20th Century Fox zajął się Robert Rodriguez. Premiera w lipcu, a już dziś możemy przyjrzeć się bohaterom produkcji.

 

Napisał Dział: Filmy

iniemamocni 2 top

Pixar i Disney zaprezentowały pierwszą oficjalną fotografię promocyjną animacji „The Incredibles 2”. Zobaczcie jak prezentuje się rodzinka superbohaterów na grafice, którą udostępnił magazyn Entetaiment Weekly.

Napisał Dział: Filmy

little mermaid top

W mediach pojawiła się informacja, że reżyserią nowej odsłony „Małej syrenki” („The Little Mermaid”) może zająć się Rob Marshall („Chicago”, „Piraci z Karaibów 4”). Wytwórnia miała już rozpocząć wstępne rozmowy z twórcą.

Napisał Dział: Filmy

jurassic world fallen kingdom zw top

Po wielu zapowiedziach zapowiedzi w końcu otrzymaliśmy pełny, oficjalny zwiastun „Jurassic World: Upadłe królestwo”. Zobaczcie co szykują nam twórcy na czerwiec 2018 roku!