Filmy

Napisał Dział: Filmy

spawn ctop

Todd McFarlane, rysownik i scenarzysta, twórca postaci Spawna, a także reżyser najnowszej ekranizacji przygód bohatera, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów kilka szczegółów o swojej wizji filmu.

Napisał Dział: Filmy

xmen end fo

Twórcy poinformowali, że zakończyły się prace na planach dwóch widowisk z uniwersum X-Men: „Deadpool 2” oraz „X-Men: Dark Phoenix”. Zobaczcie zdjęcia, jakimi podzielili się w mediach społecznościowych z tej okazji.

Napisał Dział: Filmy

David Fincher marvel top

Reżyser promuje obecnie swoją najnowszą produkcję, serial kryminalny „Mindhunter”, który powstał we współpracy z platformą Netflx. W jednym z wywiadów reżyser wypowiedział się na temat twórców pracujących dla Marvela.

Napisał Dział: Filmy

One and only ivan top

Aktorka udzieli głosu w najnowszej animacji studia będącej ekranizacją powieści dla dzieci, „The One and Only Ivan”, którą napisała Katherine Applegate, a zilustrowała Patricia Castelao.

Napisał Dział: Filmy

solo a star wars story top

Disney zdecydował o ostatecznym brzmieniu tytułu kolejnego filmu z uniwersum „Gwiezdnych Wojen”, który wyreżyserował Ron Howard. Zobaczcie przekaz reżysera poniżej!

 

Napisał Dział: Filmy

 X Men The New Mutants top

Mieliśmy już okazję zobaczyć pierwszy, bardzo obiecujący zwiastun „The New Mutants” od 20th Century Fox i Josha Boone’a. Teraz reżyser zdradził, że jego produkcja będzie połączona z franczyzą X-Menów, ale nie zdradził szczegółów dotyczących tego powiązania.

Napisał Dział: Filmy

 Justice League toop

Warner Bros. rozwiało wątpliwości: Zack Snyder będzie figurował w napisach jako jedyny reżyser produkcji.

Napisał Dział: Filmy

 thor topka

Najnowszy spot promocyjny „Thor: Ragnarok” daje fanom Avengers jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Zobaczcie wideo poniżej!

Napisał Dział: Filmy

Blade Runner 2049 Box Office Bomb

Niestety, mimo pochlebnych recenzji „Blade Runner 2049” zaliczył ponad 50% spadek oglądalności i możemy już mówić o klęsce produkcji. Film Denisa Villeneuve'a przedgrał walkę o widzów z horrorem „Śmierć nadejdzie dziś”.

Napisał Dział: Filmy

avatar giovanni otop

Aktor powraca na Pandorę! Giovanni Ribisi kolejny raz zagra w „Avatarze”. Teraz dowiedzieliśmy się, że Ribisi wystąpi we wszystkich czterech filmach.