Filmy

Napisał Dział: Filmy

Ragnarok top

Jeżeli czekacie na premierę najnowszego „Thora”, to Marvel postanowił Wam umilić czas wyczekiwania! Wypuścili kilka nowych zdjęć, dzięki którym mamy lepsze spojrzenie na „Thor: Ragnarok”. Zerknijcie na galerię poniżej.

Napisał Dział: Filmy

solo filmy SW top

The Hollywood Reporter poinformował, że pojawią się aż trzy wyczekiwane przez fanów „Gwiezdnych Wojen” solowe produkcje. Swoje filmy dostaną Obi-Wan, Yoda i Boba Fett.

Napisał Dział: Filmy

Dark Phoenix top

Znaleziono aktorkę, która wcieli się w postać Alison Blaire aka Dazzler w najnowszym filmie o X-Menach. Dazzler potrafiła przemieniać muzyczne wibrację w światło i energię, a wcieli się w nią Halston Sage. Nie wiadomo jednak, jak wielką rolę odegra ona w fabule.

Napisał Dział: Filmy

death note topp 

Wersja aktorska „Death Note” od Netflix będzie znacznie mroczniejsza niż oryginalne anime! A przynajmniej tak się zapowiada, jeżeli spojrzymy na nowy materiał udostępniony przez stację. Wiadomo było, że reżyser Adam Wingard nieco podrasuje tę historię, ale wygląda na to, że zmienia się nawet poziom przemocy. Rozlew krwi w samym anime był dosyć ograniczony – tutaj się na to nie zapowiada.

Napisał Dział: Filmy

piękna i bestia top

Od wczoraj w ofercie Galapagos Film znajdziecie superprodukcję Disneya „Piękna i Bestia”. Film jest dostępny w wersji DVD i Blu-ray, a jeśli jesteście ciekawi jakie materiały dodatkowe znajdziecie w wydaniu, to informacje znajdziecie poniżej.

Napisane przez Dział: Filmy

obiawn

Kolejny spin-off Gwiezdnych wojen będzie opowiadał o Obi-Wanie Kenobim!

Reporter, wytwórnia Lucasfilm, poinformowała o tym oficjalnie. Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących produkcji.

Napisał Dział: Filmy

Thor Ragnarok

Superprodukcja Marvela „Thor: Ragnarok” zadebiutuje 3 listopada tego roku, a dziś w sieci zaprezentowano kolejny zwiastun filmu. W materiale możemy zobaczyć jak asgardzki bóg spotyka innego herosa. Uwaga możliwe drobne, fabularne spoilery.

 

Napisał Dział: Filmy

cap marvel logo

Do prac nad scenariuszem solowego filmu „Captain Marvel” zatrudniono kolejną scenarzystkę. Geneva Robertson-Dworet zastąpi Meg LeFauve w pracach nad skryptem.

Napisał Dział: Filmy

Mission Impossible 6 top

Gwiazda filmowej serii „Mission: Impossible”, Tom Cruise nabawił się poważnej kontuzji nogi podczas zdjęć w Londynie. Prace na planie zostały wstrzymane na cztery miesiące.

Napisał Dział: Filmy

andrzej blumenfeld top

W wieku 66 lat odszedł Andrzej Blumenfeld – ceniony aktor teatralny, filmowy, dubbingowy i radiowy, od lat związany z Teatrem Polskiego Radia. Artysta zmarł 14 sierpnia w Warszawie.