Filmy

Napisał Dział: Filmy

st discovery top

W mediach, dzięki serwisowi The Hollywood Reporter, pojawiła się niepokojąca informacja o odejściu showrunnerów serialu „Star Trek: Discovery”. Wieści te zostały oficjalnie potwierdzone przez stację CBS: Gretchen Berg i Aaron Harberts pożegnali się z serialem.

Napisał Dział: Filmy

box off top

W amerykańskim box office rządzi rodzinka superbohaterów, „Iniemamocni 2”, którą w światowym zestawieniu gonią dinozaury – „Jurassic World: Fallen Kingdom”.

Napisał Dział: Filmy

Spamalot top

Adaptacją broadwayowskiego musicalu „Spamalot” na potrzeby kina zajmą się Eric Idle i Casey Nicholaw. W obsadzie pojawią się Cumberbatch, Dinklage i Haddish.

Napisał Dział: Filmy

3from hell top

Rob Zombie podzielił się z fanami na Instagramie nowym zdjęciem z „3 from Hell”, będącym kontynuacją „Bękartów diabła”.

Napisał Dział: Filmy

spider man homecoming top

Już w sierpniu wystartują prace na planie drugiego filmu „Spider-Man: Homecoming”, więc Marvel kończy kompletowanie obsady widowiska. Dziś poznaliśmy opisy nowych postaci, jakie pojawią się na ścieżce młodego superbohatera.

Napisał Dział: Filmy

Guardians of the Galaxy Vol. 3 top

Usłyszeliśmy oficjalne zapewnienia o zmianie kształtu drużyny Star Lorda (Chris Pratt) w zapowiedzianym na 2020 rok trzecim filmie o przygodach „Strażników Galaktyki”. Więc już teraz warto zacząć się przygotowywać psychicznie na pożegnanie niektórych lubianych bohaterów.

Napisał Dział: Filmy

georgelucas top

Jeśli jesteście średnio zadowoleni z kierunku, jaki obrała saga pod nadzorem Disneya, to mamy dla Was niewielkie pocieszenie: mogło być gorzej. Wcześniej George Lucas wymyślił zarys fabuły na nową trylogię „Star Wars”. Teraz , w jednym z ostatnich wywiadów, podzielił się swoją koncepcją z fanami.

Napisał Dział: Filmy

aqua 1

W sieci dzięki Entertainment Weekly ukazały się nowe fotografie z nadchodzącej produkcji DCEU, na których możemy zobaczyć nie tylko tytułowego bohatera, ale także jego sojuszników i adwersarzy. Ciekawi jak będą prezentować się Manta, Oceanmaster, Królowa Atlanna, Aquaman i Mera? Zerknijcie na poniższą galerię!

Napisał Dział: Filmy

comcast logo top

Niedługo po ogłoszeniu wyroku sądu federalnego, który zezwolił na zakup TimeWarnera przez AT&T, medialny gigant Comcast wystąpił z kontrofertą w wyścigu o aktywa 21st Century Fox. Kwota, jaką zaproponował jest dużo wyższa niż wcześniej spekulowano, bowiem Comcast zaproponował aż 65 miliardów dolarów.

Napisał Dział: Filmy

 nun ytop

Wytwórnia Warner Bros. Pictures udostępniła w sieci pierwszy teaserowy zwiastun horroru „Zakonnica”(„The Nun”), będącego spin-offem popularnej kinowej serii grozy "Obecność". Warto wybrać się do kina? Oceńcie sami – materiał znajdziecie u nas!