Filmy

Napisał Dział: Filmy

SG2 2

Pojawił się nowy zwiastun wyczekiwanej przez wielu fanów superprodukcji od Marvela. Zobaczcie jakie wyzwania będą czekać ekipę Star Lorda!

 

Napisał Dział: Filmy

obcy przymierze top

W sieci pojawił się nowy plakat promocyjny horroru sci-fi „Obcy: Przymierze” od Ridleya Scotta. Nie pozostawia on cienia wątpliwości odnośnie szans ludzi w starciu z obcymi…

Napisał Dział: Filmy

DN netflix top

Niedawno w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun ekranizacji „Death Note” od Netflixa, a dziś pojawiło się zdjęcie prezentujące głównych bohaterów produkcji. Możemy się przyjrzeć postaci Lighta Turnera (Nat Wolff) i detektywa L (Lakeith Stanfield).

Napisał Dział: Filmy

gwiezdne wojny TOP

Jesteście ciekawi jaka przyszłość czeka sagę „Gwiezdnych Wojen” i czego oczekiwać po „Han Solo: A Star Wars Story”? Część tajemnic zdradził w wywiadzie Bob Iger, dyrektor Disneya. Uwaga na możliwe spoilery.

Napisał Dział: Filmy

guardians of the galaxy 2 TOP

James Gunn rozpieszcza fanów MCU! W ślad za plakatem, który będzie promował widowisko w kinach IMAX, teraz reżyser sprezentował nam galerię plakatów prezentującą najważniejsze postacie z nadchodzących „Guardians of the Galaxy Vol. 2”.

Napisał Dział: Filmy

 JL plakat top

Warner Bros. Pictures podgrzewa atmosferę przed jutrzejszą premierą nowego zwiastuna widowiska „Liga Sprawiedliwości”. Wytwórnia zaprezentowała w sieci galerię plakatów i klipów poświęconych poszczególnym członkom drużyny. Zerknijcie na Batmana, Flasha i Aquamana w materiałach poniżej!

Napisał Dział: Filmy

Spider Man Silver Sable Black cat TOP

W zeszłym tygodniu wytwórnia ogłosiła datę premiery filmu „Venom”, a teraz portal Hollywood Reporter donosi, że w planach Sony znajduje się kolejna produkcja osadzona w świecie Człowieka-Pająka. Ma nią być projekt „Silver Sable and Black Cat”.

Napisał Dział: Filmy

godzilla resurgence plakat

W mediach pojawiły się doniesienia o powstaniu drugiej części „Shin Gojira” („Godzilla Resurgence”). Zeszłoroczne widowisko w reżyserii Hideaki Anno i Shinji Higuchi, okazało się sukcesem kasowym i zdobyło wiele prestiżowych nagród. Jak wygląda perspektywa nakręcenia kontynuacji hitu?

Napisał Dział: Filmy

justice league top

„Liga Sprawiedliwości” zawita do kin już tej jesieni, a już teraz możemy zobaczyć zapowiedź pełnego zwiastuna, który zadebiutuje w sobotę. Materiał wideo znajdziecie poniżej.

 

Napisał Dział: Filmy

Zombieland 2

Pierwsze pogłoski o tym, że Sony przymierza się do nakręcenia drugiej części „Zombieland” pojawiły się rok temu i od tej pory o projekcie przycichło. Teraz jednak pojawiły się konkretniejsze informacje od scenarzystów jedynki – Rhetta Reese'a i Paula Wernicka.