Filmy

Napisał Dział: Filmy

Mission Impossible 6 top1

Reżyser i scenarzysta szóstej odsłony franczyzy „Mission: Impossible”, Christopher McQuarrie, podzielił się z fanami nowymi fotografiami z planu. Możecie je zobaczyć poniżej.

Napisał Dział: Filmy

Brad Pitt and Tommy Lee Jones Ad Astra

Aktor będzie partnerować na ekranie Bradowi Pittowi w filmie „Ad Astra” Jamesa Graya („Zaginione miasto Z”, „Imigrantka”, „Ślepy tor”).

Napisał Dział: Filmy

dc cinematic universe top

Warner Bros. pod zmienionym kierownictwem zapowiada ostrożniejszą politykę budżetową, ale jest jedna sfera, w której studio nie zamierza się ograniczać. Jest to kinowe uniwersum DC Comics. Umberto Gonzalez w jednym z ostatnich wywiadów zasugerował, że wytwórnia planuje wprowadzać do kin 3-4 filmy DC rocznie!

Napisał Dział: Filmy

Valerian i Miasto Tysiąca Planet top

Najnowsze dzieło Luca Bessona, będące spełnieniem jego marzeń, będziemy mogli zobaczyć już w sierpniu. Tymczasem w sieci zaprezentowano materiał zakulisowy, w którym reżyser opowiada o wieloletnich przygotowaniach do pracy na planie filmowym i zdradza co nieco o bohaterach produkcji.

Napisał Dział: Filmy

hulki iron man top

Aktorzy pracują obecnie nad kolejnym widowiskiem Marvela, zapowiedzianym na maj przyszłego roku „Avengers: Infinity War”. Panowie znaleźli jednak chwilę by zrobić sobie wspólne selfie, które możecie zobaczyć poniżej! Mark Ruffalo zamieścił je na swoim Instagramie.

 

Napisał Dział: Filmy

aavatar2

W grudniu 2020 roku do kin ma wejść „Avatar 2”. Cała obsada jest już praktycznie zebrana, więc w końcu postanowiono oficjalnie potwierdzić datę rozpoczęcia produkcji. Producent Jon Landau podczas konferencji CineEurope w Barcelonie ogłosił, że rozpocznie się ona 25 września tego roku. Pre-produkcja ma miejsce już od kwietnia w Nowej Zelandii.

Napisał Dział: Filmy

infinity ar foto r top

Bracia Russo podzielili się z fanami nowym zdjęciem z „Avengers: Infinity War”. Powracamy do Sanctum Sanctorum z „DoctoraStrange”! O ile samego Doktora raczej nie zobaczymy, tak pojawił się na tym zdjęciu reżyser owego filmu, Scott Derrickson. Jednakże ani on, ani bracia Russo, nie ujawnili, dlaczego pewne ujęcia są kręcone właśnie tam.

 

Napisał Dział: Filmy

 bnb top

Studio 108 Media opublikowało zapowiedź i plakat swojego thrillera “BnB Hell”, który jest obecnie dostępny na VOD w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dostęp do produkcji można też wykupić poprzez iTunes, Amazon, Google Play, YouTube i Microsoft Store. Cóż, być może po obejrzeniu filmu postanowicie raz jeszcze zweryfikować hostel, w którym chcecie się zatrzymać, bo pobyt w nim może kosztować was życie.

Napisał Dział: Filmy

wwz 2 top

Nowy prezes Paramount Pictures Jim Gianopulos potwierdził, że David Fincher zajmie się reżyserią produkcji “World War Z 2”. Brad Pitt powtórzy swoją rolę Gerry’ego Lane’a, ale inni członkowie obsady nie zostali jeszcze potwierdzeni.

Napisał Dział: Filmy

ron howard top

Disney i Lucasfilm ogłosiły, że Ron Howard oficjalnie obejmie dowodzenie na planie filmu „Han Solo: A Star Wars Story”. Wcześniej w tym tygodniu Chris Miller i Phil Lord zrezygnowali z udziału w produkcji z powodu „niespójności wizji artystycznych”. Howard będzie współpracował z Joe Johnstonem („Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”) oraz scenarzystą Lawrence’m Kasdanem.