19 Gru Wyjątkowy kickstarter - Blood Machines!

Napisane przez Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

blood machines

Dwóch francuskich reżyserów działających jako Set Ickerman uruchomiło na Kickstarterze zbiórkę na film science fiction "Blood Machines". Marzy im się oddanie ducha filmów oraz teledysków lat 80. jak "Thriller" Michaela Jacksona czy "Blade Runnera".

 

Fabuła opowiada o dwóch łowcach maszyn/androidów, którzy po unicestwieniu swoich ofiar obserwują, jak kobieca dusza wyzwala się z jednej z nich, a mężczyźni podążąją jej tropem. Jak sami mówią, lubią myśleć o swoim projekcie, że zaczyna się tam, gdzie "Blade Runner" się kończy i że w pewnym sensie ich bohaterowie podążają tropem duszy Roya Batty'ego.

Ich pierwszą realizacją połączoną z tym światem był teledysk "Turbo Killer", który doczekał się niezwykle pozytywnych recenzji i próśb o filmową kontynuację, więc twórcy zdecydowali się podążyć za swoim marzeniem i głosami fanów.

W chwili obecnej wiadomo już, że zbiórka zakończy się sukcesem i film powstanie, jednak w zależności od jej wysokości projekt może być coraz bardziej rozbudowany. Worki złota możecie zostawić TUTAJ.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 grudzień 2016 11:49