23 Gru Carrie Fisher w szpitalu! (aktualizacja)

Napisane przez Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

fisher

Aktorka Carrie Fisher znana na całym świecie z roli księżniczki Lei Organy w oryginalnej trylogii "Gwiezdnych Wojen" jest w stanie krytycznym. W czasie lotu powrotnego z trasy promocyjnej swojej książki "The Princess Diarist" doznała ataku serca.

Pomocy udzielili jej lekarz i pielęgniarka obecni wśród pasażerów oraz załoga lotu. O sytuacji twittowali pasażerowie będący świadkami zdarzenia, mający nadzieję, że aktorka szybko dojdzie do siebie. Informację o stanie zdrowia aktorki przekazało BBC.

Mocno trzymamy kciuki za formę Carrie Fisher! Jej powrót do zdrowia zapewne stał się właśnie wymarzonym prezentem świątecznym dla wszystkich fanów "Star Wars".

AKTUALIZACJATodd Fisher, brat aktorski, poinformował, że jej stan nie jest już alarmujący i Carrie w stabilnej formie znajduje się w Los Angeles Hospital.

wow

wow2

 

Aktualizacja: Najwyraźniej Moc jest silna w Carrie Fisher. Z okazji świąt jej mama Debbie Reynolds napisała na Twitterze, że stan aktorki jest stabilny i jeśli cokolwiek się zmieni, fani zostaną o tym poinformowani. Podziękowała także za wszystkie życzenia i modlitwy.

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 25 grudzień 2016 22:54