27 Gru Carrie Fisher nie żyje (aktualizacja)

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

carrie fisher 1

O problemach zdrowotnych aktorki najbardziej znanej z roli księżniczki Lei pisaliśmy zaledwie kilka dni temu. W święta matka Carrie Fisher informowała, że jej stan jest stabilny - niestety poprawa okazała się krótkotrwała. Odtwórczyni kultowej postaci z "Gwiezdnych wojen" odeszła w wieku 60 lat.

W zeszłym tygodniu Carrie Fisher doznała rozległego zawału serca na pokładzie samolotu 15 minut przed wylądowaniem. Mimo udzielenia pomocy medycznej przez lekarza i pielęgniarkę obecnych na pokładzie oraz szybkiego przewiezienia do szpitala z lotniska powikłania okazały się zbyt poważne.

Po wystąpieniu w oryginalnej trylogii "Gwiezdnych wojen" w jednej z głównych ról Carrie Fisher powróciła do roli księżniczki Lei Organy w "Przebudzeniu mocy" w 2015 roku. Wystąpiła także w "Epizodzie VIII" cyklu, którego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Niestety już nie zobaczy swojego występu w kinie..

Aktualizacja: Debbie Reynolds, gwiazda "Singin’ in the Rain", a prywatnie matka Carrie Fisher, zmarła w wieku 84 lat z powodu wylewu, najprawdopodobniej wywołanego stresem związanym ze śmiercią córki.

debbie

Ostatnio zmieniany czwartek, 29 grudzień 2016 08:57