17 Lut Grafiki koncepcyjne z Black Panther: welcome to the Jungle!

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

black panther conceptart top

Od planowanej premiery „Black Panther” dzieli nas jeszcze rok, ale produkcja pierwszego solowego filmu o superbohaterze z afrykańskimi korzeniami idzie pełną parą. Pojawiło się kilka grafik koncepcyjnych dotyczących produkcji - możecie je obejrzeć poniżej.

Podczas premiery „Doktora Strange’a” pojawiło się parę wskazówek dotyczących filmów z Fazy 3 Kinowego Uniwersum Marvela, a poniższe zdjęcia dają wyraźniejszy pogląd na ojczyznę T’Challa, zwaną Wakandą - jednocześnie dżunglę i nowoczesne miasto.

Jak łatwo zauważyć, sceneria jest kompletnie nowa dla Marvelowskiego Uniwersum i miesza bogatą, historyczną architekturę z nową technologią. Wydaje się także, że część zabytków jest chroniona nieprzenikalną, przezroczystą materią. Na jednym z obrazów pojawia się także Black Panther, stojący na łuku będącym najwyraźniej częścią pewnego rodzaju labiryntu 3D.

„Black Panther” opowiada historię wojownika imieniem T’Challa, który po wydarzeniach opisanych w „Kapitanie Ameryce: Wojnie Bohaterów” powraca do swojego odciętego od świata, afrykańskiego kraju o nazwie Wakanda, by objąć należny mu tron. Kiedy pojawiają się dawni wrogowie, T’Challa musi sprzeciwić się im jako Black Panther, by zapobiec zniszczeniu Wakandy i całego świata.

W obsadzie produkcji pojawią się m.in. Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Angela Bassett i Forest Whitaker, ale nie wiadomo jeszcze, w jakie postaci się wcielą. Andy Serkis i Martin Freeman powtórzą swoje role, kolejno występując jako Ulysses Claw i Everett K. Ross.

Film reżyseruje Ryan Coogler, a premiera odbędzie się 16 lutego 2018 roku.

blackpanther conceptart2

 

blackpanther conceptart3

 

blackpanther conceptart4

 

blackpanther conceptart5

 

blackpanther conceptart6

 

blackpanther conceptart7

 

blackpanther conceptart1