18 Mar Poznaliśmy reżysera Green Lantern Corps?

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

Green Lantern Corps top

Z nieoficjalnych informacji, jakie pojawiły się w mediach wynika, że David S. Goyer nie tylko przygotuje scenariusz, ale również stanie za kamerą „Green Lantern Corps”.

Scenariuszem „Green Lantern Corps” dla Warner Bros. zajmują się David Goyer i Justin Rhodes, a producentami zostali Geoff Johns i Jon Berg.

Goyer oczywiście ma już spore doświadczenie w filmach na podstawie komiksów DC. Pracował przy trylogii Batmana Christophera Nolana i widowisku „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”, co może trochę zmartwić fanów, którym ostatni film nie przypadł do gustu. Teraz okazuje się, że David S. Goyer jest również brany pod uwagę na stanowisko reżysera „Green Lantern Corps” . Dotychczasowy reżyserski dorobek twórcy pozostawia jednak sporo do życzenia, wystarczy wspomnieć chociażby „Nienarodzonego” czy „Blade: Mroczna Trójca”

Studio Warner Bros. podobno bardzo zawzięcie rozwija projekt „Green Lantern Corps”, a premiera została zaplanowana na lato 2020 roku (24 lipca). Szczegóły fabularne filmu są utrzymywane w tajemnicy, jednak wiadomo, że głównymi bohaterami będą dwie ludzkie Zielone Latarnie: Hal Jordan oraz John Stewart.