21 Kwi Porcja fotek ze Strażników Galaktyki Vol. 2

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

GOTG2 TOP

Wszyscy już odliczamy dni do premiery drugiej części „Strażników Galaktyki”. Wczoraj poznaliśmy soundtrack filmu, a dziś twórcy, na łamach Entertainment Weekly, podzielili się z fanami nowymi zdjęciami z produkcji. Możemy na nich zobaczyć Gamorę, Baby Groota, Mantis i Draxa, a także złoczyńcę Taser-Face’a. Zerknijcie na poniższą galerię.

Nowa odsłona “Strażników Galaktyki” będzie kontynuować przygody drużyny w otchłani kosmosu. Strażnicy będą musieli walczyć o utrzymanie swojej nowej rodziny w całości i jednocześnie odkryją prawdziwe pochodzenie Petera Quilla. Dawni wrogowie staną się sprzymierzeńcami, a ulubione przez fanów postaci z klasycznych komiksów przybędą z pomocą na skutek poszerzania się uniwersum Marvela.

W obsadzie znaleźli się ponownie Chris Pratt jako Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Dave Bautista jako Drax, Vin Diesel jako głos Groota, Bradley Cooper jako głos Rocketa, Michael Rooker jako Yondu, Karen Gillan jako Nebula i Sean Gunn jako Kraglin. Nowe nabytki obsadowe to Pom Klementieff, która zagra Mantis, Elizabeth Debicki, Sylvester Stallone, Chris Sullivan i Kurt Russell, który pojawi się jako Ego, Żyjąca Planeta.

Premiera widowiska w polskich kinach już 5 maja!

ew cover 

 

GOTG2 1

 

GOTG2Ayesha

 

GOTG2BabyGroot

 

GOTG2DraxMantis

 

GOTG2gamora

 

GOTG2GunnRooker

 

GOTG2Rocket