18 Maj Warner Bros. chce Roberta Zemeckisa na reżysera The Flash

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

flash top

Robert Zemeckis, zdobywca Oscara i osoba stojąca za takimi filmami jak “Powrót do przeszłości”, “Kto wrobił Królika Rogera”, “Forrest Gump” i “Kontakt”, został nowym kandydatem numer jeden dla Warner Bros. i ma reżyserować “The Flash”.

Niepotwierdzone doniesienia wskazują jednak, że Zemeckis nie jest zbyt zachwycony propozycją. Jeżeli odmówi, powtórzy decyzję Ricka Famuyiwy i Setha Grahame-Smitha, którzy zrezygnowali z brania udziału w produkcji.

Najprawdopodobniej na oficjalne oświadczenie Zemeckisa i Warner Bros. będziemy musieli trochę poczekać, ale prawdopodobnie warto, biorąc pod uwagę doświadczenie reżysera.

W „The Flash” zagrają Ezra Miller jako Barry Allen aka Flash, Kiersey Clemons i Billy Crudup jako Iris West i ojciec Barry’ego. Postać Flasha pojawiała się jako cameo w filmie „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” oraz w „Legionie Samobójców”, a właściwy debiut postaci będzie miał miejsce w „Lidze sprawiedliwości”, która ukaże się jeszcze w tym roku. Solowy film bohatera pojawi się w kinach 16 marca 2018 roku, ale data jest raczej elastyczna.