11 Sie Terminator 6: zdjęcia rozpoczną się na początku 2018, a Schwarzenegger wciąż na pokładzie

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

Terminator 6

Po dość chłodnym odbiorze filmu “Terminator Genisys” James Cameron zdecydował się na powrót do franczyzy i wynalezienie Terminatora na nowo. Wygląda na to, że nowa produkcja pojawi się szybciej, niż ktokolwiek mógł się tego spodziewać, ponieważ zdjęcia mają rozpocząć się już na początku przyszłego roku.

Filmowcy zapowiadają rozpoczęcie produkcji na marzec 2018 roku, a legendarny aktor wciąż pozostaje w ekipie. Producent “Genisys” David Ellison zajmie się również tym filmem, a reżyser “Deadpoola” Tim Miller ma poprowadzić projekt.

Koniec “Genisys” zrebootował serię do “Przeszłości, która nadejdzie” i kompletnie wymazał wydarzenia z wcześniejszych projektów. Nie wiadomo, czy Cameron rozpocznie nowy film od tego właśnie momentu, ale większość widzów nie była pod specjalnym wrażeniem przedstawienia klasycznych postaci w ujęciu Jaia Courtney’ego i Emilii Clarke.

Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery “Terminatora 6”, ale skoro produkcja rozpocznie się w przyszłym roku, prawdopodobnie jej pojawienia się na ekranach kin możemy oczekiwać w 2019 lub 2020.