18 Paź Trzecia część Strażników Galaktyki wprowadzi nas w kolejną fazę MCU

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

guardians of the galaxy top

MCU wciąż trwa i się rozwija, nic nie wskazuje na to, żeby miało zmierzać ku końcowi. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, zapowiedział ostatnio, że „Guardians od the Galaxy Vol. 3” w reżyserii Jamesa Gunna wprowadzi nas w kolejną fazę ich filmów.

- Cóż, wszystko co teraz powiem to to, że filmy, nad którymi obecnie pracujemy – które przeprowadzą nas przez „Avengers Untitled” z premierą 19 maja – to wszystko, na czym się teraz skupiamy. Skupiamy się też na tym, aby w tym momencie wprowadzić nieoczekiwany, dwudziesty drugi film, aby kontynuować daną historię i doprowadzić ją do punktu kulminacyjnego w satysfakcjonujący sposób. – mówi Feige.

Feige ma na myśli to, że obecna opowieść z MCU, czyli ta o Avengersach, złym Thanosie i Kamieniach Nieskończoności powoli dobiega końca. A my potrzebujemy czegoś świeżego, nowego startu. Oczywiście niektórzy fani rozumieją to na swój własny sposób, ale James Gunn na swoim Twitterze prosi o to, aby ludzie dokładniej czytali wypowiedzi producentów. Akcja trzeciej części „Strażników Galaktyki” ma się rozgrywać pod wydarzeniach z nadchodzących dwóch filmów o Avengers, co ma pomóc w ustawieniu przyszłości Marvela na kolejne 10, 20 lat. Ma być rozszerzeniem kosmicznego uniwersum, mają się pojawić nowe postacie.