10 Gru Alicia Vikander na nowym plakacie Tomb Rider

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

 tomb raider top

Premiera nowej odsłony „Tomb Rider” powoli zaczyna wyłaniać się zza horyzontu. Film wejdzie do kin w marcu przyszłego roku, a teraz wytwórnie Warner Bros. Pictures i MGM zaprezentowały w sieci kolejny plakat, na którym możemy przyjrzeć się odtwórczyni głównej roli. Zobaczcie jak prezentuje się Alicia Vikander jako Lara Croft!

Oficjalny opis „Tomb Raider” w reżyserii Roara Uthauga:

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Film powstaje w oparciu o serię gier wideo, która zaczęła się pojawiać w 2013 roku. Ma przedstawiać młodą Larę Croft, która poszukuje swojego ojca. W głównej roli wystąpi Alicia Vikander, a na ekranie towarzyszyć jej będą Walton Goggins, Daniel Wu i Leo Ashizawa.

Scenariusz napisała Geneva Robertson-Dworet, która obecnie pracuje też nad filmem „Gotham City Sirens”. Reżyserem jest Roar Uthaug, a premiera zapowiedziana jest na 16 marca 2018 roku.

tomb raider p1