12 Mar Mark Hamill ma faworyta do roli młodego Luke’a

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

mark hamill top

W najbliższym czasie w kinach zadebiutuje spin-off „Gwiezdnych Wojen” poświecony młodzieńczym latom Hana Solo. Nie sposób więc wykluczyć, że Disney nie zrealizuje w przyszłości filmu o przygodach młodego Luke’a Skywalkera.

Wśród fanów „Gwiezdnych Wojen” przeważa opinia, że najlepszym kandydatem do roli młodego Skywalkera byłaby jedna z gwiazd MCU, Sebastian Stan (Bucky Barnes aka Zimowy Żołnierz).

star wars sebastian stan n

Głos w sprawie zabrał jednak główny zainteresowany, czyli Mark Hamill – odtwórca roli postać Luke’a Skywalkera. Co zaskakujące, jego faworyt do roli Luka’a jest bardzo młody:

- Zależy jaki moment w życiu Luke’a zdecydowałoby się przedstawić na ekranie. Myślę, że Luke był znudzony swoim życiem, jedyne co miał do roboty, to strzelanie do pustynnych szczurów z T-16. Obecnie, jeśli chcieliby coś zrobić, to mają już kilka innych wątków, które mogliby rozwinąć. Jednak uważam, że powinni skupić się na bardzo młodym Luke’u. Uważam, że do tej roli idealny byłby Jacob Tremblay. – zapowiedział w jednym z ostatnich wywiadów Hamill.

Jacob Tremblay to 11-letni kanadyjski aktor, który ma na swoim koncie udział w kilku filmach. Możecie go kojarzyć m.in. z produkcji „Pokój” i „Powieść Henry'ego”, a już niebawem będziemy mogli go zobaczyć w „Predatorze”.

Jacob Tremblay

A kto według Was byłby idealnym kandydatem do roli Luke'a?