15 Kwi Nowe Halloween zapowiada się obiecująco!

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

Halloween t1

Poznaliśmy pierwsze opinie po pokazie fragmentów kontynuacji „Halloween” od Blumhouse Productions. Swoim zdaniem o filmie podzielił się z fanami producent, Jason Blum, który obiecuje nam znakomity horror.

Niedawno odbył się pokaz fragmentów produkcji „Halloween” w reżyserii Davida Gordona Greena. Film będzie kontynuacją klasyka Johna Carpentera z 1978 roku, a jego akcja rozgrywać się będzie 20 lat po wydarzeniach ukazanych w oryginale. W obsadzie powraca Jamie Lee Curtis, a stanowisko producenta wykonawczego zajął sam Carpenter! W roli Michaela Myersa zobaczymy nikogo innego, jak Nicka Castle’a. Obok nich w „Halloween” Greena pojawią się Judy Greer, Miles Robbins, Virginia Gardner, Will Patton, Toby Huss oraz Christopher Allen Nelson.

Producent widowiska, Jason Blum w rozmowie z Digital Spy zapowiedział: - Kilka dni temu miałem okazję zobaczyć fragmenty produkcji. Jestem jak najbardziej dobrej myśli! David odwalił kawał dobrej roboty! Wszystko, czego mogłem oczekiwać, znalazło się w filmie. Uszanował pochodzenie marki, włączając nowe elementy w jej DNA. Niecierpliwie czekam na to, gdy produkcja pojawi się w kinach!

Nowe „Halloween” zadebiutuje w kinach 19 października.