16 Maj Disney planuje solowy film dla Lando Calrissiana

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

lando top

Podobno obsada „Hana Solo: Gwiezdnych wojen – historii” podpisała z wytwórnią kontrakty na występy w trzech widowiskach, jednak nie wiemy czy doczekamy się kontynuacji ich przygód. Wiele zależy od tego, jak przyjmą produkcję fani, a z najnowszych medialnych doniesień wynika, że widowni bardzo spodobał się Donald Glover jako Lando!

Medialne pogłoski sugerują, że w najbliższej przyszłości ruszą prace nad produkcją o losach przygodach Obi-Wana Kenobiego, a planowany jest również projekt filmu o Bobie Fetcie. Jednak Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilm, przyznała, że teraz jej uwaga skupia się głównie na postaci Lando Calrissiana!

- Uważam, że kolejny spin-off będzie poświęcony Lando. Oczywiście, mamy do przedstawienia dużo historii o Hanie i Chewbacce, ale to Lando jest następny w kolejce.

Wpływ na taką decyzję miały bardzo pozytywne opinie o występie aktora w „Solo: A Star Wars Story”, jakie pojawiły się wśród osób, które miały już okazję obejrzeć widowisko. W polskich kinach film zadebiutuje 25 maja.

lando p1