16 Maj Kiedy premiera Zombieland 2?

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

Zombieland 2 top 

Wiadomości o realizacji sequela „Zombieland” krążą w mediach od kilku lat. Teraz pojawiła się wstępnie określona data premiery filmu. Scenarzyści jedynki, Rhett Reese i Paul Wernick, zdradzili, że „Zombieland 2” może pojawić się w kinach w 2019 roku.

Przy okazji promocji „Deadpoola 2”, twórcy zostali zapytani o projekt „Zombieland 2”. W wywiadzie podali, że film mógłby pojawić się w 10. rocznicę premiery jedynki, czyli w przyszłym roku! Zapowiedzieli również, że prace na planie mają rozpocząć się na początku 2019 roku, tak by film trafił do kin jesienią. Reżyserią sequela „Zombieland” ma ponownie zająć się Ruben Fleischer.

Cieszycie się z takich zapowiedzi? My trzymamy kciuki, by „Zombieland 2” w końcu zawitał fo kin!

Oficjalny opis i zwiastun jedynki poniżej:

Film opowiada o dwóch mężczyznach, którzy znaleźli sposób na przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Columbus jest słabeuszem, którego przy życiu trzyma tylko paniczny strach, Tallahassee natomiast to wymachujący kałasznikowem, mordujący zombie twardziel, którego celem jest pozbycie się ostatniego żywego trupa z powierzchni ziemi. Kiedy nasi dwaj bohaterowie połączą siły z Wichitą i Little Rock, którzy także odnaleźli specyficzny sposób na przetrwanie chaosu, jedynym co im pozostanie będzie odpowiedź na pytanie: polegać na sobie wzajemnie czy może ostatecznie poddać się zombie.