16 Maj Poznaliśmy scenarzystów The Eternals

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

Eternals top

Marvel Studios rusza z realizacją projektu „The Eternals”. Dziś poznaliśmy twórców, którzy zajmą się opracowaniem fabuły widowiska. Są to świeże nazwiska w Hollywood – bracia Matthew i Ryan Firpo. 

Ryan Firpo i Matthew Firpo mają na swoim koncie scenariusz do „Ruin”, który to tekst trafił na szczyt tzw. Czarnej Listy – zestawienia najlepszych skryptów oczekujących na realizację. Ich kolejnym projektem będzie rozpisanie fabuły do „The Eternals” z Kinowego Uniwersum Marvela.

Film ma skupiać się na bohaterach stworzonych w latach 70. Przez Jacka Kirby’ego. Jest to obca rasa kosmitów zwanych Celestialami, która przybywa na Ziemię, by przeprowadzać na naszej planecie genetyczne eksperymenty. Odblokowuje to możliwość pojawiania się mutacji, które dają ludziom supermoce – tym samym powstają dwie rasy, Eternals i Deviants. Zostają wrogami i to w tym momencie rozpoczyna się prawdziwa historia – Eternals posiadają moce równe bogom. Zastanawiacie się, czy mieliśmy już okazję zobaczyć jednego z nich? Tak. Thanos, znany ze „Strażników Galaktyki” należy właśnie do tej rasy.

 Eternals Vol 4 1