19 Maj Scenariusz Cowboy Ninja Viking do poprawki

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

ChrisPratt CowboyNinjaViking top

Kolejne zmiany czekają skrypt do komiksowego widowiska z Chrisem Prattem w roli głównej. Tekst „Cowboy Ninja Viking” na zlecenie Universal Pictures poprawią Ryan Engle („Rampage: Dzika furia”) oraz Dan Mazeau („Gniew tytanów”).

Autorami pierwotnej wersji scenariusza byli Paul Wernick i Rhett Reese, następnie poprawki naniósł na nią Craig Mazin, a od lutego nad tekstem pracował Eric Pearson. Teraz Engle i Mazeau będą pracować na skrypcie Pearsona. Tak kalejdoskopowych zmian na szczęście nie ma na stanowisku reżysera widowiska. Za kamerą stanie Michelle MacLaren („Breaking Bad”).

Zdjęcia do „Ninja Cowboy Viking” mają rozpocząć się w czerwcu br. w Vancouver w Kanadzie, a premierę zaplanowano na 28 czerwca 2019 roku.

„Ninja Cowboy Viking” przedstawi historię tajnego programu kontrwywiadowczego, opracowanego przez psychoterapeutę doktora Sebastiana Ghislaina. Jego głównymi obiektami badań są osoby cierpiące na wieloraką osobowość. To właśnie z nich tworzy tajnych agentów-zabójców zwanych Trojaczkami. Jednym z takich trojaczków będzie właśnie postać sportretowana przez Pratta, którego osobowościami są ninja, kowboj i wiking. Bohater ucieka z placówki, gdzie prowadzony jest program, by wytropić milionera, który sfinansował cały projekt Ghislaina.

 Ninja Cowboy Viking cover