06 Cze Jared Leto powróci jako Joker w solowym filmie?

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

jaredleto joker top

Światowe media obiegła niepotwierdzona informacja, jakoby Warner Bros. Pictures szykował kolejny film z DCEU, który skupiałby się na postaci Jokera granego przez Jareda Leto. Aktor zadebiutował w tej roli w „Legionie Samobójców”. Tymi wiadomościami z czytelnikami podzielił się portal Variety, powołujący się na swoje wiarygodne źródła.

Niestety, nie poznaliśmy jeszcze szczegółów fabularnych tego (potencjalnego) filmu. Variety zapowiada, że produkcja rozszerzy świat i rozwinie historię Jokera zaprezentowaną w filmie Davida Ayera. Widowisko będzie oczywiście powiązane z pozostałymi filmami Warner Bros. Pictures i DC Comics.

Czy doczekamy się dwóch filmów o Jokerze? Już wcześniej Warner Bros. zaczęło rozwijać projekt filmu z Toddem Phillipsem, który również skupi się na postaci Jokera. Ten jednak nie będzie rozgrywać się w świecie pozostałych produkcji DCEU i ma przedstawić origin story tego ikonicznego złoczyńcy Gotham. Z nieoficjalnych informacji wynika, że faworytem do roli Jokera w tej produkcji jest Joaquin Phoenix.

Wytwórnia nie komentuje doniesień Variety. Uważacie, że powrót Jareda Leto do roli Jokera w solowym filmie to dobry pomysł na podreperowanie kulejącego DCEU?