20 Cze The Batman i Joker pierwszymi filmami w ramach Elseworlds?

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

joker Batman topp2

Niedawno informowaliśmy Was, że DC Comics przymierza się do stworzenia nowego kinowego uniwersum DC Dark (ew. DC Black), w którym zostaną przedstawione historie niezależne od dotychczas tworzonego DCEU. Tym razem w mediach pojawiły się kolejne doniesienia na temat Elseworlds: podobno „Joker” Todda Phillipsa będzie rozgrywać się właśnie w tym samym uniwersum co zapowiadany nowy, solowy „The Batman”.

Matt Reeves miał przedstawić Warner Bros. swój scenariusz do widowiska „The Batman”, którego fabuła zmienia się jak w kalejdoskopie. Podobno skrypt Reevsa, w którym przedstawił historię dużo młodszego Batmana, miał przypaść do gustu włodarzom wytwórn. Możemy więc założyć, że z rolą Mrocznego Rycerza pożegna się Ben Affleck.

Teraz serwis Superhero News utrzymuje, że Warner Bros. ma zamiar wpisać „The Batman” do projektu nowego uniwersum filmowego o roboczych nazwach DC Dark/DC Black. Oznacza to, że zarówno „Joker” Todda Phillipsa, jak i „The Batman” Matta Reevesa rozgrywałyby się w tym samym uniwersum.