14 Lip Z kim zmierzy się załoga USS Enterprise?

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

star trek 4 top

W mediach pojawiły się nowe informacje na temat projektów spod znaku „Star Trek”, które rozwija Paramount Pictures. Jeden z filmów powstaje w oparciu o pomysł Quentina Tarantino, a drugi to kontynuacja dotychczasowych trzech produkcji z nowej linii czasowej.

Serwis That Hashtag Show utrzymuje, że właśnie w tym drugim, „Star Trek 4”, głównym złoczyńcą ma być kobieta. Studio szuka rozpoznawalnej aktorki w wieku ok. 45-60 lat w typie urody Tildy Swinton (ta jednak nie zagra w filmie). Twórcy poszukują również odtwórczyni roli nowej kobiecej bohaterki, a portal utrzymuje, że angaż zaproponowano znanej z "Czarnej Pantery" Danai Gurirze.

Widowisko ma powstawać w oparciu o scenariusz przygotowany przez Johna D. Payne'a i Patricka McKaya, a szczegóły fabuły są utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Wiemy jednak, że w filmie powróci George Kirk (grany przez Chrisa Hemswortha), ojciec Jamesa (Chris Pine). Możemy więc oczekiwać retrospekcji lub podróży w czasie. Reżyserią „Star Trek 4” zajmie się S.J. Clarkson („Dexter”, „Herosi”, „Jessica Jones”).