10 Paź Kiedy ruszą zdjęcia do Morbiusa?

Napisał Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

Morbius Jared Leto top

Po kasowym sukcesie pierwszego z zapowiedzianych przez Sony widowisk, “Venoma”, spiderverse zaczyna się rozrastać. Wiemy, który film jest następny w kolejce do realizacji.

Będzie to „Morbius the Living Vampire”, którego gwiazdą jest Jared Leto.

Producentami widowiska zostali Matt Tolmach i Avi Arad, którzy udzielili ostatnio wywiadu i zdradzili, że są pewni iż film z Jaredem Leto w tytułowej roli powstanie:

-To dla nas bardzo ważne, że taki aktor jak Jared [Leto] i Tom [Hardy] - chcieli mieć swojego bohatera. I to bohatera, którego pokochali. Zdawaliśmy sobie sprawę jak trudno ściągnąć któregoś z nich do filmu, wydaje się to być niemal niemożliwe. - podkreślił Arad.

Widowisko „Morbius” wyreżyseruje Daniel Espinosa („Life”) na podstawie scenariusza stworzonego przez duet odpowiedzialny za serial Netflixa „Zagubieni w kosmosie” - Burk Sharpless i Matt Sazama.

Głównym bohaterem filmu, podobnie jak w komiksowym pierwowzorze, jest dr Michael Morbius, którego historia potoczy się podobnie. Próbując się uleczyć spowoduje u siebie przemianę w żywego wampira. Łaknienie ludzkiej krwi będzie w nim wzbudzać obrzydzenie do samego siebie, wstyd i wyrzuty sumienia. Postanawia więc żerować jedynie na kryminalistach.