19 Lip Niesamowita wiadomość dla fanów Severusa Snape’a!

Napisała Dział: Filmy Komentarze DISQUS_COMMENTS

severusteaser

Kolektyw The Broad Strokes właśnie pracuje nad filmem osadzonym w świecie z książek J.K. Rowling! Bohaterami historii jest pokolenie rodziców Pottera. Film zatytułowano „Severus Snape and The Marauders”, a finansowanie produkcji stało się możliwe dzięki zbiórce na Kickstarterze. Właśnie w sieci pojawił się pierwszy zwiastun projektu.

Ekipa BS dała się już poznać jako autorzy strony Harry Potter Untoldoraz twórcy krótkometrażowego filmu o AlbusieDumbledorze i Grindewaldzie („The GreaterGood”).

Akcja nowej produkcji – „Severus Snape and The Marauders” – dzieje się w 1978 roku, kiedy to James Potter kończy Hogwart i razem z grupą przyjaciół – Syriuszem Blackiem, Remusem Lupinem i Peterem Pettigrew– świętuje ten dzień. Wtedy jednak do baru wkracza Severus Snape i James postanawia ostatecznie pokonać swojego rywala.

Premiera „Severus Snape and The Marauders” została zaplanowana na grudzień tego roku. Można mieć nadzieję, że dorośli dziś fani książek J.K. Rowling jeszcze nie raz przygotują ciekawe projekty o bohaterach uniwersum „Harry’ego Pottera”. A póki co zachęcamy do obejrzenia trailera: