Gry

Napisał Dział: Gry

 StarCraft Remastered top

Mamy dobre wieści dla fanów „StarCrafta”! Blizzard oficjalnie poinformował, że „StarCraft Remastered” pojawi się na rynku już w te wakacje. Ikoniczna gra z gatunku RTS powróci w wersji 4K. Zobaczcie zwiastun i pierwsze screeny poniżej.

Napisał Dział: Gry

EN 00909042 8927

Pisarz w wywiadach wielokrotnie wypowiadał się na temat gry „Wiedźmin” od CD Projekt RED, nie były to zazwyczaj przychylne wypowiedzi. Temat powrócił w rozmowie Sapkowskiego z brytyjskim portalem Eurogamer. Wywiad rozjaśnia kwestię postawy pisarza wobec trylogii CD Projekt RED. Okazuje się, że twórcy Geralta z Rivii nie wierzył w sukces gry.

Napisał Dział: Gry

cień wojny

W sieci zaprezentowano nowy, oficjalny materiał promocyjny kontynuacji „Cienia Mordoru”. Gra „Śródziemie: Cień wojny” trafi do dystrybucji pod koniec wakacji. Zobaczcie 16-minutowe wideo z zapisem rozgrywki poniżej.

 

Napisał Dział: Gry

 cien wojny top

W sieci pojawił się pierwszy, oficjalny zwiastun kontynuacji „Cienia Mordoru”. Gra trafi do dystrybucji pod koniec wakacji. Zobaczcie zwiastun poniżej!

 

Napisał Dział: Gry

Pokémon bulbasaur TOP

Fanów „Pokémon” i „Pokémon Go” zapraszamy do zapoznania się z projektem brytyjskiego artysty Joshuy Dunlopa, który postarał się jak najwierniej przedstawić wygląd stworków przy założeniu, że mogłyby istnieć na ziemi.

Napisał Dział: Gry

mass ef andromeda

Electronic Arts oraz BioWare zaprezentowały nowy materiał promocyjny „Mass Effect: Andromeda”. W poniższym wideo możecie poznać wrogów z jakimi przyjdzie się Wam zmierzyć, a także zerknąć style walki i uzbrojenie, jakie będzie do Waszej dyspozycji.

 

Napisał Dział: Gry

CWL Atlanta Open

Po weekendzie pełnym intensywnych rozgrywek między ponad 175 najlepszymi drużynami Call of Dutyna świecie, osiem zespołów zabrało do domu 200 000 dolarów. Poznajcie zwycięzców!

Napisał Dział: Gry

PETA sh

Organizacja PETA często budzi kontrowersje. Jedni uwielbiają ich za stawanie w obronie zwierząt, inni krytykują za zagrania polityczne. Ostatnio zaś PETA jest na językach, ponieważ zainteresowała się futrami... istniejącymi tylko w wirtualnej rzeczywistości.

Napisał Dział: Gry

The Legend of Zelda top

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry „The Legend of Zelda: Breath of the Wild”. Premiera tytułu już w przyszłym miesiącu, a apetyty fanów z pewnością zaostrzy poniższy materiał.

 

Napisał Dział: Gry

Secret service top

Archiwalne numery miesięcznika „Secret Service”, kultowej pozycji wśród wielbicieli gier komputerowych i konsolowych, możecie przeczytać za darmo. Czasopismo było wydawane w latach 1993 – 2001 przez wydawnictwo ProScript.