Gry

Napisane przez Dział: Gry

Stoleme top

Wydawnictwo Underworld Kingdom szykuje co prawda w tym roku „Lunation” i rozszerzenie do „Stworze”, czyli „Zakazaną polanę”, ale w ich zaawansowanych planach wydawniczych znalazła się nowa gra planszowa - „Stolemë”. Tym razem tytuł celuje w grona rodzinne i wiekowy próg wejścia ma zaczynać się od siedmiu lat, sama rozgrywka zaś przeznaczona jest od dwóch do czterech graczy.

Napisane przez Dział: Gry

 luna produkt

Gra planszowa o walce o tron w przestrzeni kosmicznej ze stajni Underworld Kingdom zmierza do graczy wielkimi krokami, a ostatnie przymiarki i poprawki są właśnie dopinane. Wielu może ucieszy nieco zmiana wizualna w przypadku postaci (najemników), którzy wedle nowej – wciąż pasującej do całokształtu projektu – koncepcji będą bardziej wyraziści.

Napisał Dział: Gry

Doom Eternal

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny gameplay „Doom Eternal” od Bethesda Softworks. Materiał zaprezentowano na QuakeCon 2018. Soundtrack do tytułu ponownie przygotował Mick Gordon.

Napisane przez Dział: Gry

1

Do kultowej strategicznej gry bez prądu, drugiej edycji „Gry o tron”, w pierwszym kwartale 2019 roku za sprawą wydawnictwa Galakta dołączy duże rozszerzenie, „Matka Smoków”, które wprowadzi kilka zmian, nowe lokalizacje i dwa wielkie rody do zmagań o władzę w Westeros. Oprawa graficzna jak zwykle zachwycająca.

Napisane przez Dział: Gry

 1

Do zakończenia zbiórki na nową grę wydawnictwa RedImp pozostał niespełna tydzień, a tytuł wciąż potrzebuje pomocy fanów poprzednich gier Krzysztofa Wolickiego i sympatyków gier bez prądu. Wszystkich, którzy nie boją się rozgrywek w świecie realnym oraz szukającym wytchnienia w upalne dni „Atlantyda: Wyspa Bogów” powinna wyjść naprzeciw. A do ufundowania tytułu pozostało tak niewiele!

Napisane przez Dział: Gry

2

Wieczni Przedwieczni powracają w wielkim stylu wraz z nową – trzecią edycją – kultowej gry przygodowej „Horror w Arkham”. Zarówno nowi gracze, jak i miłośnicy poprzednich odsłon mogą szykować się na zupełnie nowe doświadczenia, ale jedno pozostaje niezmienne. Cthulhu i Spółka nie ma zamiaru wypuścić nikogo żywego z objęć swych bluźnierczych macek. A za tym wszystkim stoi oczywiście wydawnictwo Galakta, które oficjalnie zapowiedziało grę na swej stronie: http://galakta.pl/zapowiedz-horror-w-arkham-iii-edycja/.

Napisane przez Dział: Gry

3

Wydawnictwo Galakta wystartowało z akcją Druk na Żądanie 2018 (http://galakta.pl/druk-na-zadanie-2018/), czyli formą zamówień produktów, które nie są dostępne w normalnej sprzedaży i nie za bardzo można otrzymać je w stacjonarnych (i nie tylko) sklepach. Obecnie w edycji znajduje się czternaście pozycji do trzech popularnych gier wydawnictwa, „Horror w Arkham: LCG”, „Władca Pierścieni: LCG” oraz „Descent: Wędrówki w Mroku”, ale w ofercie wciąż pozostają inne dodatki z edycji Druku na Żądanie (http://galakta.pl/gry/print_on_demand/).

Napisał Dział: Gry

atlantyda game top 

Kolejny tytuł od twórców takich tytułów jak “Martians: A story of Civilization”, “Achaja” czy “Pan Lodowego Ogrodu” potrzebuje Waszego wsparcia! Tym razem gracze będą mogli wybrać się na mityczną Atlantydę! Szczegóły dotyczące zbiórki poniżej! W chwili obecnej projekt został sfinansowany 75%. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 13 dni - pomóżcie wypełnić cel w 100%! Link do akcji na Wspieram.to.

 

Napisał Dział: Gry

fallout 4 miami

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun moda „Fallout: Miami”, który umożliwi graczom zwiedzanie jednego z największych miast na Florydzie.

Napisał Dział: Gry

RPG Expanse top

Na serwisie Kickstarter ruszyła właśnie zbiórka na projekt gry „The Expanse Roleplaying Game”. Przenosi ona wielokrotnie nagradzaną serię powieści science-fitcion Jamesa S.A. Coreya na ekrany tabletów.