Gry

Napisał Dział: Gry

 Minecraft Netflix

Platforma streamingowa postanowiła włączyć do swojej oferty również gry. Zobaczcie pierwszy zwiastun jednego z interaktywnych tytułów, w jakie już niebawem będą mieli możliwość sprawdzić abonenci Netflixa, „Minecraft: Story Mode”.

Napisane przez Dział: Gry

1 straznicy xobos zniszczenie budynku

Kampania „Strażników Xobos” na zagramw.to powoli zbliża się ku końcowi. Udało się już prawie zebrać całą potrzebną do wydania kwotę, ale to wciąż za mało – potrzeba jeszcze ponad siedem tysięcy, żeby solidna, duża gra planszowa ujrzała światło dzienne. To, czy się uda, leży w rękach wszystkich, którzy lubią klimaty science fiction i nie obce im strategie na planszy.

Napisane przez Dział: Gry

9 

Na platformie współfinansowania skierowanej na wydawanie gier polskich twórców, ruszyła kampania „Solar City” Marcina Ropki i Violi Kijowskiej, czyli pierwsza autorska gra oficyny Games Factory. Od 10:00 udało się już mocno ponad połowę potrzebnej kwot, a na horyzoncie majaczą co najmniej dwa solidne rozszerzenia.

Napisane przez Dział: Gry

IMG 7959

Gra planszowa „Anno Domini 1666” ekipy Wargamer z elementami bitewnymi i karcianymi okazała się wielkim sukcesem, zarówno na polskiej platformie współfinansowania Wspieram.to, gdzie akcja zebrała 453% potrzebnej do wydania kwoty (226 689 zł), z kolei na Kickstarterze191,611 $, co dało łączny wynik 254 021,94 $, dzięki czemu udało odblokować się wiele celów dodatkowych i wszyscy wspierający mogą liczyć nie tylko na podstawowe komponenty, ale także bonusowe, które praktycznie podwajają zawartość pudełka.

Napisane przez Dział: Gry

FB Vudulhu Przedsprzedaż 800x800

Już niedługo będziecie mogli poznać tajemnice Wielkich Przedwiecznych, a przy okazji utonąć w odmętach świetnej zabawy! Z obłędną przyjemnością rozpoczynamy przedsprzedaż VuDulhu!

Napisał Dział: Gry

 E3 gry 2018 top

Targi E3 w Los Angeles zawsze przynoszą wiele oficjalnych zapowiedzi i materiałów promocyjnych zapowiadających produkcje wyczekiwane przez graczy z całego świata. Nie inaczej jest i tym razem. Teraz w sieci zaprezentowano nowe trailery takich tytułów jak: „The Last of Us Part 2”, „Death Stranding”, „Marvel’s Spider-Man” i „Assassin's Creed Odyssey”!

Napisane przez Dział: Gry

ed6

Powracamy do wiadomości prosto z Targów E3, a dokładniej - do prezentacji zwiastunów, które właśnie w Los Angeles doczekały się premiery. Na które z tych gier czekacie najbardziej?

Napisane przez Dział: Gry

E3 2018 Schedule Press Conference Top

Trwają Targi E3 w Los Angeles - czyli Dzień Dziecka dla wszystkich fanów gier komputerowych i konsolowych. Największe studia przygotowują z tej okazji zwiastuny swoich sztandarowych produkcji. Przyjrzyjmy się kilku z nich.

Napisane przez Dział: Gry

1

Jak podaje Portal Games przedsprzedaż nowego tytułu Ignacego Trzewiczka (i Przemysława Rymera, Jakuba “Dragon” Łapoty) - tj. „Detektywa” - niedługo się zakończy, a to z prostego powodu, przedsprzedażowy nakład jest na wyczerpaniu, więc atrakcyjna cena i preorderowe bonusy czekają na ostatnich szczęśliwców, potem gra będzie dostępna w podstawowej wersji w normalnej sprzedaży.

 

Napisane przez Dział: Gry

 slavia2

Kampania „Slawii” trwa w najlepsze! Gra osiągnęła już praktycznie cztery piąte potrzebnej kwoty, a do końca zostały jeszcze niecałe cztery tygodnie, podczas których ujawniane będą nowe cele i wzbogacające rozgrywkę dodatki. A tych, co do tej pory nie usłyszeli o akcji odsyłamy do strony kampanii, zaś niepewnych, niezdecydowanych, mających wątpliwości zapraszamy do lektury naszej recenzji.