Gry

Napisał Dział: Gry

Pokémon bulbasaur TOP

Fanów „Pokémon” i „Pokémon Go” zapraszamy do zapoznania się z projektem brytyjskiego artysty Joshuy Dunlopa, który postarał się jak najwierniej przedstawić wygląd stworków przy założeniu, że mogłyby istnieć na ziemi.

Napisał Dział: Gry

mass ef andromeda

Electronic Arts oraz BioWare zaprezentowały nowy materiał promocyjny „Mass Effect: Andromeda”. W poniższym wideo możecie poznać wrogów z jakimi przyjdzie się Wam zmierzyć, a także zerknąć style walki i uzbrojenie, jakie będzie do Waszej dyspozycji.

 

Napisał Dział: Gry

CWL Atlanta Open

Po weekendzie pełnym intensywnych rozgrywek między ponad 175 najlepszymi drużynami Call of Dutyna świecie, osiem zespołów zabrało do domu 200 000 dolarów. Poznajcie zwycięzców!

Napisał Dział: Gry

PETA sh

Organizacja PETA często budzi kontrowersje. Jedni uwielbiają ich za stawanie w obronie zwierząt, inni krytykują za zagrania polityczne. Ostatnio zaś PETA jest na językach, ponieważ zainteresowała się futrami... istniejącymi tylko w wirtualnej rzeczywistości.

Napisał Dział: Gry

The Legend of Zelda top

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry „The Legend of Zelda: Breath of the Wild”. Premiera tytułu już w przyszłym miesiącu, a apetyty fanów z pewnością zaostrzy poniższy materiał.

 

Napisał Dział: Gry

Secret service top

Archiwalne numery miesięcznika „Secret Service”, kultowej pozycji wśród wielbicieli gier komputerowych i konsolowych, możecie przeczytać za darmo. Czasopismo było wydawane w latach 1993 – 2001 przez wydawnictwo ProScript.

Napisał Dział: Gry

 5

Studio Platige Image postanowiło podzielić się wrażeniami i kulisami prac nad zwiastunem i spotem telewizyjnym do „Watch Dogs 2” dla Ubisoft. Przeczytajcie relację twórców poniżej!

 

Napisał Dział: Gry

 CODIW Sabotage Rave in the Redwoods 3 WM

Sabotage został przeprowadzony! Pierwszy pakiet map dla najnowszej gry z bestselerowej serii jest już dostępny, w pierwszej kolejności na platformie PlayStation 4 i zmierza wkrótce na pozostałe platformy. Poznajcie szczegóły dodatku poniżej.

Napisał Dział: Gry

pacman

Masaya Nakamura, ojciec Pac-Mana, zmarł w wieku 91 lat. Był założycielem Manco (Nakamura Amusement Machine Manufacturing Company), która powstała w 1956 roku. Wiadomość o jego śmierci, która nastąpiła 22 stycznia, została oficjalnie potwierdzona przez Bandai Namco.

Napisane przez Dział: Gry

Mass Effect Andromeda

Do sieci trafił już drugi oficjalny zwiastun gry "Mass Effect: Andromeda".