Gry

Napisał Dział: Gry

strategiczna portal inis front.300263.800x0

Inis zachwyci Was doskonałym oddaniem klimatu celtyckich legend. Nastrojowe ilustracje, misternie wykonane figurki oraz unikalny sposób prowadzenia rozgrywki sprawiają, że naprawdę poczujecie atmosferę mitów.

Napisał Dział: Gry

NarTrailer 1

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że dziś na półki sklepowe trafiła God of War, jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2018 r. Tytuł ten dostępny jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w pełnej polskiej wersji językowej z aktorskim dubbingiem.

Napisał Dział: Gry

 Conan Cover top

Wyrusz w podróż śladami najsłynniejszego barbarzyńcy w Conan Exiles - nowej grze na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Przetrwaj wśród gęstych dżungli, palących pustyń i ośnieżonych gór. Buduj, walcz i zwyciężaj. Conan Exiles ukaże się w Polsce 8 maja nakładem wydawnictwa Techland, będącego partnerem firmy Koch Media.

Napisał Dział: Gry

Shadow Tomb Raider top

Square Enix ogłosił właśnie kolejną część przygód Lary Croft o tytule “Shadow of the Tomb Raider” prezentując oficjalny tease rowy zwiastun gry.

Napisał Dział: Gry

Iron Harvest top

Długo musieliśmy czekać na strategiczną grę „Iron Harvest”. Oczekiwanie wydłużało się głównie ze względu na wielkie obietnice, jakie miały miejsce w związku z jej tworzeniem. Okazuje się jednak, że było warto, bowiem efekt końcowy zapowiada się naprawdę znakomicie. Zobaczcie zwiastun!

 

Napisał Dział: Gry

division 2 top

Ubisoft zwlekał z ujawnieniem informacji o tym , że produkcja „The Division 2” jest w toku. Teraz zapowiedział, że na szersze informacje gracze muszą poczekać na targi E3 (Electronic Entertainment Expo), czyli do 12-15 czerwca.

Napisał Dział: Gry

 God of war dubbing adziurman

Sony Interactive Entertainment Polska poinformowało, że Artur Dziurman wcieli się w rolę Kratosa w najnowszej odsłonie gry God of War na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Tytuł ten ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej z aktorskim dubbingiem 20 kwietnia 2018 r.

Napisał Dział: Gry

 COD dlc 1 top

Wczoraj w godzinach wieczornych na polskim kanale YT Call of Duty pojawił się zwiastun prezentujący nowości wprowadzane przez pierwszy pakiet DLC "The Resistance" do Call of Duty: WWII.

Napisał Dział: Gry

Shadow of The Colossus top

Sony Interactive Entertainment Europe, wydawca gry Shadow of The Colossus na konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro rozpoczął konkurs skierowany do najbardziej kreatywnych i twórczych graczy. Wyjątkowa gra Fumito Uedy od lat inspiruje artystów z całego świata do tworzenia własnych grafik nawiązujących do Shadow of The Colossus. Z okazji premiery zremasterowanej wersji tego tytułu będą oni mogli wziąć udział w rywalizacji na najlepsze ilustracje inspirowane grą. Zwycięskie prace (ok. 50) z kilkunastu krajów Europy oraz Australii i Nowej Zelandii wybierze brytyjski ilustrator Matt Taylor, znany z pracy z takimi firmami jak Adidas, Urban Outfitters czy Sony AMC.

Napisał Dział: Gry

 god of war top

Mamy dobrą wiadomość dla graczy! Właśnie poznaliśmy oficjalną datę europejskiej premiery „God of War” na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Gra zadebiutuje 20.04.2018 r. Z okazji ujawnienia tej daty przygotowany został nowy zwiastun, który można obejrzeć w kilku wersjach.