Gry

Napisał Dział: Gry

gwint top

Twórcy „Gwint. Wiedźmińskiej Gry Karcianej” ogłaszają start publicznej bety gry, dostępnej w wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4. Zobaczcie zwiastun filmowy tytułu poniżej!

 

Napisał Dział: Gry

1200x720 WitamyNoweGry2

Fantasy Expo Challenge, polska platforma do rozgrywania turniejów online, odświeża swoją stronę internetową. Oprócz kolejnej aktualizacji kodu, wprowadzone zostaną turnieje w nowe gry.

Napisał Dział: Gry

Call of Duty WWII

Zgodnie z tradycją serii, nowa odsłona „Call of Duty” trafi w ręce graczy już 03.11.2017, po ponad dwóch latach spędzonych na deskach kreślarskich w Sledgehammer Games. Przed studiem znanym z pracy nad „Advanced Warfare” i „Modern Warfare 3” zostało postawione nie lada wyzwanie – powrót do korzeni serii. Czy dzięki sięgnięciu po ciężki, ubłocony klimat II Wojny Światowej „Call of Duty” odzyska bazę fanów naruszoną wraz z wystrzeleniem serii w kosmos? Z informacji ujawnionych podczas oficjalnej prezentacji wynika, że gracze mogą wreszcie otrzymać kawał solidnej gry. Należy przy tym pamiętać, że wszystkie informacje to póki co czysty marketing i aż do tegorocznego E3, gdzie grywalny multiplayer ma zostać udostępniony wszystkim chętnym, trzeba brać wszystkie obietnice z przymrużeniem oka.

Napisał Dział: Gry

Techland too

Techland, polski i światowy wydawca, a przede wszystkim producent wysokobudżetowych gier, rozbudowuje własne centrum badań i rozwoju. Głównym celem przedsięwzięcia jest wsparcie badań, których efekty wykorzystywane są przy tworzeniu nowych tytułów. Nowe centrum badań i rozwoju powstanie do końca listopada 2020 roku.

Napisał Dział: Gry

 CallofDuty WWII Screen2 WM

Seria wraca do swych korzeni wraz z przełomowym doświadczeniem Drugiej Wojny Światowej, które trafi do graczy 3 listopada.Tryby wieloosobowe skoncentrowane na walce piechoty,z zupełnie nowymi pomysłami na rozgrywkę i trafienie do graczy. Złóż już teraz zamówienie przedpremierowe, by otrzymać dostęp do Bety trybu wieloosobowego, dostępnej w pierwszej kolejności na PlayStation 4. Całkiem nowa, wyjątkowa koncepcja trybu kooperacyjnego Nazi Zombie, wraz ze świeżą historią i mrożącymi krew w żyłach zwrotami akcji jakich nie doświadczyli jeszcze gracze Call of Duty.

Napisał Dział: Gry

witcher darmo top

Są tutaj jacyś fani Wiedźmina i CD Projekt? Mamy dla Was wspaniałe wieści! Możecie pbrać za darmo „Wiedźmin: Edycja Rozszerzona”. Twórcy udostępnili tytuł na swojej platformie - GOG.com. Pospieszcie się jednak! Jest on dostępny dla wszystkich, którzy w czasie trwania oferty zgłoszą się po darmowy klucz.

Napisał Dział: Gry

nintendo top

Zaskakujące wieści nadciągają do nas z Japonii. Okazuje się, że w przygotowaniu znajduje się kolejna retro-konsola Nintendo, SNES Mini. Planowany debiut na rynku ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Napisał Dział: Gry

 starcraft topp

Ikoniczna gra z gatunku RTS jest do pobrania za darmo na komputery Windows i Mac, wraz z pierwszym od ośmiu lat patchem. Dodatkowo Blizzard przypomina o szykowanej odświeżonej wersji gry w jakości 4K.

Napisał Dział: Gry

 star wars battlefront2 1

Kiedy “Przebudzenie Mocy” przywróciło gwiezdną sagę na ekrany, franczyza rozprzestrzeniła się na wszystkie media - od komiksów po gry wideo. Rezultatem jest wielki powrót jednej z najpopularniejszych gier wideo z odległej galaktyki, czyli “Star Wars: Battlefront”.

Napisał Dział: Gry

Star Wars Battlefront II top

Pierwszy zwiastun „Star Wars Battlefront II” miał być oficjalnie zaprezentowany 15 kwietnia na konwencie Star Wars Celebration. Zamierzenia twórców zostały jednak pokrzyżowane, bowiem materiał już dziś wyciekł do sieci.