Gry

Napisał Dział: Gry

Link top

Talia Mira przygotowała interesującą sesję fotograficzną, w której wcieliła się w postać Linka z uniwersum „The Legend of Zelda”. Trzeba przyznać, że swoim cosplayem przeniosła postać do świata realnego!

Napisał Dział: Gry

wow top

Cosplayerka o pseudonimie Narga-Lifestream przygotowała niesamowity cosplay Tyrande Whisperwind z uniwersum „World of Warcraft”. Zobaczcie niesamowitą sesję zdjęciową artystki poniżej!

Napisał Dział: Gry

stworze top 

„Stworze” to projekt planszowej gry przygodowej (gracz vs gracz), która jest osadzona w świecie słowiańskiej mitologii. Poznajcie szczegóły akcji crowdfundingowej prowadzonej na wspieram.to poniżej.

Napisał Dział: Gry

NES top

W świetle sukcesu, jaki odniosło Nintendo wypuszczając NES Classic Edition, firma postanowiła wypuścić miniaturową wersję Super Nintendo, która zawierać będzie 21 klasycznych 16-bitowych gier, takich jak „Final Fantasy III”, „Super Mario World” czy „F-Zero”.

 

Napisał Dział: Gry

 sega

Dawny producent konsol, a obecnie jeden z wydawców gier wideo, Sega, planuje wejść na rynek usług dla Androida i Ios. Firma posiada wspaniałe dziedzictwo, które postanowiła wykorzystać w postaci „retro rewolucji” za pomocą kolekcji Sega Forever.

 

Napisał Dział: Gry

 diablo top

Poznaliśmy datę premiery „Diablo III: Rise of the Necromancer”! Pakiet „Przebudzenie Nekromantów” dla „Diablo III” ukaże się już za tydzień!

 

Napisał Dział: Gry

Star Wars Battlefront II

Gra pojawi się już jesienią, a tymczasem na targach E3 zaprezentowano nowy zapis rozgrywki. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

 

Napisał Dział: Gry

 metro exodus

W trakcie konferencji firmy Microsoft na E3 oficjalnie ogłoszono, że powstaje trzecia odsłona postapokaliptycznego cyklu, kontynuacja „Metro: Last Light” - „Metro Exodus”.

 

Napisał Dział: Gry

 anthem bioware top

Studio BioWare zaprezentowało oficjalny gameplay ze swojej nowej marki – „Anthem”, gdzie gracze mierzyć się będą z wielkimi bestiami. Zobaczcie nad czym pracuje studio!

 

Napisał Dział: Gry

 ASC Orig top

To już oficjalne: „Assassin´s Creed: Origins” od Ubisoft faktycznie istnieje. Potwierdiły się także inne doniesienia o tytule: akcja toczyć się będzie w Egipcie, a jej główny bohater nazywać się będzie Ba Yek. Poznaliśmy również oficjalną datę premiery gry.