Gry

Napisał Dział: Gry

GOG black friday

Na GOG.com wystartowała właśnie wyprzedaż Black Friday - czarny piątek trwa do 28 listopada! Przez najbliższe 48h godzin portal rozdaje kultowe MDK za darmo. A dla wszystkich, którzy podczas wyprzedaży zrobią zakupy za min. 55 zł serwis dodaje tegoroczne cyberpunkowe StarCrawlers gratis. Wyprzedaż Black Friday to ponad 300 okazji do -90%. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Napisał Dział: Gry

HP go top

Niantic Labs biorąc pod uwagę sukces Pokemon Go, postanowił stworzyć podobną grę. Tym razem będzie to istna gratka dla fanów Harry’ego Pottera! Już w 2018 roku pojawi się gra tworzona z udziałem Warner Bros, „Harry Potter: Wiazrds Unite”.

Napisał Dział: Gry

ASC Orig top

W mediach pojawiła się informacja o podejrzanej strategii promocyjnej, jaką obrało studio w przypadku swojego najnowszego tytułu. Ubisoft „pomógł” w zachwytach nad „Assassin's Creed Origins”.

Napisał Dział: Gry

 the last of us 2 ytop

Naughty Dog wraz z Sony zaprezentowały genialną i dość brutalną zapowiedź „The Last of Us: Part II”. Zobaczcie materiał poniżej!

Napisał Dział: Gry

 fallout 1 top

Z okazji 20 urodzin pierwszy „Fallout” jest dostępny do pobrania za darmo. Spieszcie się jednak, bo oferta obowiązuje tylko dziś!

 

Napisał Dział: Gry

Red Dead Redemption 2

Studio Rockstar Games podzieliło się z graczami świeżym zwiastunem drugiej odsłony cyklu. Premiera tytułu wiosną przyszłego roku. Zobaczcie nowy zwiastun „Red Dead Redemption 2” poniżej.

 

Napisał Dział: Gry

Cyberpunk 2077top

W sieci pojawiły się informacje dotyczące zapowiedzianego kilka lat temu przez CD Projekt Red nowego tytułu. Chodzi oczywiście o „Cyberpunk 2077”. Jeśli jesteście ciekawi najnowszych pogłosek dotyczących gry, to zapraszamy do rozwinięcia poniżej.

 

Napisał Dział: Gry

 wiedźmin film dok top

Dzisiaj swoją premierę miał pełnometrażowy film dokumentalny o pierwszej odsłonie gry „Wiedźmin” . Od jej wydania w przyszłym miesiącu minie dziesięć lat. Zobaczcie jaką drogę przebył Geralt by z kart powieści przejść do wirtualnego świata gier.

Napisał Dział: Gry

kamui top

Znaleźliśmy dla Was interesujący filmik przygotowany przez niemiecką cosplayerkę, Svetlanę Quindt, znaną jako Kamui Cosplay. Zobaczcie jak wcieliła się w postać Aloy z „Horizon Zero Dawn”!

 

Napisał Dział: Gry

 space game top

Projekt gry będzie nadzorował Neil deGrasse Tyson, amerykański astrofizyk i popularyzator nauki, znany widzom jako prowadzący program „Kosmos” („The Universe”).Twórcami gry zostali Gregory O’Connor z Solaris Entertainment, Scott Bobrow oraz Mark Murphy, producent, pisarz i jeden z założycieli VR Con. Trwa kampania na Kickstarterze mająca na celu zebranie środków na „Space Odyssey”.