Gry

Napisał Dział: Gry

Red Dead Redemption 2

Premiera „Assassin's Creed: Odyssey” sprawiła, że rzesze graczy więcej czasu spędzają w wirtualnej Helladzie niż w naszym świecie, w związku z czym łatwo było pominąć co ciekawsze informacje ze świata gier. Dlatego przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie doniesień z ostatniego tygodnia.

Napisane przez Dział: Gry

1 start

Wydawnictwo Phalanx na listopad szykuje wielką niespodziankę dla fanów mitologii Cthulhu H.P. Lovecrafta i gier bazujących na kreacjach Wielkich Przedwiecznych, dodatkowo to także gratka dla wielbicieli Martina Wallece’a, uznanego projektanta planszowych hitów oraz zdobywcę wielu prestiżowych nagród branżowych. Na rynku ma się ukazać „AuZtralia”, czyli swego rodzaju kontynuacja – a właściwie spin-off – „Studium w Szmaragdzie”, co oznacza, że i Neil Gaiman jakoś się tu pojawi, choć nie w tak wielkim stopniu jakby niektórzy się spodziewali.

Napisane przez Dział: Gry

 1

Gra karciana KrzysztofaGłośnickiego „Elekt” w trakcie zbiórki na platformie zagramw.to przerosła najśmielsze oczekiwania twórców, mediów i wspierających. Oczywiście, sukces wydawał się gwarantowany, lecz wynik 96 921 zł z 30 000 zł potrzebnych do ufundowania tytułu. Cała akcja pokazuje więc, że gry bez prądu nie tylko cieszą się popularnością, ale też umożliwiają niezależnym twórcom zaistnieć, z kolei wspierającym zakupić grę w okazjonalnej ceni z dodatkami.

Napisane przez Dział: Gry

 1 start

Już 15 października na platformie Kickstarter wystartuje nawiązująca do estetyki lat 80. i filmów akcji zmierzchu XX wieku gra planszowa „Hard City” od Hexy Studio, autorstwa Adama Kwapińskiego („Lords of Hellas”, „Łowcy kryształów”) oraz Marka Raczyńskiego!

Napisane przez Dział: Gry

Dixit jubileusz press release 4

Najbardziej wyjątkowy spośród dodatków do gry Dixit! 10 lat temu na rynku pojawiła się podstawowa wersja gry Dixit. Ludziom spodobała się niecodzienna rozgrywka oparta na komunikacji wizualnej, wymianie pomysłów i wyobrażeń. Dzięki fantastycznemu światowi, poetyckim ilustracjom oraz prostym zasadom, gra stała się popularna na całym świecie.

Napisane przez Dział: Gry

1 start 

Wyobraźcie sobie klimat lat 80. i kina akcji klasy B podlanego sosem z mutantami – oto kwintesencja tego, co zbuduje dla Was „Hard City”, planszowa gra taktyczna z elementem przygody i… zasilania pączkami. Słowem, spodziewajcie się licznych odwołań do popkultury związanej z amerykańskimi glinami – i humorystycznych, i w sensacyjnych barwach.

Napisał Dział: Gry

 HP RPG top

Fani magicznego świata Harry’ego Pottera szykuje się nie lada gratka! Do sieci, dzięki jednemu z użytkowników Reddita o pseudonimie VapeThisBro, trafiło nagranie filmiku promocyjnego RPG w otwartym świecie w uniwersum Harry’ego Pottera! Za realizację tytułu mają odpowiadać twórcy serii Disney Infinity.

Napisał Dział: Gry

fallout 76

Od dzisiaj ruszamy z cotygodniowym przedstawieniem najważniejszych newsów dotyczących gier wideo oraz tematów z nimi związanych! W tym tygodniu na tapecie Fallout 76, Metroid i Telltale Games, a na deser Nintendo tłumaczące się z usuwania zapisów z chmury przy braku przedłużenia abonamentu! Zapraszamy i życzymy miłej lektury.

Napisane przez Dział: Gry

 junktech 4

Chociaż kampania współfinansowania „Junktech: Duel” wystartowała zaledwie wczoraj – akcja dziś zebrała kwotę potrzebną do ufundowania tytułu i wydania go na rynek polski. Wspierający zaufali wydawcom i w szybkim tempie nie tylko uzyskali wymagane fundusze, ale wciąż przyczyniają się do odblokowywania dodatków i wzbogacania nimi podstawowego pudełka z grą. Obecnie nie ma już żadnych obaw przed wsparciem, gdyż karcianka na pewno się ukaże.

Napisał Dział: Gry

Thronebreaker top

CD Projekt RED ogłosił początek zamówień przedpremierowych na grę “Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści”. Zobaczcie zapowiedź RPG-owej przygody ze świata “Wiedźmina” Andrzeja Sapkowskiego.