Gry

Napisał Dział: Gry

 God of war dubbing adziurman

Sony Interactive Entertainment Polska poinformowało, że Artur Dziurman wcieli się w rolę Kratosa w najnowszej odsłonie gry God of War na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Tytuł ten ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej z aktorskim dubbingiem 20 kwietnia 2018 r.

Napisał Dział: Gry

 COD dlc 1 top

Wczoraj w godzinach wieczornych na polskim kanale YT Call of Duty pojawił się zwiastun prezentujący nowości wprowadzane przez pierwszy pakiet DLC "The Resistance" do Call of Duty: WWII.

Napisał Dział: Gry

Shadow of The Colossus top

Sony Interactive Entertainment Europe, wydawca gry Shadow of The Colossus na konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro rozpoczął konkurs skierowany do najbardziej kreatywnych i twórczych graczy. Wyjątkowa gra Fumito Uedy od lat inspiruje artystów z całego świata do tworzenia własnych grafik nawiązujących do Shadow of The Colossus. Z okazji premiery zremasterowanej wersji tego tytułu będą oni mogli wziąć udział w rywalizacji na najlepsze ilustracje inspirowane grą. Zwycięskie prace (ok. 50) z kilkunastu krajów Europy oraz Australii i Nowej Zelandii wybierze brytyjski ilustrator Matt Taylor, znany z pracy z takimi firmami jak Adidas, Urban Outfitters czy Sony AMC.

Napisał Dział: Gry

 god of war top

Mamy dobrą wiadomość dla graczy! Właśnie poznaliśmy oficjalną datę europejskiej premiery „God of War” na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Gra zadebiutuje 20.04.2018 r. Z okazji ujawnienia tej daty przygotowany został nowy zwiastun, który można obejrzeć w kilku wersjach.

Napisał Dział: Gry

Star Wars Battlefront II

Afera z mikrotransakcjami dużo kosztowała Electronics Arts. Wartość akcji firmy spadła w ciągu miesiąca o 8,5%, czyli około 3,1 miliarda dolarów. Przynoszący dotychczas pokaźne zyski model biznesowy stanął EA kością w gardle, przynajmniej w przypadku „Star Wars Battlefront II”.

Napisał Dział: Gry

 Serial Cleaner top

Rodzime studio iFun4all z Krakowa ogłosiło oficjalną datę premiery „Serial Cleaner” na konsole Nintendo Switch. Gra zadebiutuje już 30 listopada i będzie dostępna w sprzedaży cyfrowej w Nintendo eShopie. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry.

 

Napisał Dział: Gry

GOG black friday

Na GOG.com wystartowała właśnie wyprzedaż Black Friday - czarny piątek trwa do 28 listopada! Przez najbliższe 48h godzin portal rozdaje kultowe MDK za darmo. A dla wszystkich, którzy podczas wyprzedaży zrobią zakupy za min. 55 zł serwis dodaje tegoroczne cyberpunkowe StarCrawlers gratis. Wyprzedaż Black Friday to ponad 300 okazji do -90%. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Napisał Dział: Gry

HP go top

Niantic Labs biorąc pod uwagę sukces Pokemon Go, postanowił stworzyć podobną grę. Tym razem będzie to istna gratka dla fanów Harry’ego Pottera! Już w 2018 roku pojawi się gra tworzona z udziałem Warner Bros, „Harry Potter: Wiazrds Unite”.

Napisał Dział: Gry

ASC Orig top

W mediach pojawiła się informacja o podejrzanej strategii promocyjnej, jaką obrało studio w przypadku swojego najnowszego tytułu. Ubisoft „pomógł” w zachwytach nad „Assassin's Creed Origins”.

Napisał Dział: Gry

 the last of us 2 ytop

Naughty Dog wraz z Sony zaprezentowały genialną i dość brutalną zapowiedź „The Last of Us: Part II”. Zobaczcie materiał poniżej!