Gry

Napisał Dział: Gry

Cyberpunk 2077top

W sieci pojawiły się informacje dotyczące zapowiedzianego kilka lat temu przez CD Projekt Red nowego tytułu. Chodzi oczywiście o „Cyberpunk 2077”. Jeśli jesteście ciekawi najnowszych pogłosek dotyczących gry, to zapraszamy do rozwinięcia poniżej.

 

Napisał Dział: Gry

 wiedźmin film dok top

Dzisiaj swoją premierę miał pełnometrażowy film dokumentalny o pierwszej odsłonie gry „Wiedźmin” . Od jej wydania w przyszłym miesiącu minie dziesięć lat. Zobaczcie jaką drogę przebył Geralt by z kart powieści przejść do wirtualnego świata gier.

Napisał Dział: Gry

kamui top

Znaleźliśmy dla Was interesujący filmik przygotowany przez niemiecką cosplayerkę, Svetlanę Quindt, znaną jako Kamui Cosplay. Zobaczcie jak wcieliła się w postać Aloy z „Horizon Zero Dawn”!

 

Napisał Dział: Gry

 space game top

Projekt gry będzie nadzorował Neil deGrasse Tyson, amerykański astrofizyk i popularyzator nauki, znany widzom jako prowadzący program „Kosmos” („The Universe”).Twórcami gry zostali Gregory O’Connor z Solaris Entertainment, Scott Bobrow oraz Mark Murphy, producent, pisarz i jeden z założycieli VR Con. Trwa kampania na Kickstarterze mająca na celu zebranie środków na „Space Odyssey”.

Napisał Dział: Gry

 wiesiek 10 top

Niebawem minie 10 lat, dekada od premiery pierwszej części „Wiedźmina”. Dekada! Jubileusz ten Geralt chce uczcić wspólnie z Wami, swoimi fanami. Zobaczcie okolicznościowe wideo przygotowane przez studio.

 

Napisał Dział: Gry

 Project Remedium art1

Project Remedium, strzelanka studia Atomic Jelly wydana przez Movie Games, dostępna jest już na platformie Steam. Project Remedium pokazuje świat toczony przez straszną chorobę, sprowadzającą na niego obrzydliwe stworzenia oraz wypaczającą tych, którzy powinni go chronić. Gracze wcielą się w jednego z nielicznych ocalałych stających do walki z narastającym zagrożeniem.

Napisał Dział: Gry

 Assassins Creed Originstop

Ubisoft udostępnił w sieci nowy materiał promocyjny gry „Assassin´s Creed: Origins”, której premiera zbliża się wielkimi krokami. W materiale możecie zobaczyć jak rozszerzone zostały elementy RPG.

Napisał Dział: Gry

 titan top

Gra w polskiej wersji językowej na dedykowanych serwerach z polską infrastrukturą i administracją. Otwarta beta „Titan Siege” wystartuje już jutro, 23.08.2017.

Napisał Dział: Gry

 Destiny 2 top

Azyl ludzkości upadł. Nikczemy Dominus Ghaul przybył na Ziemię wraz z Czerwoną Armią, aby posiąść moc, którą uważa, że jest godny władać. Czas połączyć siły z innymi ocalałymi i pokonać Ghaula nim będzie za późno.

 

Napisał Dział: Gry

 as origins top

W sieci zaprezentowano filmowy zwiastun kolejnego tytułu Ubisoftu z serii „Assassin’s Creed” – „Assassin’s Creed: Origins”, Poniższy materiał wideo zadebiutował na tegorocznym Gamescomie.