19 Wrz Cyberpunk 2077 przedsięwzięciem większym od Wiedźmina?

Napisał Dział: Gry Komentarze DISQUS_COMMENTS

Cyberpunk 2077top

W sieci pojawiły się informacje dotyczące zapowiedzianego kilka lat temu przez CD Projekt Red nowego tytułu. Chodzi oczywiście o „Cyberpunk 2077”. Jeśli jesteście ciekawi najnowszych pogłosek dotyczących gry, to zapraszamy do rozwinięcia poniżej.

 

Źródło portalu Comic Books Galaxy twierdzi, że w planowanej przez studio produkcji możemy oczekiwać bardzo interesujących rozwiązań. Po pierwsze, świat gry ma być czterokrotnie większy, niż ten ukazany graczom w „Wiedźmin 3: Dziko Gon” i późniejszych dodatkach do niego. „Cyberpunk 2077” ma wykorzystywać system znany z trzeciej części „Wiedźmina” w celu wygenerowania map na olbrzymią skalę, a obszary mają być o wiele bardziej dynamiczne i podatne na zniszczenia (np. odbudowa zniszczonych budynków przez androidy w miejscu, które wcześniej ostrzelał gracz).

Informacje te nie zostały jednak oficjalnie skomentowane przez CD Projekt Red, więc na razie należy je traktować z dużą dozą nieufności (choć podobno pochodzą od pracownika studia, który w obawie o swoją pracę pragnie zachować anonimowość).