Komiksy

Napisał Dział: Komiksy

sw kolekcja

Wydawnictwo przygotowało wyjątkową gratkę dla fanów „Gwiezdnych Wojen”! W ofercie DeAgostini znalazła się bowiem nowa kolekcja komiksów, prezentująca najlepsze komiksy, jakie wydano w ciągu 40 lat istnienia sagi.

Napisał Dział: Komiksy

conan top1

Wystartowała nowa kolekcja powieści graficznych od Hachette. Tym razem wydawnictwo przygotowało specjalne wydanie wszystkich komiksów o przygodach Conana z Cymerii.

 

Napisał Dział: Komiksy

logo 40lecie

Najbardziej popularna komiksowa seria fantasy w Polsce i jedna z najsłynniejszych w Europie liczy sobie już 40 lat! Dziś Egmont obchodzi okrągły jubileusz opublikowania pierwszej przygody Thorgala. Z tej okazji już 7. grudnia br. ukaże się specjalny album „Rosiński Artbook. Thorgal 40 lat”. Celebrowanie rocznicy pojawienia się Gwiezdnego Dziecka uświetniają również kolejne tomy komiksów w seriach pobocznych Kriss de Valnor „Góra czasu” i Młodzieńcze lata „Slivia”. Fani słynnej wikińskiej sagi nie mogą tego przegapić!

Napisał Dział: Komiksy

Deadpool comic top2

W listopadzie br. wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie albumów komiksowych z cyklu DC Odrodzenie (w oryginale DC Universe Rebirth), w której prezentujemy najważniejszych i najpopularniejszych superbohaterów. Do końca roku na rynek trafi, aż 16 serii, m.in. Batman, Superman, Wonder Women, Green Arrow, Flash, Suicide Squad. W tym miesiącu na rynku są dostępne: Aquaman, Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni, All-Star Batman oraz Nastoletni Tytani. Przypominamy, że w salonach EMPIK równolegle do zwykłej serii dostępna jest w sprzedaży również specjalna, limitowana wersja ze srebrnymi okładkami.

Napisał Dział: Komiksy

Doctor strange damnation top

Studio zapowiedziało nową mini-serię komiksów, na którą składać się ma pięć numerów. Jej tytuł brzmi „Doctor Strange: Damnation”.

Napisał Dział: Komiksy

 shazam dc top

Chociaż film „Shazam” ma się pojawić na dużym ekranie w przeciągu kilku następnych lat, to jego bohaterowie wciąż nie doczekali się swojej serii w DC Comics. Ostatnio mieli szansę pokazać się na wspólnej okładce „Ligi Sprawiedliwości”, ale to by było na tyle. Jednakże szef DCEU Geoff Johns ma w planach zupełnie nową serię.

 

Napisał Dział: Komiksy

ST all

Wydawnictwo zapowiedziało nowość w swojej ofercie, która skierowana jest do wszystkich fanów Star Treka od Genego Roddenberry'ego. Już teraz możecie zamawiać pierwsze 10 tomów z anglojęzycznej kolekcji komiksów ze świata Zjednoczonej Federacji Planet.

Napisał Dział: Komiksy

asterix w italii top

Już jutro, 26 października 2017 roku w Polsce ukaże się 37. tom przygód Asteriksa i Obeliksa pt. „Asteriks w Italii”. Postacie stworzone przez René Goscinnego i Alberta Uderzo powracają w nowym albumie napisanym przez Jean-Yvesa Ferriego i narysowanym przez Didiera Conrada. Znajdziecie tu wszystkie składniki magicznego napoju Asteriksa: historia Rzymu i dzieje Galów zostaną przejrzane i skorygowane przy użyciu gagów i kalamburów!

Napisał Dział: Komiksy

The Girl in the Spiders Web

Sylvia Hoeks, która ostatnio pojawiła się w filmie „Blade Runner 2049” dołączyła do obsady „The Girl in the Spider’s Web”. Wcieli się w postać Camilli, złej siostry bliźniaczki Lisbeth Salander (Claire Foy).

Napisał Dział: Komiksy

a study in emerald

Neil Gaiman to uznany autor i zawsze go tak postrzegano, jednak ostatnio pisarz przyciąga znacznie więcej uwagi niż zwykle. Serial „Amerykańscy Bogowie” odniósł wielki sukces, a „Good Omens” są kolejną, obiecującą produkcją, która pojawi się jednak dopiero w 2019 roku. Fani komiksów z kolei będą zachwyceni nową informacją od Dark Horse Comics: powstanie powieść graficzna jednej z historii Gaimana, pt. „A Study in Emerald”.