Komiksy

Napisał Dział: Komiksy

a study in emerald

Neil Gaiman to uznany autor i zawsze go tak postrzegano, jednak ostatnio pisarz przyciąga znacznie więcej uwagi niż zwykle. Serial „Amerykańscy Bogowie” odniósł wielki sukces, a „Good Omens” są kolejną, obiecującą produkcją, która pojawi się jednak dopiero w 2019 roku. Fani komiksów z kolei będą zachwyceni nową informacją od Dark Horse Comics: powstanie powieść graficzna jednej z historii Gaimana, pt. „A Study in Emerald”.

Napisał Dział: Komiksy

okładka WOT top

A wszystko to oczywiście na licencji Wargaming! Spodziewajcie się także publikacji oficjalnego polskiego wydania komiksu ze świata popularnych „czołgów”.

Napisał Dział: Komiksy

gry paragrafowe

Zostań bohaterem komiksu i decyduj o swoich losach!Jak to jest być bohaterem komiksu i jednocześnie grać, tworząc swoją własną fabułę? Teraz możesz się o tym przekonać, sięgając po komiksy paragrafowe – już są dostępne w sprzedaży!

Napisał Dział: Komiksy

kom top

Zostań bohaterem komiksu i decyduj o swoich losach!Jak to jest być bohaterem komiksu i jednocześnie grać, tworząc swoją własną fabułę? Teraz możesz się o tym przekonać, sięgając po komiksy paragrafowe!

Napisał Dział: Komiksy

sw comic

Wydawnictwo Deagostini szykuje interesującą propozycję dla fanów „Gwiezdnych Wojen”. Już wkrótce jego nakładem wystartuje kolekcja powieści graficznych z uniwersum!

Napisał Dział: Komiksy

Opowieści makabryczne top

Już w październiku do sprzedaży trafi nowe wydanie powieści graficznej mistrza grozy Stephena Kinga. „Opowieści makabryczne” ukażą się nakładem wydawnictwa Albators.

Napisał Dział: Komiksy

Thorgal top

Już w listopadzie będziemy obchodzić jubileusz 40-lecia wydania pierwszego tomu „Thorgala” – „Zdradzona Czarodziejka”. Główna seria powieści graficznych, której rysownikiem od początku jest Grzegorz Rosiński, doczekała się 35 tomów, nie licząc serii pobocznych o wojowniczce Kriss de Valnor, córce Thorgala, Louve, a także najnowszej serii skupiającej się na losach o młodego Thorgala.

Napisał Dział: Komiksy

 Batman Suicide Squad top

Uwaga – jeśli czytacie komiksy DC, to ten artykuł może zawierać spoilery z „Suicide Squad #22”.

 

Napisał Dział: Komiksy

klub swiata komiksu egmont top

Klub Świata Komiksu poinformował o harmonogramie wydawania powieści graficznych na miesiąc sierpień. Startuje seria „Odrodzenie” w ramach linii DC Deluxe, fani Człowieka ze Stali będą mieli możliwość zakupu „Superman: Ostatnie dni Supermana”, nie zabraknie również propozycji dla wielbicieli Batmana i ostatniego tomu „Skalpa” od Vertigo.

Napisał Dział: Komiksy

komik top

Wydawnictwo Egmont Polska podzieliło się z fanami komiksów wakacyjną rozkładówką. Wielbiciele powieści graficznych znajdą dla siebie kilka ciekawych propozycji – „Kaznodzieja”, „Batman”, Superman”, „Star Wars”, „Lone Sloane”, to nie wszystko! Szczegóły poniżej.