Komiksy

Napisał Dział: Komiksy

bialy piasek top

Kolejna powieść jednego ze współczesnych mistrzów fantastyki, trafi do księgarń w marcu. Tym razem będzie to jednak powieść graficzna pt. „Biały piasek”, która rozpoczyna nową sagę w ramach uniwersum cosmere Brandona Sandersona. Poznajcie szczegóły poniżej!

Napisał Dział: Komiksy

deadpool v punisher top

Marvel Comics ogłosiło powstanie nowej serii komiksowej, której głównymi bohaterami będą Deadpool i Punisher. Dialogami zajmie się Fred Van Lente, a za ilustracje odpowiadać będzie Pepe Perez. Ciekawym może być starcie dwóch zupełnie różnych postaci - Deadpoola z jego ciętym żartem i kompletnie poważnego Punishera.

Napisał Dział: Komiksy

gamora top

Scenarzystka stwierdziła, że kreowanie postaci Gamory w komiksowych “Strażnikach Galaktyki” jest zgoła odmienne, niż praca nad tą postacią w filmie. Perlman jest odpowiedzialna za scenariusz do pierwszego filmu, a w przyszłym miesiącu ukaże się jej komiksowy debiut - “Gamora”.

Napisał Dział: Komiksy

John wick top

Postać Johna Wicka powróci z pewnością w przyszłym roku w “John Wick: Chapter 2”, a niedawno pojawiły się również pogłoski dotyczące trzeciej odsłony filmowej serii, ale wielki ekran nie jest jedynym miejscem, w którym fani mogą znaleźć swojego bohatera. W 2017 roku John Wick pojawi się na półkach sklepów z komiksami.

Napisał Dział: Komiksy

Marvel supeboh

Mamy świetne wieści dla fanów Marvela. Już od 4 stycznia 2017 roku, wydawnictwo Hachette Polska startuje z wydawaniem polskiej edycji kolekcji „Marvel’s Mightiest Heroes” („Superbohaterowie Marvela”).

Napisał Dział: Komiksy

yamcha top

Yamcha, jeden z najbardziej zabawnych bohaterów w serii Dragon Ball otrzymał swój własny spin-off! Tym razem to on będzie bohaterem. Shonen Jump wydała spin-off do serii Akira Torimaya, zatytułowany „Dragon Ball Gaiden: Tensei Shitara Yamcha DattaKen”, czyli „Dragon Ball Side Story: The Case of Being Reincarnated as Yamcha”.

Napisał Dział: Komiksy

Nieśmiertelny top

Fani od lat czekają na remake „Highlandera”. Niektórzy już jednak całkowicie zwątpili i porzucili nadzieję. Jeżeli jednak należycie do grona zainteresowanych, to wiedzcie, że ma się pojawić nowy komiks, prequel, mocno nawiązujący do klasyka z 1986 toku, który skupi się na genezie „Highlandera”.

Napisał Dział: Komiksy

american gods cover TOP

„Amerykańscy Bogowie” pojawią się na w formie powieści graficznej już w 2017 roku. Serią komiksową zajmie się P.Craig Russel, a ilustracjami Scott Hampton, Glenn Fabry i Adam Brown.

Napisał Dział: Komiksy

Turf Wars TOP

W czerwcu 2017 roku pojawi się nowa powieść graficzna nawiązująca do wyświetlanego na stacji Nickelodean serialu „Avatar: The Legens of Korra”. Trzyczęściowa seria została zatytułowana „Turf Wars”. Wydawcą jest Dark Horse Comics.

Napisał Dział: Komiksy

Robert Kirman TWD top

Patrząc na minione sezony „The Walking Dead”, widać, że serial odbiegł od komiksów - kolejne epizody serii mają nie zmieniać tej reguły.