Komiksy

Napisał Dział: Komiksy

klub swiata komiksu egmont top

Klub Świata Komiksu poinformował o harmonogramie wydawania powieści graficznych na miesiąc sierpień. Startuje seria „Odrodzenie” w ramach linii DC Deluxe, fani Człowieka ze Stali będą mieli możliwość zakupu „Superman: Ostatnie dni Supermana”, nie zabraknie również propozycji dla wielbicieli Batmana i ostatniego tomu „Skalpa” od Vertigo.

Napisał Dział: Komiksy

komik top

Wydawnictwo Egmont Polska podzieliło się z fanami komiksów wakacyjną rozkładówką. Wielbiciele powieści graficznych znajdą dla siebie kilka ciekawych propozycji – „Kaznodzieja”, „Batman”, Superman”, „Star Wars”, „Lone Sloane”, to nie wszystko! Szczegóły poniżej.

Napisał Dział: Komiksy

TMNT top

Wydawnictwo wystartowało w dniu dzisiejszym z przedpłatami na komiksy z serii „Teenage Mutant Ninja Turtles: Ultimate Collection 1”. Poznajcie szczegóły prenumeraty poniżej.

Napisał Dział: Komiksy

amgc okładka top

Ten rok to istna gratka dla fanów twórczości Neila Gaimana! Nie dość, że niebawem zadebiutuje serial oparty na powieści „Amerykańscy Bogowie”, to jeszcze przed tym wydarzeniem miała miejsce premiera komiksowej adaptacji tego tytułu. Cała powieść ma zostać zaprezentowana w 27 numerach. Nad projektem czuwają P. Craig Russell i Scott Hampton. Obiecują, że serial nie będzie miał wpływu na komiks.

Napisał Dział: Komiksy

bialy piasek top

Kolejna powieść jednego ze współczesnych mistrzów fantastyki, trafi do księgarń w marcu. Tym razem będzie to jednak powieść graficzna pt. „Biały piasek”, która rozpoczyna nową sagę w ramach uniwersum cosmere Brandona Sandersona. Poznajcie szczegóły poniżej!

Napisał Dział: Komiksy

deadpool v punisher top

Marvel Comics ogłosiło powstanie nowej serii komiksowej, której głównymi bohaterami będą Deadpool i Punisher. Dialogami zajmie się Fred Van Lente, a za ilustracje odpowiadać będzie Pepe Perez. Ciekawym może być starcie dwóch zupełnie różnych postaci - Deadpoola z jego ciętym żartem i kompletnie poważnego Punishera.

Napisał Dział: Komiksy

gamora top

Scenarzystka stwierdziła, że kreowanie postaci Gamory w komiksowych “Strażnikach Galaktyki” jest zgoła odmienne, niż praca nad tą postacią w filmie. Perlman jest odpowiedzialna za scenariusz do pierwszego filmu, a w przyszłym miesiącu ukaże się jej komiksowy debiut - “Gamora”.

Napisał Dział: Komiksy

John wick top

Postać Johna Wicka powróci z pewnością w przyszłym roku w “John Wick: Chapter 2”, a niedawno pojawiły się również pogłoski dotyczące trzeciej odsłony filmowej serii, ale wielki ekran nie jest jedynym miejscem, w którym fani mogą znaleźć swojego bohatera. W 2017 roku John Wick pojawi się na półkach sklepów z komiksami.

Napisał Dział: Komiksy

Marvel supeboh

Mamy świetne wieści dla fanów Marvela. Już od 4 stycznia 2017 roku, wydawnictwo Hachette Polska startuje z wydawaniem polskiej edycji kolekcji „Marvel’s Mightiest Heroes” („Superbohaterowie Marvela”).

Napisał Dział: Komiksy

yamcha top

Yamcha, jeden z najbardziej zabawnych bohaterów w serii Dragon Ball otrzymał swój własny spin-off! Tym razem to on będzie bohaterem. Shonen Jump wydała spin-off do serii Akira Torimaya, zatytułowany „Dragon Ball Gaiden: Tensei Shitara Yamcha DattaKen”, czyli „Dragon Ball Side Story: The Case of Being Reincarnated as Yamcha”.