Konkursy

Napisane przez Dział: Konkursy

danka

Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Finał 7 sezonu za nami. Z tej okazji mamy dla Was konkurs! Oczywiście nagrodami dla zwycięzców będą powiązane z tematem gadżety od HBO.

Napisane przez Dział: Konkursy

sezon7

Nadeszła zima w lipcu... to jest - nadszedł 7 sezon "Gry o tron". Jak wiecie, premiera najnowszego sezonu "Gry o tron" już za nami w HBO oraz w HBO GO, z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs związany z serialem i twórczością George'a R.R. Martina!

Oczywiście nagrodami dla zwycięzców będą powiązane z tematem gadżety od HBO.

Napisane przez Dział: Konkursy

Twierdza Kimerydu top

Wielbiciele fantastyki znajdą już w księgarniach powieść Magdaleny Pioruńskiej „Twierdza Kimerydu”, a my zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania trzy egzemplarze powieści.

Napisane przez Dział: Konkursy

Xięgi Nefasa. W zaświatach

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki "Xięga Nefasa. W zaświatach" wraz z koszulkami!

Napisane przez Dział: Konkursy

leguinokladka

Mamy dla Was Trzy egzemplarze zbióru opowiadań "Rybak znad Morza Wewnętrznego" Ursuli K. Le Guin.

Zbiór „Rybak znad Morza Wewnętrznego” jest doskonałym uzupełnieniem dwóch poprzednich tomów Ursuli K. Le Guin, jednej z najlepszych i najczęściej nagradzanych autorek SF i fantasy. W skład zbioru wchodzą: „Wszystkie strony świata”, „Rybak znad Morza Wewnętrznego”, „Cztery drogi ku przebaczeniu”, „Urodziny Świata”, „Opowiadanie Świata”.

Napisane przez Dział: Konkursy

zamboch

Miroslav Žamboch to chyba najlepiej znany polskim czytelnikom czeski twórca fantastyki. Regularnie odwiedza polskie konwenty i znakomicie dogaduje się z fanami, a jego powieści doczekują się kolejnych wydań. Fabryka Słów przygotowała poświęconą temu twórcy serię w nowych oprawach graficznych.  Jeśli jeszcze  nie rozpoczęliście swojej przygody z Žambochem lub też brakuje Wam tych konkretnych tytułów, to macie okazję uzupełnić swoje księgozbiory.

Napisane przez Dział: Konkursy

zombiebrzydale

Premiera 7. sezonu The Walking Dead tuż-tuż! Z tej okazji mamy dla Was konkurs w którym możęcie wygrać zombie gadżety i zombie książki!

Napisane przez Dział: Konkursy

1200x900

Razem z księgarnią internetową Woblink zorganizowaliśmy dla Was PRAWDZIWIE FANTASTYCZNY konkurs. Do wygrania czytnik e-booków i pakiety powieści fantasy!

Co zrobić, żeby wygrać?

Napisane przez Dział: Konkursy

poszukiwaczka TOP

Powieść Arwen Elys Dayton „Poszukiwaczka” to tom 1 nowej serii. Jest to propozycja dla fanów serii "Dary Anioła" Cassandry Clare i "Igrzysk Śmierci" Suzanne Collins.

Napisane przez Dział: Konkursy

14409233 1168903953184131 1325018059 n

Siedmioro dzieci, Młot Thora i zastęp Walkirii – jedyni, którzy przeciwstawią się zniszczeniu świata. Kiedy trzynastoletni Matt Thorsen, Fen i Laurie Brekke – współcześni potomkowie Thora i Lokiego – odkrywają, że ich przeznaczeniem jest wziąć udział w bitwie przeciwko apokalipsie, sądzą, że wiedzą co ich czeka.