Konkursy

Napisane przez Dział: Konkursy

Xięgi Nefasa. W zaświatach

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki "Xięga Nefasa. W zaświatach" wraz z koszulkami!

Napisane przez Dział: Konkursy

leguinokladka

Mamy dla Was Trzy egzemplarze zbióru opowiadań "Rybak znad Morza Wewnętrznego" Ursuli K. Le Guin.

Zbiór „Rybak znad Morza Wewnętrznego” jest doskonałym uzupełnieniem dwóch poprzednich tomów Ursuli K. Le Guin, jednej z najlepszych i najczęściej nagradzanych autorek SF i fantasy. W skład zbioru wchodzą: „Wszystkie strony świata”, „Rybak znad Morza Wewnętrznego”, „Cztery drogi ku przebaczeniu”, „Urodziny Świata”, „Opowiadanie Świata”.

Napisane przez Dział: Konkursy

zamboch

Miroslav Žamboch to chyba najlepiej znany polskim czytelnikom czeski twórca fantastyki. Regularnie odwiedza polskie konwenty i znakomicie dogaduje się z fanami, a jego powieści doczekują się kolejnych wydań. Fabryka Słów przygotowała poświęconą temu twórcy serię w nowych oprawach graficznych.  Jeśli jeszcze  nie rozpoczęliście swojej przygody z Žambochem lub też brakuje Wam tych konkretnych tytułów, to macie okazję uzupełnić swoje księgozbiory.

Napisane przez Dział: Konkursy

zombiebrzydale

Premiera 7. sezonu The Walking Dead tuż-tuż! Z tej okazji mamy dla Was konkurs w którym możęcie wygrać zombie gadżety i zombie książki!

Napisane przez Dział: Konkursy

1200x900

Razem z księgarnią internetową Woblink zorganizowaliśmy dla Was PRAWDZIWIE FANTASTYCZNY konkurs. Do wygrania czytnik e-booków i pakiety powieści fantasy!

Co zrobić, żeby wygrać?

Napisane przez Dział: Konkursy

poszukiwaczka TOP

Powieść Arwen Elys Dayton „Poszukiwaczka” to tom 1 nowej serii. Jest to propozycja dla fanów serii "Dary Anioła" Cassandry Clare i "Igrzysk Śmierci" Suzanne Collins.

Napisane przez Dział: Konkursy

14409233 1168903953184131 1325018059 n

Siedmioro dzieci, Młot Thora i zastęp Walkirii – jedyni, którzy przeciwstawią się zniszczeniu świata. Kiedy trzynastoletni Matt Thorsen, Fen i Laurie Brekke – współcześni potomkowie Thora i Lokiego – odkrywają, że ich przeznaczeniem jest wziąć udział w bitwie przeciwko apokalipsie, sądzą, że wiedzą co ich czeka.

Napisane przez Dział: Konkursy

foxamerican

"American Horror Story" to niezwykle ciepło przyjęty przez krytyków serialowy horror nadawany przez stację FX (w Polsce - Fox Polska) od 2011 roku. Każdy sezon stanowi osobną, zamkniętą historię.

Napisane przez Dział: Konkursy

plo4

Mamy dla Was konkurs z koszulkami pełnymi wzorów grafik wydawnictwa Fabryki Słów. Do wygrania są trzy koszulki z dowolnym wzorem książkowym wydawnictwa (i rozmiarem) z oferty sklepu vestarius.pl. Konkurs poniżej:

Napisane przez Dział: Konkursy

grafika konkurs

Księgarnia internetowa Woblink wraz z producentem czytników e-booków PocketBook ogłosiła ostatni weekend sierpnia Świętem E-papieru. Choć dla wielu ludzi urządzenia wykorzystujące papier elektroniczny wciąż są czymś niezwykłym, wydają się onejedynymi rozwiązaniami w pełni stawiającymi czoła wyzwaniom współczesnego świata. Z tej okazji mamy dla Was do wygrania czytnik oraz ebooki! Zapoznajcie się z poniższą ikonografiką i weźcie udział w konkursie, szczegóły w rozwinięciu newsa.