Książki

Napisał Dział: Książki

american gods toop 2

Minęło już prawie 6 lat, odkąd Neil Gaiman za pośrednictwem Twittera poinformował o swoich planach napisania sequela “Amerykańskich Bogów”. W międzyczasie powstała idea stworzenia serialowej adaptacji powieści z 2001 roku - produkcja zadebiutuje 30 kwietnia na antenie Starz. A kiedy możemy spodziewać się drugiej części powieści?

Napisał Dział: Książki

ac here me nexus top

Gratka dla wielbicieli dobrej fantastyki i oraz gier z cyklu „Assassin’s Creed” i „Mass Effect”. Na półkach księgarń znajdziecie już powieści „Assassin’s Creed: Heresy. Herezja” oraz „Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek”.

Napisał Dział: Książki

Imperium burz top

Już dziś premiera piątego tomu „Szklanego Tronu” od Sarah J. Maas. „Imperium burz” ukazało się nakładem wydawnictwa UROBOROS. A kto jeszcze nie zakupił swojego egzemplarza, to u nas może zapoznać się z fragmentem powieści!

Napisał Dział: Książki

tlen okładka top

Dzisiaj swoją premierę mają cztery fantastyczne pozycje z serii Uczta Wyobraźni od wydawnictwa MAG. Na półkach księgarń znajdziecie powieści Geoffa Rymana, Iana McDonalda, Lavie’ego Tidhara i Christophera Priest’a.

Napisał Dział: Książki

King kolekcja top

Stephena Kinga chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Nazywany mistrzem grozy, zdobył rzesze fanów na całym świecie, a teraz Ringier Axel Springer Polska przygotowało gratkę dla jego fanów. Już 15 maja startuje wyjątkowa prenumerata kolekcji jego powieści! Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Napisane przez Dział: Książki

banner bone season spotkanie samantha shannon 650x300 200417

Zapraszamy Was do lektury przedpremierowego fragmentu powieści książki "Pieśń jutra" będącej trzecią częścią cyklu "Czas żniw".

Napisał Dział: Książki

 nexus początek top

Zobaczcie oficjalną zapowiedź książki „Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek”, która pojawi się w sprzedaży już za sześć dni!

Napisał Dział: Książki

ME NU front 3d top1

Dla wszystkich, którzy znają bestsellerową serię gier Mass Effect – nadchodzi oficjalny prequel wyczekiwanej gry firmy BioWare! Już w środę za tydzień wielbiciele dobrej fantastyki oraz serii gier Mass Effect znajdą na księgarskich półkach „Mass Effect: Andromeda. Nexus początek”.

Napisał Dział: Książki

AC herezja top

Już 26 kwietnia do księgarń trafi nowa powieść osadzona w stworzonym przez firmę Ubisoft świecie Assassin’s Creed, której autorką jest doskonale znana fanom serii Christie Golden. Bohater „Assassin’s Creed: Herezja”, Simon Hathaway, to członek Wewnętrznego Sanktuarium Zakonu Templariuszy. Dzięki nowemu modelowi Animusa, maszynie służącej do odczytywania pamięci genetycznej, Simon ma możliwość bezpośredniego doświadczania historii poprzez wspomnienia swojego przodka, Gabriela Laxarta, który walczył ramię w ramię z legendarną Joanną d’Arc.

Napisał Dział: Książki

Zulawski logo

Poznaliśmy wyniki głosowania Jurorów w tegorocznej edycji Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego. Jury wybrało sześć tytułów spośród setek powieści wydanych w zeszłym roku.