Książki

Napisał Dział: Książki

PARK MORDERCOW top

Wydawnictwo Initium podzieliło się z czytelnikami fragmentem powieści Jonasa Winnera zatytułowanej „Murder Park. Park morderców”. Zapraszamy do lektury w rozwinięciu!

Napisał Dział: Książki

czerwony snieg top

Wydawnictwo MAG zamieściło na swoich stronach zapowiedź trzech nowości, jakie pojawią się jego nakładem w lutym przyszłego roku. Dwie powieści zostaną wydane w serii Uczta Wyobraźni, a trzecia to drugi tom cyklu „Draconis Memoria” Anthony’ego Ryana.

Napisał Dział: Książki

Mity skandynawskie top

Wydawnictwo Zysk i S-ka przygotowało dla swoich czyteników i wielbicieli fantastyki interesujące tytuły. Dwa z nich to soczyste kryminały retro, a kolejna pozycja to świetne wydanie mitów skandynawskich – wszystkie już dostępne na półkach księgarń!

Napisał Dział: Książki

papierowy księżyc

W dniu dzisiejszym do księgarń trafiły dwie najbardziej wyczekiwane przez fanów książki Papierowego Księżyca - bestseller "Cinder" Marissy Meyer - po raz pierwszy w Polsce w twardej oprawie i oryginalnej szacie graficznej oraz "Plus/Minus" - niespodzianka od Olgi Gromyko.

Napisał Dział: Książki

zawisza czarny top

Nakładem wydawnictwa Sine Qua Non ukazała się najnowsza książka Jakuba Ćwieka, „Zawisza Czarny”. Poznajcie szczegóły fabularne powieści poniżej!

Napisał Dział: Książki

dawca przysiegi top

Mamy dobre wiadomości dla fanów twórczości Brandona Sandersona. Wczoraj nakładem Wydawnictwa MAG zadebiutowała pierwsza część powieści pt. „Dawca Przysięgi”.

Napisał Dział: Książki

jezyk cierni top

Od wczoraj na półkach księgarń możecie znaleźć powieść „Język cierni” autorstwa Leigh Bardugo. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MAG.

Napisał Dział: Książki

6 MAG TOP 2018a

Na stronie Wydawnictwa MAG pojawiło się kilka interesujących zapowiedzi książkowych. Nowości czytelnicze trafią do księgarń już w styczniu 2018 roku. Czego możemy się oczekiwać?

Napisał Dział: Książki

 smocza straz

Dzisiaj swoją premierę ma długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowego „Baśnioboru”, „Smocza straż” Brandona Mulla.

Napisał Dział: Książki

 DG T MK PREV

Już dziś premiera „Tekstu” Dmitrija Glukhovsky’ego i dziś do Polski przylatuje Autor. A przed nim 1500 kilometrów po polskich drogach, 3 loty na liniach krajowych i 9 miast.