Książki

Napisał Dział: Książki

Powergraph logo top

Niestety, książka nie ukaże się w tym roku, ale na osłodę wydawnictwo podzieliło się z czytelnikami fragmentem najnowszego tomu Meekhanu, „Każde martwe marzenie”.

 

Napisał Dział: Książki

mroczna wieża top

Być może ekranizacja „Mrocznej Wieży” nie spełniła oczekiwań fanów Stephena Kinga, ale wygląda na to, że nadchodzący serial telewizyjny powstający na podstawie serii książek zainspirował autora do napisania kolejnej książki.

Napisał Dział: Książki

Trudi Canavan 10 lecie Gildii Magów

„Fantastyka w najlepszym wydaniu” to hasło, którym Wydawnictwo Galeria Książki od 10 lat kieruje się dbając nie tylko o stronę wizualną i redakcyjną swoich książek, ale również wybierając wartościowe tytuły dla swoich czytelników.

Napisał Dział: Książki

ZAMBOCH ZakutyWStal top

„Zakuty w stal” ukaże się 20 października nakładem Fabryki Słów. Szczegóły znajdziecie poniżej!

Napisał Dział: Książki

dozywocie top

Wydawnictwo Uroboros przygotowało dla fanów Marty Kisiel jesienną premierę nowego wydania powieści „Dożywocie”. W książce znajdziecie też nowe opowiadanie pisarki pt. „Szaławiła”.

Napisał Dział: Książki

VIRION top

Dzisiaj swoją premierę ma najnowsza powieść Andrzeja Ziemiańskiego z uniwersum Achai, „Virion. Wyrocznia”. Przed wizytą w księgarni zachęcamy do zapoznania się z premierowym fragmentem tej powieści.

Napisał Dział: Książki

chapter Two 9

Czarująca opowieść dla czytelników w każdym wieku (ale zwłaszcza dla młodego Sama Vimesa), pióra panny Felicity Beedle, czołowej autorki literatury dziecięcej w Świecie Dysku.

Napisał Dział: Książki

VIRION top

Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Ziemiańskim z okazji premiery kolejnej części sagi „Virion. Wyrocznia”. Pisarz spotka się z czytelnikami w przyszłym tygodniu.

Napisał Dział: Książki

MAG zapowiedzi 

Wydawnictwo MAG szykuje w najbliższych miesiącach coś specjalnego dla fanów fantastyki. Jakie powieści trafią w październiku i listopadzie na półki księgarń? Znajdzie się coś dla fanów twórczości Jonathana Maberry’ego, Marka Lawrence’a, Bena Aaronovitcha, Cassandry Clare, Dana Simmonsa czy Brandona Sandersona.

Napisał Dział: Książki

dozywocie szalawila top

Wydawnictwo Uroboros podzieliło się z wielbicielami Marty Kisiel fragmentem nowego opowiadania pisarki pt. „Szaławiła”, które znajdziecie w nowym wydaniu „Dożywocia”. Premiera powieści w przyszłym miesiącu, a z fragmentem opowiadania możecie zapoznać się już dziś!