Książki

Napisał Dział: Książki

 Piter. Wojna top

„Piter. Wojna”, książka Szymuna Wroczka dająca początek nowej serii Uniwersum Metro 2035, zadebiutowała w środę 18 kwietnia 2018 roku nakładem wydawnictwa Insignis.

Napisał Dział: Książki

szklany tron tom 5 5 wieza switu top

Tom 5.5 z cyklu „Szklany tron” pt. „Wieża świtu” autorstwa Sarah J. Mass jest już dostępny na półkach księgarń. Tym, którzy nie zdążyli jeszcze nabyć egzemplarza powieści, zachęcamy do zapoznania się z jej fragmentem u nas!

Napisał Dział: Książki

451f top

W oczekiwaniu na filmową ekranizację powieści Raya Bradbury'ego od HBO, która już 19 maja, warto sięgnąć po oryginał. Wydawnictwo MAG zaplanowało na dziś premierę powieści “451 stopni Fahrenheita”, udostępniając również fragment do przeczytania on-line!

Napisał Dział: Książki

dawca2 top

Mamy bardzo dobre wiadomości dla fanów Brandona Sandersona! Od dziś w księgarniach możecie znaleźć drugi tom powieści “Dawca przysięgi”. Wydawnictwo MAG podzieliło się z czytelnikami fragmentem książki!

Napisał Dział: Książki

Nagroda literacka żóławski

Poznaliśmy oficjalne nominacje do tegorocznej edycji Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Rafał Kosik, Anna Kańtoch czy Paweł Majka.

Napisał Dział: Książki

Tajemnica askiru tomtop

Wydawnictwo Initium zapowiada powieść z gatunku high fantasy zatytułowaną „Pierwszy Róg”. Jest to pierwszy tom cyklu „Tajemnica Askiru” autorstwa Richarda Schwartza. Książka zadebiutuje na rynku wydawniczym 20 kwietnia, a już dziś zapraszamy do zapoznania się z jej fragmentem.

Napisał Dział: Książki

remedium cover top

Nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukazał się drugi tom serii „Projekt RHO” Richarda Phillipsa – „Remedium”. Szczegóły na temat powieści znajdziecie poniżej.

Napisał Dział: Książki

Przebudzenie Lewiatana cover Kopia

Wydawnictwo MAG zaplanowało na 27 kwietnia 2018 roku premierę powieści „Przebudzenie Lewiatana” autorstwa Jamesa S.A. Corey’a.

Napisał Dział: Książki

 The Fall of Gondolin top

Nieopublikowana dotąd powieść J.R.R. Tolkiena nareszcie ukaże się na rynku wydawniczym! Jesteście ciekawi kiedy będziemy mogli ją przeczytać?

Napisał Dział: Książki

gniazdo top

Już 17 kwietnia trafi do księgarń nowa książka Terry’ego Goodkinda, Gniazdo! Tym razem mistrz fantasy w zupełnie innej odsłonie! Goodkind zaprasza czytelników na niebezpieczną wyprawę po mrocznych zakątkach naszych umysłów!