13 Lip Czy George R.R. Martin ukończył już Wichry Zimy?

Napisał Dział: Książki Komentarze DISQUS_COMMENTS

George RR Martin wichry top

HBO ogłosiło, że ruszają prace nad adaptacją niesamowitej powieści “Who fears death?” autorstwa Nnedi Okorafor. George R.R. Martin będzie producentem wykonawczym produkcji, która opowie o losach post-apokaliptycznego Sudanu, w którym jasnoskórzy Afrykańczycy prześladują swoich krajan z ciemniejszym odcieniem skóry.

Decyzja o zaangażowaniu Martina może być nieco niepokojąca dla fanów “Gry o Tron”, ponieważ wizja ukończenia książek z serii “Pieśni lodu i ognia” może nieco się oddalić. Oczywiście o ile pisarz jeszcze nie skończył pracy.

Pojawiły się fortunne plotki dotyczące możliwego ukończenia serii. W lutym aktor Liam Cunningham znany z “Gry o Tron” zapowiedział, że w tym roku premierę będzie mieć niezwykłe wydarzenie, a ponadto niedawne notki na blogu autora wskazują na postępy: “kompletnie wsiąkłem w czytanie i oglądanie filmów”; “czyżby długa noc się kończyła?” - dodatkowo Martin ustawił swój status w notce jako “zadowolony”.

Oczywiście nic nie zostało potwierdzone, ale fani z pewnością docenią każdy promień nadziei na szybkie ukazanie się kolejnej powieści.