15 Kwi Remedium już w księgarniach!

Napisał Dział: Książki Komentarze DISQUS_COMMENTS

remedium cover top

Nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukazał się drugi tom serii „Projekt RHO” Richarda Phillipsa – „Remedium”. Szczegóły na temat powieści znajdziecie poniżej.

Oficjalny opis „Remedium”, seria „Projekt RHO” Tom 2:

Dyrektor NSA Jonathan Riles nie zdołał powstrzymać infiltracji amerykańskiego rządu przez Projekt Rho. Teraz kierujący Projektem Donald Stephenson zalewa świat serum zawierającym nanoboty obcych i udającym cudowne lekarstwo. Nikt nie jest w stanie długo sprzeciwiać się bezwzględnemu naukowcowi – skrytobójca znany jako El Chupacvabra systematycznie eliminuje wszelką opozycję.
Na szczycie jego listy znajduje się trójka nastolatków, która ujawniła złowrogie plany Projektu Rho. W ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy życie tych młodych ludzi wywraca się do góry nogami i lądują w dziwnej, nowej rzeczywistości, w której ludzkie DNA mutuje w alarmującym tempie. Pragną zrozumieć, czym się stają, a jednocześnie są zmuszeni uciekać, by ratować życie. To właśnie oni wraz z sojusznikami muszą powstrzymać Projekt, zanim ten nieodwracalnie przekształci naturę człowieka.
Rozpoczyna się bitwa o ludzkość.

remedium cover

Autor:Richard Phillips
Kategorie: Książki / fantastyka / science fiction
Typ okładki: okładka miękka
Wydawca: Fabryka Słów
Ilość stron: 654
Data wydania: 2018-04-13