20 Maj Trzeci Baśniobór dostępny

Napisała Dział: Książki Komentarze DISQUS_COMMENTS

Basniobor-Plaga-cieni16 maja do sprzedaży trafił trzeci tom Baśnioboru Brandona Mulla, czyli Plaga cieni w przekładzie Rafała Lisowskiego. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa WAB.

W Baśnioborze trwają wakacje.

Seth, wbrew woli dziadka, znów sprzedaje satyrom baterie. Podczas nielegalnych interesów wpada na ślad dziwnej plagi: istoty światła przemieniają się w stworzenia ciemności. Zaraza zatacza coraz szersze kręgi, dotyka nawet najbardziej pokojowych gatunków. Przerażone istoty zbierają się w najlepiej chronionych rejonach lasu. Opiekunowie rezerwatu nie wiedzą, co robić, by zapobiec pladze. Próbują odkryć przyczynę tajemniczych wydarzeń.Tymczasem Kendra dołącza do Rycerzy Świtu i wraz z innymi członkami bractwa wyrusza na niebezpieczną misję: trzeba odnaleźć kolejny artefakt, zanim uda się to Stowarzyszeniu Gwiazdy Wieczornej. Rozpoczyna się wyścig z czasem, którego stawką są losy jednego z rezerwatów.

Czy Seth dzięki brawurze znów uratuje Baśniobór? Czy Kendra sprosta czekającemu ją zadaniu? Sprawdź! Daj się wciągnąć Pladze cieni!Autor: Brandon Mull
Tytuł: Plaga cieni 
Tytuł oryginału: Grip of the Shadow Plague
Tłumaczenie: Rafał Lisowski
Cykl: Baśniobór
Tom: 3
Liczba stron: 464
ISBN-13: 978-83-7747-671-0
Oprawa: twarda
Wymiary: 135x202 mm
Cena: 39,90 zł
Wydawca: W.A.B.
Data wydania: 16 maja 2012

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2012 17:45