Różne

Napisał Dział: Różne

Tardis

Znów nadchodzi miesiąc, w którym właściciele sklepów skaczą ze szczęścia, pracownicy tychże padają ze zmęczenia, a pozostali ludzie cieszą się mogąc wzajemnie wręczać sobie prezenty. Jeśli wasz znajomy, członek rodziny lub miłość życia w kółko mówi o, wyższości produkcji Marvela nad DC (lub odwrotnie), nie może doczekać się kolejnego filmu z logo Gwiezdnych Wojen, a wieczory spędza przy lekturze książek pełnych mieczy i smoków, z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że jest geekiem. Dobra wiadomość jest taka, że tego typu ludziom łatwo kupić prezent. Jeszcze lepsza – nasz ranking w tym pomoże. Najlepsza – prawdopodobnie to ciekawa osoba, która może was wciągnąć w szereg pasjonujących hobby!

Napisał Dział: Różne

To, że dziennikarze bardzo często się mylą, wiadomo nie od dziś. Jednak poniedziałkowa wpadka hiszpańskiego prezentera daje sporo do myślenia.Chyba każdy z fanów SW wie, jak wygląda symbol Sojuszu Rebeliantów.

Napisał Dział: Różne

Choć film o Deadpoolu nie wszedl jeszcze do kin, to popularność szalonego antybohatera znacznie wzrosła w ostatnim czasie. Nic więc dziwnego, że niedługo na amerykańskim rynku ukaże się nowa miniseria komiksów o tej postaci.

Napisał Dział: Różne

Bardzo smutna wieść nadeszła zza oceanu. 4 listopada zmarła Melissa Mathison, nominowana do Oscara scenarzystka. Kobieta przegrała długą walkę z chorobą.

Napisał Dział: Różne

Prace nad filmem o być może najciekawszym antybohaterze z uniwersum Marvela dobiegły końca. Ryan Reynolds wcielający się w Deadpoola zostawił sobie na pamiątkę kostium  postaci i wykorzystał go z okazji święta Halloween.

Napisał Dział: Różne

Rywalizacja pomiędzy „Star Trekiem” a „Star Wars” trwa od dziesięcioleci. Oba tytuły zapisały się złotymi zgłoskami w historii science fiction i od lat próbują sobie wydrzeć nawzajem fanów. Choć twórcy obu sag nawołują swoich widzów do zaniechania konfliktu, to niektóre osoby związane z tymi tytułami otwarcie wyrażają swoją pogardę dla konkurencji.

Napisał Dział: Różne

Trwa emisja kolejnego sezonu "The Walking Dead". Losy bohaterów serialu o żywych trupach śledzą miliony fanów na całym świecie. Nikt jednak nie spodziewał się, że fabuła serialu może tak dramatycznie zmienić ludzkie życie.

Napisał Dział: Różne

W dniach 16 i 17 stycznia odbędzie się w Rudzie Śląskiej Ogólnopolski Konwent Gier i Fantastyki "Ruda Mithrilu: Mroczna Legenda". Jest to pierwsza edycja tego konwentu a Nasz serwis objął go właśnie patronatem.

Napisał Dział: Różne

Już w tą sobotę w Nowym Jorku obchodzony będzie Wizarding Weekend. Z tej okazji wszyscy potteromaniacy będą mogli przenieść się na znaną z sagi o nastoletnim czarodzieju ulicę Pokątną.

Napisał Dział: Różne

Ukraiński rząd sukcesywnie pozbywa się symboli komunizmu, które w postaci tablic i pomników dumnie prezentowały się niemal w każdym mieście. W przypadku jednego z pomników przedstawiających Włodzimierza Lenina zamiast wyburzać postanowiono go przebudować.