Seriale

Napisał Dział: Seriale

Opowieści z krypty

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun pierwszego sezonu remake’a „Opowieści z krypty” („Tales from the Crypt”) od TNT i M. Night Shyamalana. Obejrzyjcie materiał poniżej.

 

Napisał Dział: Seriale

Iron Fist tiop

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Iron Fist” na platformie Netflix. W sieci udostępniono nowy zwiastun show, w którym Finn Jones opowiada o motywacjach głównego bohatera. W materiale znajdziecie kilka nowych scen, w tym niezwykłe sekwencje walk.

 

Napisał Dział: Seriale

Inhumans top

Poznaliśmy pierwszego członka obsady serialu „The Inhumans”. We wspólnym projekcie IMAX Corp., Marvel Television i Disney/ABC Television Group, zagra Iwan Rheon, a wcieli się w głównego bohatera serialu, Maximusa.

Napisał Dział: Seriale

bryan cranston

W zeszłym roku Channel 4 ogłosili, że łączą siły z Sony Pictures Television i AMC, aby wspólnie pracować nad „niesamowicie ambitnym” projektem, jakim ma być serial inspirowany twórczością legendarnego pisarza sci-fi, Philipa K. Dicka. Serial został zatytułowany „Electric Dreams: The World of Philip K Dick”, a producentami wykonawczymi zostali Ronald D. Moore, Michael Dinner i Bryan Cranston, którzy również mieli odegrać w serialu pewne role.

Napisał Dział: Seriale

walking dead season 7 group

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów „The Walking Dead”. Stacja FOX ogłosiła, że już 6 marca w Warszawie będziecie mogli spotkać się z obsadą serialu.

Napisał Dział: Seriale

Spawn top

Dwadzieścia lat po tym, jak „Spawn” pojawił się na ekranach, dostanie on szansę na nowe życie. Tym razem dzięki BBC America. Jednak to nie udręczona dusza z piekła będzie teraz w centrum wydarzeń. Bohaterami mają być tytułowi Sam i Twitch, bardzo ludzcy policjanci NYPD, którzy stawią czoła najgorszej stronie zjawisk paranormalnych.

Napisał Dział: Seriale

Black Lightning top

„Black Lightning” ma szansę zostać nowym i już piątym serialem o superbohaterach na stacji CW. Jefferson Pierce, znany jako Black Lightning nie jest jednak mężczyzną w sile wieku. To dyrektor liceum, który lata walki z przestępczością ma już za sobą. Jego priorytetem jest obecnie rodzina: żona i dwie córki. Gdybyście chcieli dowiedzieć się o tej rodzinie nieco więcej to proszę bardzo, oto ich przedstawienie!

Napisał Dział: Seriale

 Castle Rock

J.J. Abrams, wraz ze swoim studio Bad Robot we współpracy z Warner Bros TV, przygotuje serial oparty na twórczości Stephena Kinga. Zobaczcie pierwszą zapowiedź „Castle Rock”!

Napisał Dział: Seriale

fox Lucifer top

Mamy dobre wieści dla fanów serialu „Lucyfer”. Stacja FOX zamówiła kolejny sezon show!

Napisał Dział: Seriale

Runaways tv series top1

Niedawno mieliśmy okazję poznać obsadę do nowego serialu „Runaways”, przynajmniej tą, nastoletnią część ekipy. Teraz przyszła pora na ich rodziców! Oczywiście tych złych rodziców…