Seriale

Napisał Dział: Seriale

lucifer season 2 piano fox

Mamy nieoczekiwane i dość przykre wieści dla fanów Lucyfera Morningstara. Stacja FOX postanowiła skrócić 2 sezon serialu z 22 do 18 odcinków.

Napisał Dział: Seriale

 Midnight Texas poster TOP

Mamy interesującą propozycję dla fanów zakończonej kilka lat temu „Czystej krwi”. Stacja NBC zaprezentowała pierwszy zwiastun swojego nowego serialu „Midnight, Texas” opartego na cyklu powieści Charlaine Harris pod tym samym tytułem. Szykuje się kolejna produkcja z mnóstwem nadprzyrodzonych postaci.

Napisał Dział: Seriale

ok ko lets be heroes top

Stacja ogłosiła, że ich najnowszy serial animowany będzie zatytułowany „OK K.O.! Let’s Be Heroes”. Opowie on o niesamowitych przygodach K.O., chłopaka z optymistycznym podejściem do życia, który pragnie stać się prawdziwym superbohaterem.

Napisał Dział: Seriale

Assassins Creed seria

Mamy dobre wieści dla fanów „Assassin's Creed”. Ubisoft przymierza się do projektu serialu osadzonego w uniwersum, choć pogłoski sprawie współpracy z Netflixem pojawiały się już wcześniej, to dopiero teraz poznaliśmy oficjalne stanowisko.

Napisał Dział: Seriale

Stranger Things top

„Stranger Things” to jeden z lepszych seriali, jakie w 2016 roku pojawiły się na Netflixie. W tegoroczne Halloween zadebiutuje kolejny sezon show i fani wręcz umierają z ciekawości, jakie wyzwania czekają bohaterów. Okazuje się, że sporo akcji rozgrywać się będzie w Upside Down.

Napisał Dział: Seriale

expanse s3 top

Mamy dobre wieści dla fanów załogi Rocinate! Stacja SyFy zdecydowała się na zamówienie trzeciego sezonu serialu „The Expanse”.

 

Napisał Dział: Seriale

got smoki

Na koniec pierwszego sezonu „Gry o Tron” byliśmy świadkami narodzin trzech uroczych, małych smoków. Potem im się nieco urosło… Stały się olbrzymie, ale i tak każdy chciałby mieć takiego zwierzaka na własność i wielu widzów z pewnością zazdrościło Daenerys. Już niebawem pojawi się siódmy sezon serialu, a w nim smoki mają mieć rozmiary… samolotów pasażerskich!

Napisał Dział: Seriale

 Pozostawieni top

HBO udostępniło pełny trailer finałowego sezonu „The Leftovers” („Pozostawieni”). Serial powraca na antenę 16 kwietnia.

 

Napisał Dział: Seriale

legion top

Dobre wieści dla fanów „Legionu”! Stacja FX oraz Marvel oficjalnie ogłosiły, że serial z uniwersum X-men powróci z kolejnym sezonem.

Napisał Dział: Seriale

Amerykańscy bogowiezw top

Stacja STARZ uraczyła nas nowym zwiastunem wyczekiwanego serialu na podstawie powieści Neila Gaimana, „Amerykańscy Bogowie”.