Seriale

Napisał Dział: Seriale

daredevil 3 top

Wielki powrót bohatera często odbiega od wyobrażeń… Ciężka przeprawa czeka dwóch ekranowych przyjaciół: Matta Murdocka aka Deredevil i Foggy’ego Nelsona. Zobaczcie oficjalne fotografie promujące nadchodzący sezon, które udostępnił magazyn EW.

Napisał Dział: Seriale

DuckTales top

Mimo, że premiera 2. sezonu przygód Kaczora Donalda, Sknerusa i ich rodzinki dopiero przed nami, to Dinsey już dał zielone światło na produkcję kolejnego, 3. sezonu animacji!

Napisał Dział: Seriale

diablo netflix top

W mediach pojawiły się pogłoski, że Netflix ma zamiar powiększyć swoją ofertę o kolejny serial animowany na podstawie gry. Po udanej „Castlevanii” platforma ma zamiar przygotować animowaną adaptację „Diablo”.

Napisał Dział: Seriale

DW 11 top

Kampania promocyjna serialu, choć dość późna, to zaczyna nabierać tempa. BBC udostępniło w sieci nowy trailer „Dctor Who”. Zobaczcie jakie przygody czekają głównych bohaterów!

Napisał Dział: Seriale

 dd top

Marvel podzielił się z fanami oficjalną datą premiery wyczekiwanego 3. sezonu przygód Matta Murdocka, znanego jako Diabeł z Hell’s Kitchen.

Napisał Dział: Seriale

dom top

Platforma zaprezentowała w sieci oficjalny zwiastun horroru w reżyserii Mike'a Flanagana (“Gra Geralda”) pt. “Nawiedzony dom na wzgórzu”. Premiera już w przyszłym miesiącu!

Napisał Dział: Seriale

loki top

W mediach pojawiły się interesujące pogłoski dotyczące dwóch postaci z MCU. Chodzi o Scarlet Witch i Lokiego, których na wielkim ekranie portretują odpowiednio Elizabeth Olsen i Tom Hiddleston. Aktorzy mają powrócić do swoich ról w mini-serialach na platformie VOD Disneya.

Napisał Dział: Seriale

ulica sezam top

W Ameryce rozgorzała dyskusja dotycząca głównych bohaterów z kultowego programu dla dzieci “Ulica Sezamkowa”. Kontrowersje wywołała wypowiedź byłego scenarzysty show, Marka Saltzmana. Czy Bert i Ernie są parą?

Napisał Dział: Seriale

Avatar The Last Airbender top

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów serialu „Avatar: The Last Airbender”. Netflix ogłosił właśnie, że powstanie aktorska wersja animacji! Nad projektem czuwać będą twórcy oryginału, Michael DiMartino i Bryan Konietzko, którzy zajmą się jego produkcją i będą showrunnerami serialu.

Napisał Dział: Seriale

CAS 102 Unit 00095R

Netflix udostępnił zdjęcia postaci z nowego serialu „Chilling Adventures of Sabrina”! Premiera już 26 października!