Seriale

Napisał Dział: Seriale

magnum top

To już kolejne podejście Hollywoodu do serialu. Stacja pracuje nad projektem reboota popularnego serialu z lat 80”, „Magnum”. Poznaliśmy kolejne nazwiska twórców odpowiedzialnych za produkcję oraz wstępny zarys fabularny.

Napisał Dział: Seriale

 jean claude van johnson poster

Amazon udostępnił w sieci oficjalny zwiastun serialu komediowego „Jean-Claude Van Johnson”, który powraca na ekrany po długiej przerwie.

 

Napisał Dział: Seriale

fox zombie top

Stacja szykuje się do premiery 8 sezonu „The Walking Dead”. Serial od lat utrzymuje się w czołówce list najchętniej piraconych produkcji. Zobaczcie filmik stworzony przez FOX w ramach kampanii antypirackiej.

Napisał Dział: Seriale

beastboy top

Poznaliśmy odtwórcę roli Beast Boya w serialu „Titans”. Do obsady widowiska powstającego w oparciu o komiksy DC Comics dołączył właśnie Ryan Potter („Super Ninja”).

Napisał Dział: Seriale

 punisher prem top4

Netflix właśnie udostępnił drugi zwiastun jednego z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku - Marvel: The Punisher. Aby poznać datę premiery serialu, trzeba go zobaczyć. Świat musi poznać prawdę!

Napisał Dział: Seriale

netflix top

Wielbicielom serialowych emocji z pewnością znany jest termin „binge-watching”. Używa się go do opisania sytuacji , gdy udostępniony jest cały sezon serialu i wszystkie odcinki ogląda się praktycznie za jednym zamachem. Netflix udostępnił dane, ukazujące które produkcje wciągają widzów na takie kilku- i kilkunastogodzinne seanse. Jesteście ciekawi jakie tytuły znalazły się na liście „najszybciej oglądanych” seriali?

Napisał Dział: Seriale

Big Hero 6 series top

Disney stworzy serial telewizyjny na podstawie znanego filmu „Big Hero 6”. Serial od Disney Animation Studios ma zadebiutować na początku przyszłego roku, natomiast początkowo będziemy mogli nacieszyć oko trwającym godzinę filmem „Baymax Returns” od Disney XD i Disney Channel – premiera zapowiedziana jest na 20 listopada. Tuż po premierze filmu mają się pojawić pierwsze zapowiedzi, a nawet przedpremierowe odcinki serialu – począwszy od 24 listopada.

Napisał Dział: Seriale

Titans top

Dziś dowiedzieliśmy się komu została powierzona reżyseria serialu „Titans”, będącego aktorską odsłoną animacji „Młodzi Tytani”. Za kamerą pilotowego odcinka stanie Brad Anderson, reżyser „Mechanika”, „Obłąkanych” i „Połączenia”.

Napisał Dział: Seriale

 Loch Ness top

W sieci pojawiła się polska zapowiedź brytyjskiego serialu kryminalnego „Loch Ness” („The Loch”). Produkcja zadebiutuje już pod koniec miesiąca na kanale 13 Ulica.

Napisał Dział: Seriale

the purge top

Uniwersum „The Purge” nie przestaje się rozwijać. W planach twórców jest prequel cyklu („The Purge: The Island”), a także serial osadzony w świecie „Nocy oczyszczenia”. Teraz poznaliśmy kilka informacji na temat planowanego show.