Seriale

Napisał Dział: Seriale

 electric dreams top

Amazon oraz Channel 4 zaprezentowały pierwszy oficjalny zwiastun serialowej antologii „Philip K Dick's Electric Dreams”. W roli głównej, jako Philip K Dick, wystąpi Bryan Cranston. Zobaczcie materiały promocyjne serialu poniżej.

 

Napisał Dział: Seriale

jaime lannister toop

Niewielkie wskazówki w tej sprawie dał Nikolaj Coster-Waldau, serialowy Jaime Lannister. Aktor w jednym z ostatnich wywiadów dla portalu Collider został zapytany o wydarzenia, które szykują nam twórcy w wielkim finale serialu. Uwaga, możliwe spoilery!

Napisał Dział: Seriale

hbo wo

Ten rok z pewnością nie należy do najszczęśliwszych dla HBO. Stacja została zaatakowana i szantażowana przez hakerów (grożono zamieszczeniem w sieci scenariuszy i odcinków seriali oraz poufnych informacji o pracownikach i aktorach), a ostatnio do sieci z winy jednego z oddziałów HBO wyciekł najnowszy odcinek „Gry o tron”. A to nie koniec serii niepowodzeń. Teraz na oficjalne twitterowe konto stacji włamała się nowa grupa hakerów - OurMine.

Napisał Dział: Seriale

sense8 top

Netflix nie zdecydował się na zamówienie kolejnego pełnego sezonu serialu „Sense8”, ale niedawno pojawiła się szansa na godne zakończenie przygód gromady. Platforma przygotuje 2-godzinny odcinek specjalny, kończący przygody Sun, Nomi, Kali, Riley, Wolfganga, Lito, Willa i Capheusa. Teraz jednak przejęciem „Sense8” zainteresował się serwis xHamster, który napisał w tej sprawie do showrunnerek serialu.

Napisał Dział: Seriale

 jess jones ew

Najnowsze fotografie promocyjne serialu „Jessika Jones”, które pojawiły się w sieci mogą sugerować w jaki sposób twórcy zdecydowali się przywrócić postać złoczyńcy Kilgrave’a (David Tennant). Uwaga, poniżej możliwe spoilery!

Napisał Dział: Seriale

punisher top

Marvel zaprezentował w sieci pierwszą zapowiedź solowego show „Punishera”. Serial produkowany jest przez ABC Studios i Marvel Television, a będzie dystrybuowany na Netflixie. To kolejny spin-off serialu „Daredevil”, który zadebiutuje na platformie.

 

Napisał Dział: Seriale

piąta pora roku tnt

Powieść fantasy pt. “Piąta pora roku” autorstwa N.K. Jemisin wkrótce stanie się serialem! Projekt jest we wstępnej fazie produkcji, a za adaptację odpowiedzialna będzie Leigh Dana Jackson. Producentami wykonawczymi zostali Dan Friedkin, Tim Kring i Justin Levy z Imperative Entertainment.

Napisał Dział: Seriale

 hist 3

Stacja FOX przygotowała interesującą propozycję dla wielbicieli podróży w czasie – komediowy serial „Jak się robi historię”. Zobaczcie pierwsze materiały promocyjne poniżej.

Napisał Dział: Seriale

 got team A

„Gra o tron” stanowi niewątpliwy fenomen popkulturowy. Widzowie z całego świata z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków i sezonów, a oczekiwanie skraca i tworzenie własnych, fanowskich materiałów. Jeden z nich prezentujemy Wam poniżej.

Napisał Dział: Seriale

HBO got fail

Mimo wycieku informacji i całych odcinków „Gra o tron” przyciąga rzesze widzów. Piąty odcinek serialu kolejny raz pobił rekord oglądalności. Niestety do sieci trafił szósty epizod, ale nie była to sprawka hakerów. Tym razem gafę popełnił hiszpański oddział HBO.