Seriale

Napisał Dział: Seriale

Stranger Things s3 top

David Harbour ogłosił ostatnio, że kolejny sezon „Stranger Things” pojawi się w przyszłym roku. Teraz okazuje się, że zdjęcia ruszają już wkrótce, dlatego prawdopodobnie trzeci sezon pojawi się jak zawsze w okolicach Halloween. Zdjęcia mają się rozpocząć podobno 23 kwietnia.

Napisane przez Dział: Seriale

cloakdager

 Marvel udostępnił w sieci pierwszy pełny tariler swojego nadchodzącego serialu „Cloak and Dagger”. Produkcja zadebiutuje w czerwcu na antenie Freeform.

W rolach głównych w „Marvel’s Cloak & Dagger” wystąpią Aubrey Joseph („Nocny pościg”, „The Night Of”) jako Tyrone Johnson/Cloak oraz Olivia Holt („To nie ja”, „The Standoff”,„Evermoor”) jako Tandy Bowen /Dagger.

Napisał Dział: Seriale

stranger things caat top

Wraz z rosnącą popularnością serialu, wzrastają także płace gwiazd „Stranger Things”. Jesteście ciekawi ile zarabiają?

Napisał Dział: Seriale

constantine top

Mamy dobre wieści dla fanów Constantine’a w kreacji Matta Ryana! Aktor, który ostatnio pojawiał się w gościnnych rolach w odcinkach „Legends of Tomorrow”, powróci w kolejnym sezonie serialu, już w jako członek regularnej obsady.

Napisał Dział: Seriale

 nightfly top

SyFy zaprezentowała w sieci pierwszy zwiastun serialowej adaptacji opowiadania „Nightflyers” autorstwa George’a R.R. Martina. Premiera tej jesieni!

Napisał Dział: Seriale

Seria niefortunnych s3

Choć jeszcze czekamy na premierę drugiego sezonu „Serii niefortunnych zdarzeń”, to jedna z gwiazd obsady show zdradziła, że nadchodzi rychły koniec naszej przygody z serialem.

Napisał Dział: Seriale

Westworld s2 2 700x467

W sieci zaprezentowano kilka fotografii z drugiego sezonu serialu „Westworld”. Show powraca na antenę HBO 22 kwietnia. Zobaczcie zapowiedź krwawej rewolucji robotów, jaka czeka nas w drugiej serii.

 

Napisał Dział: Seriale

The Lord of the Rings Amazon

Od samego początku wiadomo było, że stworzenie serialu na podstawie twórczości J.R.R. Tolkiena będzie kosztowało Amazon sporo pieniędzy. I na pewno wszyscy się z tym liczyli – w końcu już za same prawa Amazon zapłacił 250 mln dolarów. Teraz dowiedzieliśmy się, że na produkcję zostanie przeznaczone kolejne 500 mln dolarów!

Napisał Dział: Seriale

 expanse

Serial na podstawie książki „Przebudzenie Lewiatana” autorstwa Jamesa S.A. Coreya to jeden z największych hitów stacji SyFy, która dzisiaj zaprezentowała oficjalny zwiastun nowego sezonu. Czy uda się zjednoczyć Ziemię, Marsa i Pas w walce ze wspólnym wrogiem?...

Napisał Dział: Seriale

Luke Cage 2 sezon

Głównym złoczyńcą drugiego sezonu „Luke'a Cage'a” będzie kobieta. Postać Rosalie Carbone, głowy mafijnej rodziny w Harlemie, sportretuje Annabella Sciorra („Rodzina Soprano”).