Seriale

Napisał Dział: Seriale

The Walking Dead s9 top

Stacja AMC ogłosiła, że ich flagowy serial „The Walking Dead”, dostał zamówienie na kolejny, 9 już sezon. Decyzja o przedłużeniu nie jest zaskoczeniem, ale niespodzianką okazała się zmiana osoby odpowiedzialnej za serial. Nowym showrunnerem będzie bowiem Angela Kang.

Napisał Dział: Seriale

fear walking dead top

Stacja AMC ogłosiła, że „Fear the Walking Dead”, produkcja własna AMC Studios, powróci z 4. sezonem w poniedziałek 23 kwietnia o 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze.

Napisał Dział: Seriale

 terror top

Stacja AMC zaprezentowała nowy materiał wideo promujący „The Terror”. Serial powstaje w oparciu o prawdziwe wydarzenia sprzed niemal 170 lat, które zainspirowały także Dana Simmonsa do napisania powieści pod tym samym tytułem.

Napisał Dział: Seriale

john wick top

Stacja Starz łączy siły z Lionsgate, aby powołać do życia serial telewizyjny „The Continental”, w oparciu o znakomitą fabułę filmów z Johnem Wickiem. Scenariusz napisze Chris Collins, który jest również showrunnerem serialu.

Napisał Dział: Seriale

EN 00909042 8927

Na chwilę obecną szczegóły na temat serialu o Wiedźminie, nad którym pracuje platforma Netflix, są utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Niestety, nic więcej na temat produkcji nie zdradzi fanom twórca książkowego pierwowzoru, Andrzej Sapkowski. Pisarz był gościem portugalskiego Comic Conu, gdzie podkreślił, że nie jest zaangażowany w prace i pragnie wiedzieć jak najmniej o powstającym serialu.

Napisał Dział: Seriale

 American gods top

Pamiętacie, jak w listopadzie serial „Amerykańscy Bogowie” stracił dwóch showrunnerów? Michaela Greena i Bryana Fullera? Wróżyło to bardzo źle drugiemu sezonowi serialu. Wygląda jednak na to, że wszystko wraca na dobry tor. Choć niektórzy widzieliby Neila Gaimana jako nowego showrunnera, sam autor wyjaśnia, że jednak nie jest to możliwe.

Napisał Dział: Seriale

 Black Lightning top

Kanał The CW na cztery dni przed premierą udostępnił w sieci kilkuminutowy fragment serialu stworzonego w oparciu o komiksy z DC Comics. Zobaczcie materiał poniżej!

Napisał Dział: Seriale

czarne lustro

„W tym sezonie mamy wiele pierwszych razów!” Netflix udostępnił dziś wideo zza kulis czwartego sezonu Czarnego lustra. Materiał zawiera wypowiedzi twórców serialu: Charliego Brookera i Annabel Jones oraz reżyserki odcinka Arkangel - Jodie Foster.

Napisał Dział: Seriale

 vampires c top

Paramount Television wraz z Anonymous Content pracują nad „The Vampire Chronicles”, a teraz poznaliśmy nazwisko twórcy, który zajmie się serialem. Został nim Bryan Fuller, który ostatnio pracował nad „Amerykańskimi Bogami” i „Star Trek: Discovery”.

Napisał Dział: Seriale

 altered carbont top

Netflix zaprezentował kolejny trailer wyczekiwanego serialu „Modyfikowany węgiel”, opartego na cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana. „Altered Carbon” to rozgrywająca się w odległej przyszłości opowieść o morderstwie, miłości, seksie i zdradzie.