Seriale

Napisał Dział: Seriale

jon snow season 7 630x419

Entertainment Weekly zaprezentował garść nowych zdjęć z nadchodzącego sezonu „Gry o tron”. Serial powraca na antenę HBO już w przyszłym miesiącu!

Napisał Dział: Seriale

pub top

Mamy interesującą propozycję dla fanów „Pieśni Lodu i Ognia” oraz serialu „Gra o tron”. Specjalnie dla nich w Waszyngtonie stworzono tematyczny pub!

Napisał Dział: Seriale

x files season 11 top

Ogłoszono nazwiska twórców, który zajmą się nowym, jedenastym sezonem „The X Files”.

Napisał Dział: Seriale

got spinoffy toop

W zeszłym miesiącu potwierdzono, że HBO przygotowuje cztery spin-offy „Gry o Tron”, a sam George R.R. Martin zdradził później, że produkcji będzie aż pięć. Niedawno na swoim blogu autor napisał, że proces tworzenia spin-offów posuwa się do przodu, chociaż jak na razie jest za wcześnie, by dokładnie określić jego stadium oraz stwierdzić z pewnością, które produkcje powstaną, a które odpadną w przedbiegach.

Napisał Dział: Seriale

gra o tron st

Jeśli zastanawialiście się który z bohaterów serialu HBO „Gra o tron” jest faktycznie główną postacią w show, to z pomocą spieszy Wam statystyka. Obiektywnie i bez względu na osobiste sympatie i antypatie, analitycy z firmy Looker wyłonili głównego bohatera serialu.

Napisał Dział: Seriale

inhum top

Marvel zaprezentował w sieci dwa nowe plakaty serialu „Inhumans”. W głównych rolach zobaczymy Ansona Mounta (Black Bolt) i Iwana Rheona (Maximus Szalony). Zobaczcie jak będzie wyglądać niezwykłe miasto-wyspa, Attilan!

Napisał Dział: Seriale

dredd info top

Serial przygotowuje brytyjskie studio Rebellion, a kilka nowych informacji o projekcie zdradził fanom Dredda prezes wytwórni, Jason Kingsley.

Napisał Dział: Seriale

star trek discovery topp

Już tej jesieni na antenie CBS zobaczymy nowy serial rozgrywający się w ramach uniwersum „Star Trek” – „Star Trek: Discovery”. Show złamie jedną z głównych zasad twórcy „Star Treka” Gene’a Roddenberry’ego.

Napisał Dział: Seriale

Nightflyers top

Stacja SyFy dała zielone światło na realizację pilotowego odcinka serialu „Nightflyers” na podstawie książki George'a R.R. Martina.

Napisał Dział: Seriale

supernatural plans wayward sisters spin off top

Uwaga fani „Nie z tego świata”! Na mały ekran zmierza spin-off serialu, zatytułowany „Wayward Sisters”.