Seriale

Napisał Dział: Seriale

netflix top

Platforma Netflix ma zamiar zaciągnąć pokaźną pożyczkę. Z medialnych doniesień wynika, że jeden z największych serwisów streamingowych planuje pożyczyć miliard euro na dalszy rozwój swojej działalności.

Napisał Dział: Seriale

 muminki top

Kultowa animacja, stworzona w oparciu o historie autorstwa Tove i Larsa Janssonów, powraca w nowej odsłonie. Serial powstanie na zlecenie fińskiej firmy produkcyjnej Gutsy Animations i Animation studio Piñata, które zaprezentowały już pierwsze materiały promocyjne produkcji!

Napisał Dział: Seriale

blood drive

Stacja SyFy zaprezentowała zwiastun swojego nowego serialu „Blood Drive”. Show zabierze nas do post-apokaliptycznego Los Angeles, gdzie samochody napędzane są ludzką krwią. A to dopiero początek kuriozalnych niesamowitości szykowanych przez SyFy.

 

Napisał Dział: Seriale

jesica jones

Krysten Ritter nie ma czasu na wyjście z roli Jessiki Jones. Niedługo zobaczymy ją w „The Defenders” u boku pozostałych herosów serialowego uniwersum Marvela, do którego już zakończono zdjęcia. Tymczasem rozpoczęto już prace na planie drugiego sezonu solowego serialu bohaterki. Co nowego szykują dla nas twórcy? Informacjami podzielił się z fanami Mike Colter, serialowy Luke Cage.

Napisał Dział: Seriale

Czarna Kompania top

Kolejne epickie fantasy trafi na mały ekran! IM Global Television chce stworzyć serial w oparciu o „Czarną Kompanię” Glena Cooka przy współpracy z Elizą Dushku z Boston Diva Productions i Davidem S. Goyerem z Phantom Hour.

Napisał Dział: Seriale

The X Files top

„The X Files” zagości ponownie na antenie! W 2018 roku wyemitowany zostanie kolejny, już 11 sezon. Gillian Anderson i David Duchovny powrócą do swoich ról. Sezon będzie sobie liczył 10 odcinków. Większość członków ekipy wyraziła chęć dalszej pracy nad serialem, ale producenci wykonawczy nie potwierdzili tego, aż do teraz.

Napisał Dział: Seriale

city city top

Powstanie adaptacja niesamowitej powieści China Mieville’a, „The City & the City”. Zajmie się nią Tony Grisoni, a w rolę głównego bohatera, czyli inspektora Tyadora Borlu wcieli się David Morrissey („The Walking Dead”). Za projekt odpowiedzialna jest stacja BBC. Serial o Borlu, podróżującym między dwoma miastami – Beszel i Ul Qoma, docelowo ma się składać z czterech sezonów.

Napisał Dział: Seriale

Carmen Sandiego top

Jedna z najsłynniejszych złodziejek w historii, powróci dzięki platformie Netflix. Rozpoczęły się prace nad rebootem „Gdzie się podziała Carmen Sandiego?”. Głosu głównej bohaterce udzieli Gina Rodriguez („Jane the Virgin”, „Deepwater Horizon”, „Filly Brown”).

Napisał Dział: Seriale

got 9

HBO wypuściło 15 oficjalnych zdjęć promocyjnych nadchodzącego sezonu „Gry o tron”. Wyraźnie czuć chłodniejszy klimat, który twórcy przyszykowali nam w siódmej serii. Fotografie możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Napisał Dział: Seriale

 will TNT top

W zeszłym roku pojawiły się pierwsze informacje o planowanym przez stację TNT serialu o młodzieńczych latach Williama Szekspira. Teraz stacja oficjalnie zapowiedziała datę premiery „Will”. Serial zadebiutuje 10 lipca.