Seriale

Napisał Dział: Seriale

 Brenton Thwaites Robin Titan top

Studio DC udostępniło w sieci pierwszą oficjalną zapowiedź serialu „Titans”, który zadebiutuje na DC Universe, nowotworzonej platformie streamingowej.

Napisał Dział: Seriale

manhunt top Kopia

Studio Lionsgate Television ogłosiło, że znalazło wytwórnię, która zajmie się realizacją kolejnych sezonów „Manhunt”.

Napisał Dział: Seriale

 

Platforma już wcześniej nawiązała współpracę z autorem komiksowych pierwowzorów "Kick-Assa" i "Kingsman". Dziś poznaliśmy tytuły pięciu powieści graficznych, które doczekają się ekranizacji – filmowych i serialowych.

jupiters legacy top

Netflix pracuje nad serialami na podstawie „American Jesus” i „Jupiter's Legacy”, trzy pozostałe komiksy zostaną zaadaptowane na filmy fabularne.

Napisał Dział: Seriale

iinterview with a vampire

Informacje o serialowej adaptacji cyklu Anne Rice pojawiły się już dużo wcześniej. Jednak projekt nie miał jeszcze oficjalnie ogłoszonego domu. Teraz już wiemy dla kogo powstanie: produkcją zajmie się platforma Hulu.

Napisał Dział: Seriale

arrow season 7 crossover batwoman top

O tym, że Gotham dołączy do tzw. Arrowverse stacji CW wiemy już od jakiegoś czasu. Dziś pojawiły się nowe informacje na temat solowego serialu postaci Batwoman, która zadebiutuje w grudniowym crossoverze.

Napisał Dział: Seriale

shera top

Platforma zaprezentowała w sieci krótką galerię grafik promujących jeden ze swoich nowych projektów – odświeżoną wersję kultowej animacji z lat 80, „She-Ra: Princess of Power” („She-Ra - księżniczka mocy”).

Napisał Dział: Seriale

george rr martin top

W zeszły piątek, 13 marca, George R.R. Martin, twórca słynnej serii „Gra o Tron”, wylał swoje smutki i żale podczas panelu na corocznym konwencie twórców thrillerów, Thrillerfest. Podczas wywiadu pisarz otwarcie mówił o swoich przeszłych zmaganiach z powieściami, które się po prostu nie sprzedawały, o dzikich nocach z autorami science-fiction w latach 70-tych oraz o swojej miłości do twórczości H.P. Lovecrafta.

Napisał Dział: Seriale

ST s3 top

Szerokie grono fanów „Stranger Things” od Netflixa zastanawia się kiedy wrócimy do miasteczka Hawkins w Indianie. Dziś twórcy udostępnili w sieci nietypowy materiał, który zdradza nam odpowiedź na to pytanie!

Napisał Dział: Seriale

Doctor Who Jodie

Entertainment Weekly zaprezentował swoją okładkę poświęconą serialowi „Doctor Who” i przygotowaniom twórców serialu do zbliżającego się wielkimi krokami Comic-Conu w San Diego. Zobaczcie nowe zdjęcia 13-tej Doktor i jej nowych Towarzyszy!

 

Napisał Dział: Seriale

gifted s2 top

Magazyn Entertainment Weekly podzielił się ze swoimi czytelnikami pierwszym oficjalnym zdjęciem z nadchodzącego 2. sezonu serialu z uniwersum X-Men, „The Gifted: Naznaczeni”. Możemy na nim zobaczyć Emmę Dumont, czyli serialową Lornę Dane aka Polaris.