16 Wrz HBO ukryje przed wyciekiem zakończenie Gry o tron

Napisał Dział: Seriale Komentarze DISQUS_COMMENTS

got s8 top

Jeden z flagowych seriali stacji, „Gra o tron”, nieubłaganie zmierza w kierunku zakończenia. Przed twórcami stoi spore wyzwanie: jak uchronić show przed przeciekami i atakami hakerskimi? Jednym z rozwiązań jest…nakręcenie różnych zakończeń!

Szef programowy HBO, Casey Bloys, podzielił się ta informacją w jednym z ostatnich wywiadów. Zostanie nakręconych kilka różnych zakończeń serialu i tylko jedno z nich będzie prawdziwe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nawet jeśli informacje o scenach zakończenia show wyciekną do sieci, to nikt nie będzie mieć pewności, że są one tym właściwym zamknięciem „Gry o tron”.

Bloys podkreślił, że takie postępowanie jest czymś naturalnym. W obecnych czasach ciężko jest uniknąć wycieków i medialnego rozgłosu wokół planu zdjęciowego, jak wielokrotnie przekonaliśmy się w przypadku poprzednich sezonów show.

Ósmy sezon będzie „Gry o tron” będzie mieć tylko sześć epizodów. Nie ogłoszono jeszcze daty premiery finałowego sezonu, jednak fani serialu liczą, że pojawi się on na antenie HBO już w przyszłym roku.