Z Polski

Napisał Dział: Z Polski

pyr press top

Koniec trwającego ponad rok oczekiwania – Festiwal Fantastyki Pyrkon 2017 wreszcie się rozpoczął! Tysiące konwentowiczów znów na cały weekend opanowały Międzynarodowe Targi Poznańskie. To dopiero pierwszy dzień wydarzenia, ale widać, że cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem. Teren MTP aż roi się od wielobarwnego tłumu uczestników, stając się tym samym poznańską wyspą fantastyki.

Napisał Dział: Z Polski

pyr press top

Tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2017. W tym roku organizatorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji, dzięki którym Międzynarodowe Targi na trzy dni przeniosą wszystkich do świata fantastyki.

Napisał Dział: Z Polski

konferencja too

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji „Światy poza światem: Narracje fantastyczne w literaturze i mediach”, która odbędzie się w maju w Krakowie.

Napisał Dział: Z Polski

18056530 1700409999974981 6995550674256630169 o

Tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia największego Festiwalu Fantastyki w Polsce. Już w ten piątek (28 kwietnia) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny pojawi się barwny tłum uczestników spragnionych dobrej zabawy, którzy przez trzy dni, aż do niedzieli 30 kwietnia, będą mogli korzystać z atrakcji przygotowanych na XVII edycję Pyrkonu.

Napisał Dział: Z Polski

maska top

Teatr Gdynia Główna stanął przed ogromną szansą wygrania 100 000 zł w programie Lechstarter, które pozwolą na realizację wyjątkowego widowiska: spektaklu opartego na opowiadaniu „Maska” Stanisława Lema!

Napisał Dział: Z Polski

warsaw comic con

Gwiazda serialu „Gra o tron”, Carice van Houten będzie gościem Warsaw Comic Con! Już w czerwcu polscy fani będą mieć okazję spotkać się z aktorką w naszym kraju.

 

Napisał Dział: Z Polski

PP 04 2017 3

Już za niecałe trzy tygodnie Poznań po raz kolejny stanie się stolicą polskiej fantastyki. Tegoroczna edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon rozpocznie się w piątek 28 kwietnia i potrwa aż do niedzieli 30 kwietnia, tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Napisał Dział: Z Polski

Pyrkon

Festiwal Fantastyki Pyrkon co roku zbiera wokół siebie grupę fanów z całej Polski i nie tylko. XVII edycja tego wydarzenia odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 28-30.04 i po raz pierwszy wspierana jest przez SerwerSMS.pl – Platformę do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS i VMS.

Napisał Dział: Z Polski

chip okładka top

We wtorek do kiosków trafił ostatni numer magazynu „Chip” (Burda Media Polska), a elektroniczne wydanie ukazywać się będzie do końca czerwca tego roku. Przeczytajcie osobiste pożegnanie redaktora naczelnego, Konstantego Młynarczyka.

 

Napisał Dział: Z Polski

Wiedźmin musical

Niedawno informowaliśmy Was o przedsprzedaży biletów na wiedźmiński spektakl w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Próby do przedstawienia dopiero się rozpoczęły, a biletów w kasach teatru zaczyna brakować. Zainteresowanie spektaklem jest ogromne, do tej pory sprzedanych zostało już ponad 10 tysięcy biletów! Poznaliśmy, co najważniejsze, obsadę muzycznego „Wiedźmina”.