Z Polski

Napisał Dział: Z Polski

Wiedźmin musical

Niedawno informowaliśmy Was o przedsprzedaży biletów na wiedźmiński spektakl w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Próby do przedstawienia dopiero się rozpoczęły, a biletów w kasach teatru zaczyna brakować. Zainteresowanie spektaklem jest ogromne, do tej pory sprzedanych zostało już ponad 10 tysięcy biletów! Poznaliśmy, co najważniejsze, obsadę muzycznego „Wiedźmina”.

Napisał Dział: Z Polski

Pyrkon2017 PL

Pod koniec marca czuć w powietrzu nie tylko wiosnę, ale także emocje związane ze zbliżającym się Festiwalem Fantastyki Pyrkon. 3 dni festiwalu będą od rana do wieczora wypełnione atrakcyjnym programem, który organizatorzy właśnie udostępnili na stronie www.pyrkon.pl. Dla wygody uczestników udostępniona będzie również PyrApka – pozwalająca nie tylko przeglądać program, ale także ułożyć własną tabelę z interesującymi uczestnika atrakcjami.

Napisał Dział: Z Polski

John Malkovich top

Aktor, producent i reżyser będzie gościem 21 Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena. Festiwal będzie miał miejsce w Warszawie w Filharmonii Narodowej w okresie od 2 do 14 kwietnia, a Malkovich pojawi się na wydarzeniu 5 kwietnia.

Napisał Dział: Z Polski

Pyrkon 2017 top

Organizatorzy tegorocznej edycji poznańskiego święta fantastyki - Pyrkonu, ogłosili nowych gości. Kogo zobaczymy na konwencie? Swój udział potwierdzili Sebastian Roché oraz Samantha Shannon!

 

Napisał Dział: Z Polski

Pyrkon 2017 top

Jak co roku Pyrkon odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dla wygody uczestników już teraz na stronie internetowej www.pyrkon.pl zostały umieszczone mapki, które pomogą w poruszaniu się po terenie Festiwalu. Zaznaczona jest na nich lokalizacja dostępnych na imprezie atrakcji, wejść oraz punktów, które mogą okazać się przydatne dla uczestników.

Napisał Dział: Z Polski

wiesiek muzycznie top

Ruszyła sprzedaż biletów na wiedźmiński spektakl w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Premiera już we wrześniu!

Napisał Dział: Z Polski

Brandon Sanderson

O tym, że pisarz spotka się z polskimi czytelnikami pisaliśmy już w zeszłym miesiącu. Teraz poznaliśmy dokładne terminy i miasta, które odwiedzi Sanderson. Fanom szykują się wiosenne wycieczki do Warszawy i Krakowa.

 

Napisał Dział: Z Polski

 Lindsey morgan raven reyes

Poznaliśmy kolejnego gościa Comic-Con Polska. Organizatorzy ogłosili, że na czerwcowej imprezie spotkamy się z Lindsey Morgan.

Napisane przez Dział: Z Polski

chomik

W 2012 roku grupa polskich wydawców wytoczytała proces serwisowi Chomikuj.pl. W roku 2016 dodatkowo złożyli wniosek, który okazał się nietypowy - chodziło o to, by sąd nakazał głównym dostawcom internetu odciąć dostęp do Chomikuj.pl na czas trwania procesu. Miał być to wniosek o zapezpieczenie roszczeń. Wprowadzenie go w czyn oznaczałoby, że większość odbiorców internetu nie mogłaby skorzystać ze strony.

Napisał Dział: Z Polski

brandon sanderson top

Amerykański twórca fantastyki i literatury młodzieżowej już w marcu spotka się z polskimi fanami! Wiadomością podzieliło się Wydawnictwo MAG.