Z Polski

Napisał Dział: Z Polski

Brandon Sanderson

O tym, że pisarz spotka się z polskimi czytelnikami pisaliśmy już w zeszłym miesiącu. Teraz poznaliśmy dokładne terminy i miasta, które odwiedzi Sanderson. Fanom szykują się wiosenne wycieczki do Warszawy i Krakowa.

 

Napisał Dział: Z Polski

 Lindsey morgan raven reyes

Poznaliśmy kolejnego gościa Comic-Con Polska. Organizatorzy ogłosili, że na czerwcowej imprezie spotkamy się z Lindsey Morgan.

Napisane przez Dział: Z Polski

chomik

W 2012 roku grupa polskich wydawców wytoczytała proces serwisowi Chomikuj.pl. W roku 2016 dodatkowo złożyli wniosek, który okazał się nietypowy - chodziło o to, by sąd nakazał głównym dostawcom internetu odciąć dostęp do Chomikuj.pl na czas trwania procesu. Miał być to wniosek o zapezpieczenie roszczeń. Wprowadzenie go w czyn oznaczałoby, że większość odbiorców internetu nie mogłaby skorzystać ze strony.

Napisał Dział: Z Polski

brandon sanderson top

Amerykański twórca fantastyki i literatury młodzieżowej już w marcu spotka się z polskimi fanami! Wiadomością podzieliło się Wydawnictwo MAG.

 

Napisał Dział: Z Polski

harry potter konc top

Wszystkich fanów Hogwartu i J.K. Rowling powinna ucieszyć ta informacja. Po raz pierwszy polska publiczność będzie miała okazję wysłuchać na żywo „Harry Potter i kamień filozoficzny in concert” – koncertu pełnej ścieżki dźwiękowej z filmu w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej.

Napisał Dział: Z Polski

EN 00906639 4337

Zapraszamy Was do wysłuchania audycji „Stanisław Lem, czyli zjawisko wielowymiarowe” w ramach cyklu „Trójkowy chuligan literacki”. Na antenie Polskiego Radia Trójka poprowadził ją Mateusz Matyszkowicz, a jego gośćmi byli Maciej Parowski i Marek Oramus.

Napisał Dział: Z Polski

Wiedźmin musical

Premiera musicalu „Wiedźmin” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, będącego adaptacją twórczości Andrzeja Sapkowskiego, odbędzie się już 15 września 2017 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Tymczasem wystartowały castingi do głównych ról w spektaklu.

Napisał Dział: Z Polski

 percival top

Zespół Percival jako współtwórca ścieżki dźwiękowej do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zaprezentuje utwory, w ich oryginalnej wersji, podczas 13 ekskluzywnych show na terenie całej Polski.

Napisał Dział: Z Polski

 Gemma Whelan

Organizatorzy ogłosili kolejną gwiazdę, która zagości na czerwcowej imprezie. Będzie nią Gemma Whelan, którą znają wszyscy fani „Gry o tron”.

Napisał Dział: Z Polski

CC warszawa

Ptak Warsaw Expo oraz Comic Con Warsaw zapraszają na Warsaw Comic Con, czyli pierwszą edycję festiwalu fantastyki i komiksu, która odbędzie się w dniach 1-4 czerwca 2017 w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie pod Warszawą.