Deviantart

Forum, na którym można porozmawiać na niekończący się temat związany z rysowaniem, malarstwem, rzeźbą, fotografią.

Moderator: Valuris

Odp: Deviantart

Postprzez Tixon » sobota, 3 gru 2011, 23:48

Toxynka napisał(a): I wreszcie - co Was przyciągnęło do tego portalu, czego tam szukaliście/szukacie? Czy znaleźliście?

Nie bardzo pamiętam xD Trochę znajomych miało prace na devie i podlegałem nacisków, aby założyć konto i znaleźć się w gronie fanów :mrgreen: Obecnie też część znajomych wywiera na mnie nacisk, abym "coś tam wrzucił". Ale jak, skoro ani nie umiem rysować, ani nie mam aparatu (nie mówiąc już o jakimś pojęciu o perspektywie i innych zasadach robienia zdjęć)?
Swoją drogą, widzieliście?
Ładne
"Wybacz, że się powtarzam, ale muszę dobrze zrozumieć: wmieszałeś się w świętą wojnę i zamordowałeś przywódcę najpotężniejszego zakonu rycerskiego w historii Domu.
-To nie tak - odparł, lekko urażony. - To była uczciwa walka. Bardziej niż uczciwa. On był uzbrojony po zęby, ciężko opancerzony i w pełni sił. Ja byłem nagi, skuty i dopiero co odzyskałem przytomność po urazie czaszki."
Tixon
Ostrze Tyshalle'a
Ostrze Tyshalle'a

Re: Deviantart

Postprzez kotersey » środa, 4 sty 2017, 20:04

Temat stary, ale jak najbardziej ciekawy!
Ja na Deviantarcie spędzałam nieprzyzwoicie dużo czasu, kiedy byłam w podstawówce i w gimnazjum. Zwłaszcza w gimnazjum, jak stwierdziłam, że sztuka (bardziej "art") to jednak moje powołanie, i nauczyłam się używać skanera (a raczej zmuszać starszego brata, żeby mi zeskanował moje rysunku). Oczywiście, to był chłam.
Ale na Deviantarcie są miliardy świetlne świetnych artystów, i to właśnie ich artworkami się zachwycałam jak byłam młodsza. I w sumie to dobrze, że tam wystawiają swoją sztukę, bo dzięki temu takie pokemony jak młodsza ja mogą mierzyć wysoko (jak to się mówi) i, ostatecznie, poprawiać swoje zdolności! Motywacja, "li i jedynie".
Czy ktoś ma podobne odczucia/doświadczenia z Deviantartem? A może sam jest jednym z tych wysokopółkowych artystów, do których aspirują nastolatki z nadmiarem internetu? :D
kotersey
Wagabunda
Wagabunda

Poprzednia strona

Powrót do Sztuka