Work in progress...

Dział przeznaczony do dyskutowania o własnej twórczości - pomysłach, problemach, technice, rozwiązaniach dotyczących rysowania, poezji, pisania, zdjęć.

Moderator: Valuris

Re: Work in progress...

Postprzez Largo » czwartek, 21 sty 2010, 00:39

A ja się męczę nad takim czymś... I mi się nie podoba. To w sumie nie wip, lecz koncept. Jakieś sugestie? .3. Za dużo drzew? Za ciemne? Złe światło?
Obrazek
Largo
Pionek proroctwa
Pionek proroctwa

Postprzez Black Majik » czwartek, 21 sty 2010, 00:54

Nie znam się na grafice ale wg mnie niepotrzebne to światło na dole (przynajmniej nie tak intensywne). Poza tym, bardzo fajny klimat. Pasowałby do mojej sygnatury^^
Black Majik
Tropiciel Potworów
Tropiciel Potworów

Postprzez Largo » czwartek, 21 sty 2010, 01:24

Hehe, chciałam imitować wilgotność ścieżki, no cóż, chyba nie umiem. :D 3 Ja tam miałam bardziej lamerskie skojarzenia. Z openingiem do higurashi. Tekst w jednym miejscu jest mniej-więcej taki:
"Wskażę palcem drogę Ci,
Tylko dziś zaufaj mi,
Jeślili to zrobisz wnet,
Zabiorę tam gdzie chcę,
Do ciemnego lasu gdzie,
są cykady płaczące,
Z którego nigdy nikt, nie powrócił do dziś."
BTW jakieś pomysły na tytuł? ;3;
Dziękuję za miłe słowa.
btw: malowane przy tych dźwiękach: http://www.youtube.com/watch?v=jouJeRWF56U
Largo
Pionek proroctwa
Pionek proroctwa

Postprzez Frija » czwartek, 21 sty 2010, 11:09

Jak dla mnie, to mogłabyś pozbyć się drzewa, które jest najbardziej na prawo, czyli najbliżej prawej krawędzi rysunku. Wygląda tak, jakby sobie lewitowało. Coś z perspektywą jest nie tak.
A na przyszłość, jak chcesz się poradzić, to jest do tego specjalnie utworzony temat w tym samym dziale^^
Frija
Ta'veren
Ta'veren

Postprzez Carabosse » czwartek, 21 sty 2010, 12:16

Luuuudzieee!! Kto ma jakieś zdjęcie broni palnej jakiej używali piraci?! Ino wyraźnej i niezbyt skomplikowanej, bo rysuję Tox w wersji pin-up i mi tegoż małego elementa brakuje do szczęścia.
Carabosse
Pionek proroctwa
Pionek proroctwa

Postprzez Thortrot » czwartek, 21 sty 2010, 15:20

Obrazek

Obrazek

Obrazek

myślę, że tyle styknie [wywalicie posta, jak już rys. będzie gotowy] ;)
Thortrot
Tropiciel Potworów
Tropiciel Potworów

Postprzez bloodhunter » sobota, 6 lut 2010, 13:31

Obrazek

Zaczęty sto lat temu jako bazgroł na lekcji portret pewnej Kawernianki :twisted:
dzisiaj lekko nadgryziony znowu jako forma ucieczki przed nauką D:
jak bogowie pozwolą kiedyś to zeskanuję (taaaak ta kupowata jakoś to przez to że to zdjęcie jest ^^; ) i może nawet poprawię na kompie i machnę w kolorze czy coś. Może. pfffft.
bloodhunter
Gwardzista Dumbledora
Gwardzista Dumbledora

Postprzez Alhanthalas » sobota, 6 lut 2010, 15:43

Jej pasek stringów to chyba jednak nieodłączny element Frijunowej garderoby :D D
Alhanthalas
Klasztorny Ezoteryk
Klasztorny Ezoteryk

Postprzez Frija » sobota, 6 lut 2010, 18:01

To jest Cieszy Oko, ignorancie :twisted:
Frija
Ta'veren
Ta'veren

Postprzez Carabosse » wtorek, 20 lip 2010, 18:57

Miał być NE ale jego opis zniknął z pewnego działu (albo moja ślepota postępuje szybciej niż śmiem przypuszczać), a ja nie pamiętam jak to miało wszystko wyglądać dokładnie. Szkoda mi pomysła i szkicu, więęęęc... gdyby któryś pan chciał żeby przerobić to na niego to proszę krzyczeć ;) Bo ja nie mam pojęcia kogo można by w to wrobić :P

Obrazek
Carabosse
Pionek proroctwa
Pionek proroctwa

Postprzez Shadowcat » wtorek, 20 lip 2010, 21:10

Ja bym wrysowała w to Szama. Absolutnie tak. Podejrzany osobnik, łobuzerskie spojrzenie, to on, wykapany Szam. O!
Shadowcat
Klasztorny Ezoteryk
Klasztorny Ezoteryk

Postprzez Carabosse » wtorek, 20 lip 2010, 21:29

Czyli że nie chcący w kogoś trafiłam? :mrgreen: Spróbować można... najwyżej mi morde otłucze za głupie pomysły :P
Carabosse
Pionek proroctwa
Pionek proroctwa

Postprzez Szamajim » wtorek, 20 lip 2010, 22:21

...:>
Szamajim
Administrator
Administrator

Odp: Re: Work in progress...

Postprzez Lena » środa, 29 cze 2011, 15:49

I jak Cara? :D Czekamy! :P
Musisz bardzo oddalić się od ludzi, zanim zaczniesz właściwie słuchać.
~ Patrick Rothfuss - Strach Mędrca
Lena
Neon Personal Security
Neon Personal Security

Postprzez Lena » piątek, 1 lip 2011, 01:28

Work: próba relacji z tegorocznych DF-ów
Progress: niechlubny brak, zero, null

Zrezygnowałam z udziału w urodzinowym konkursie Kawerny. Powinnam tworzyć relację z Dni Fantastyki i artykuł na podstawie prelekcji o wynalazkach XIX i XX wieku. Proszę o racjonalny doping w postaci słownego upomnienia, zręcznej argumentacji bądź kopnięcia w kostkę.
Lena
Neon Personal Security
Neon Personal Security

Postprzez Tova » piątek, 15 lip 2011, 20:13

Może tu mnie ktoś zmotywuje. Ostatnio emanuję lenistwem i zniechęceniem na zmianę...

Obrazek

Utknęłam... sam rys ma już pewnie ponad rok. Normalnie witki opadają. Chciałabym to skończyć ale nie mogę się za to wziąć.

Nie wspominając o jeszcze jednym nieskończonym rysunku... dokładnie taka sama sytuacja. xP
Tova
Adept czarnoksiężnika
Adept czarnoksiężnika

Postprzez Lena » czwartek, 5 wrz 2013, 03:18

Dawno dawno temu zapisałam się na pewien literacki konkurs na niszowym forum zrzeszającym wszelkiej maści fantastów.
Kazali mi pisać o "Podłączonych" i tak zaczęłam:

Do Szanownego Pana Prezydenta Unii Europejskiej!

Jako i Pan Prezydent ze swej brukselskiej ambony nam postęp wróżył, tak i nadszedł czas dla nas byśmy krok w stronę Matki Unii zrobili. Otóż w imieniu całej rady sołeckiej, wszystkich mieszkańców wsi jak i swoim dziękuję Panu za ten dar, któryśmy od Pana otrzymali i piszę, co następuje:
Zaczęło się bodaj od tego jak Jadźka kozy pasała i zoczyła te wozy z drabinami, co nam do wsi zaczęły wjeżdżać. Raban podniosła, bo z piskiem zaraz z łąki biec zaczęła i wołać, że się pali. Tedy Józek (ten od magla) wlaz na bramę, co by lepiej widzieć i jak się z tej belki nie stoczył! Aż ziemia zadudniła. Także z początku, to my miernie byliśmy kontent z odwiedzin Pańskich speców, bo nie tylko Józek magla przez tydzień tknąć się nie mógł ale z Jadźką pół wsi za kozami biegało.
Potem ci panowie z tych wozów, co to nie były strażackie, zajechali pod sklep. Chłopy gadają, że Danka wyszła i z nimi gadała, a potem im listę dała, tę co to ją podpisywać mieliśmy trzy lata temu czy byśmy chcieli mieć Łącze Światłowodowe do domu podpięte. Tako i wtedy już wszyscy wiedzieli po co te rozkopy nam od pół roku prowadzili i remonta nakazywali. Do każdego domu panowie pukali, puszki zakładali i kable prowadzili. U Staśka w domu ciut dłużej pobyli, bo tam wdówka po Staśku teraz mieszka. Sama z psami, to i robotnicy różnoracy jej z domem pomagają. W każdym razie nie minęły dwa dni jak każdy jeden dom swoją puszkę i kabel miał, tako i instrukcyję jak należy dalej postępować, żeby ten światłowód zaczął działać.

(...)

W ramach wytłumaczenia: z przyczyn technicznych padłam. Komputer mi wcięło [wraz z tym lichym początkiem tekściku], potem internet, a w końcu i chęci.
W ramach zadośćuczynienia skończyć to to chciałam i prosić o dołączenie do tematu z zaznaczeniem, że tekst jest spoza konkursu.
W ramach prośby: niechże mię coś natchnie, bo mnie jeden czytelnik prosi o skończenie tego a mi brak motywacji.
Lena
Neon Personal Security
Neon Personal Security

Postprzez Lena » czwartek, 12 maja 2016, 10:55

Odnalazłam starusieński zeszyt z wypocinami przeróżnej maści. Zdecydowanie zabawnie się to czyta.

"Do śmierdzącej stęchlizną i moczem celi dotarł odgłos powolnych kroków stawianych przez właściciela ciężkich podkutych buciorów. Przez zakratowaną szczelinę w drzwiach wślizgnęło się światło płomienia pochodni. Jedną chwilę oświetlał on otuloną zjedzonym przez szczury kocem postać i równie szybko zniknął, niesiony przez strażnika wgłąb więziennych korytarzy.
Gdyby do lochu wpadała choć krztyna światła, dałoby się zobaczyć jak tłuste pasmo włosów opada na podkurczone ramię, odsłaniając kobiecą twarz. Nie sposób było odczytać z niej czegokolwiek. Kobieta zdawała się spać. Dopiero zorientowawszy się, że minął ją obchód, jęknęła cicho, prosząc o wodę. Sczerniały strup na dolnej wardze pękł na połowy, po podbródku spłynęła czerwona posoka."

Kuźwa, jestem jak Rowling, zalewam zdania tsunami bezużytecznych przymiotników.
Lena
Neon Personal Security
Neon Personal Security

Postprzez oksii » środa, 2 sie 2017, 10:43

uuuuu
oksii
Wagabunda
Wagabunda

Poprzednia strona

Powrót do Wesoła Twórczość Własna