Co możemy dla Was zrobić?

Aktualności dotyczące forum, pytania i sprawy techniczne. Można tu uzyskać wszelkie informacje, odpowiedzi, przepowiednie i wróżby.

Co możemy dla Was zrobić?

Postprzez Lena » poniedziałek, 2 lip 2012, 09:50

Temat uwag w Staff Cornerze pokrywa gruba warstwa kurzu, tymczasem administracja forum wciąż chce dla Was pracować. :)
Powstaje więc niniejszy temat: jeśli nie posiadacie uwag co do działania forum w obecnej postaci (a te składamy TUTAJ), chcecie jednak podzielić się swoimi sugestiami, pomysłami lub po prostu macie dla nas jakiegoś questa - piszcie śmiało w tym wątku. Przedyskutujemy sprawę i - kto wie - wdrożymy ją w życie tak by wszystkim nam żyło się tu wygodniej i przyjemniej.

Jeśli więc coś jest nie tak, chcecie by zastąpić to czymś nowym lub wprowadzić jakąś innowację - powiedzcie co możemy dla Was zrobić!
Musisz bardzo oddalić się od ludzi, zanim zaczniesz właściwie słuchać.
~ Patrick Rothfuss - Strach Mędrca
Lena
Neon Personal Security
Neon Personal Security

Re: Co możemy dla Was zrobić?

Postprzez Kaliryne » czwartek, 20 sie 2015, 22:00

Co prawda kiedyś o tym mówiłam ale hmm jakaś iskierka nadziei się we mnie kołacze. Prowadziłam kiedyś ciekawą historię pt. "Wyprawa po Smoczy Klejnot" lub "Smocze Oko". Coś w tym guście. Przekopałam archiwum wzdłuż i wszerz i nie mogę tego znaleźć. Miało to być kiedyś dla mnie odszukane. Już nie pamiętam jakie były wyniki poszukiwań. Czy można liczyć na pomoc i odnalezienie tamtej historii? Czy odeszła już w Otchłań Wiecznego Internetu? Bardzo proszę o odpowiedź. Jeśli nie da się nic zrobić, to też proszę o powiadomienie. Wtedy będzie musiała wystarczyć mi moja pamięć. :)
"Życie, ach życie, choć pierwej ranisz nim uśmiercasz, olśniewasz mnie i trwam w zachwycie."
Kaliryne
Klasztorny Ezoteryk
Klasztorny Ezoteryk

Postprzez Lena » piątek, 21 sie 2015, 13:11

Thoran. Thoran. Thoran. :)
Musisz bardzo oddalić się od ludzi, zanim zaczniesz właściwie słuchać.
~ Patrick Rothfuss - Strach Mędrca
Lena
Neon Personal Security
Neon Personal Security

Postprzez Bolo » niedziela, 23 sie 2015, 12:06

A to czasem nie był offtop jeszcze na fgmfie?
I'm the Lizard King... I can do anything.
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Bolo
Ostrze Tyshalle'a
Ostrze Tyshalle'a

Postprzez Kaliryne » niedziela, 23 sie 2015, 13:06

Był, ale przeniosłam też na Kawernę, bo mnie Mijak męczył ^_^. No i chciałam to kontynuować, bo urwało się w połowie. Tak więc, powinno być.
"Życie, ach życie, choć pierwej ranisz nim uśmiercasz, olśniewasz mnie i trwam w zachwycie."
Kaliryne
Klasztorny Ezoteryk
Klasztorny Ezoteryk

Powrót do Staff Corner