Artykuły

Napisane przez Dział: Artykuły

pieseły

Absolutnym zwycięzcą targów E3 2012 było Watch Dogs. Dziennikarze, a tym bardziej widzowie nie posiadali wcześniej żadnych informacji na temat tej gry, dlatego przedstawiony zwiastun oczarował absolutnie wszystkich. Rewolucyjna graficznie, z interesującą tematyką i gameplayem, sprawiła, że miliony fanów interaktywnej rozrywki chórem zakrzyknęło „Shut up and take my money!”. Czy po dwóch latach nasze oczekiwania zostały spełnione? Cóż, ponieważ recenzja nieco się opóźniła, zapewne już wiecie, że nie zostały. Jednak czy Watch Dogs jest aż tak złą grą, jak można było przeczytać w komentarzach rozczarowanych graczy?

Napisał Dział: Artykuły

DragonJak można wywnioskować z prowadzonej ostatnio przez BioWare kampanii reklamowej Dragon Age II (mam tu na myśli wydanie zwiastuna dodatku do gry jeszcze przed samą premierą podstawki), firma musi pokładać w swej nowej produkcji spore nadzieje. Dragon Age II to głośna kontynuacja „najlepszej gry RPG roku 2009”. Zrywa ona z dotychczasowym hasłem reklamowym, znanym min. z pierwszej części i obwołującym ją tytułem: duchowego spadkobiercy Baldur's Gate. Po przejściu wersji demonstracyjnej gry uważam, że rzeczywiście nie ma ono za wiele wspólnego z kultowymi „Wrotami Balura”. Marka odcina się bowiem od staromodnych rozwiązań, kreując własną wizję szybkiego i krwawego RPG z dynamiczną i pełną fajerwerków akcją. Wszystkie te czynniki sprawiły, że w wersję demonstracyjną grało mi się nieco inaczej niż w inne RPG, nie znaczy to jednak, że zmiany grze zaszkodziły, wręcz przeciwnie.

Napisał Dział: Artykuły
KDFPierwsza książka z Kolekcji Dodatków Fanowskich została właśnie udostępniona jako darmowy plik pdf. Przypomnijmy - papierowa wersja suplementu dostępna jest jako nagroda w neuroshimowych konkursach, wyróżnienie dla mistrzów gry prowadzących na konwentach i w szeregu innych akcji skierowanych do aktywnych neuroshimowców. Jako że składające się na nią materiały nie są już dostępne w sieci (przepadły wraz z serwisem Moorhold, z którego pochodzą), Wydawnictwo Portal postanowiło udostępnić książkę do ściągnięcia ze strony neuroshima.org dla wszystkich chętnych.

Link do KDF 1

Zapraszamy do lektury!
Napisał Dział: Artykuły
King Bounty

Już we września stworzysz własne misje i poznasz nowe kampanie!

Warszawa, 16.08.2010 Cenega wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że dziś rusza preorder długo oczekiwanej gry King`s Bounty: Nowe Światy, kontynuacji świetnie przyjętej przez polskich fanów King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej we wrześniu tego roku.
Napisał Dział: Artykuły
Poniżej prezentujemy wam artykuł o współpracującej z nami grze mmorpg Kroniki Fallathanu. Znajdziecie tam opinie osób które grają bądź w Kroniki grały przez ostatnie 6 lat. Serdecznie zapraszamy do lektury jak i rejestrowania się w grze.


kf2

W dzisiejszym Internecie mało jest miejsc, które można nazwać domem. W poszukiwaniu rozrywki czy informacji chodzisz po różnych stronach; na niektóre trafiasz celowo, choć na większość przypadkiem i niezależnie od tego, czy znajdujesz to, czego szukasz, zwykle później zapominasz o odwiedzonych miejscach. I tak to w kółko się odbywa. Dlaczego Kroniki Fallathanu miałyby być czymś zupełnie innym, czymś, co zatrzyma Cię na dłużej? Dlaczego słowo "dom" może się wydać najwłaściwszym do opisania tego miejsca? Odpowiedź jest oczywiście prosta: ponieważ KF tym domem jest. Nie jest to jednak zwykły dom z cegieł, z murami i ścianami; jest to dom dla Twojej wyobraźni, dom przeogromny i przebogaty. Co więcej, swoją obecnością uczynisz ten dom jeszcze bogatszym.
 
Napisał Dział: Artykuły
RoboticaGra fabularna Robotica na dniach rusza do druku, tymczasem autor zaprezentował na blogu okładkę podręcznika. Pamiętajcie w grze ROBOTICA bohaterowie walczą nie tylko z maszynami, ale także z organizmami eksperymentalnymi, stworzonymi przez Unię Korporacyjną... Czekamy na podręcznik niecierpliwie, w końcu PATRONUJEMY!!!
Napisał Dział: Artykuły

                    Śmierć jest czymś więcej niż końcem życia : to zmartwychwstanie […]

 

 

 

Kapadocjanie

Kapadocjanie, Klan Śmierci, Rabusie Grobów (ang. Graverobbers). Jeden z najbardziej interesujących, tajemniczych i znienawidzonych klanów, który obecnie praktycznie nie istnieje. Co stało za tym, że inne wampiry tak bardzo obawiały się Kapadocjan? Czy były to odkryte przez nich tajemnice o całej Rodzinie? Może tylko plotki o tym, iż Klan Śmierci odnalazł sekret na powrót do życia śmiertelnika? A może było to spowodowane zazdrością, chęcią uzyskania sekretów tak bardzo strzeżonych przez Rabusiów Grobów? Historia upadku Kapadocjan rozmyła się w mrokach dziejów tak jak prawie cała prawda o klanie i ich Stwórcy.