Gry via www

Napisał Dział: Strategie

mysunnyresortLogo

Morza szum, ptaków śpiew i złota plaża przypominam nam nie tylko karaibskie wyspy, teraz możecie wybrać się na wirtualny odpoczynek do najegzotyczniejszych zakątków My Sunny Resort. Żeby uprzyjemnić pobyt wszystkim spragnionym słońca wczasowiczom musicie dowieść swoich talentów organizatorskich. Rejestracja podróżnych, przydzielenie domku letniskowego oraz zadbanie o wykwintne restauracje, bary koktajlowe czy siatkówkę plażową: to Wasze zadania jako menadżer wczasowiska w nowej produkcji upjers i King Art Games.
Wasza urlopowa oaza My Sunny Resort składa się z wielu wygodnych bunglow. Teraz wystarczy zająć się ich wystrojem, meblami urządzeniami sanitarnymi oraz innymi sprzętami. W zależności od jakości wyposażenia bunaglow otrzymuje gwiazdki jakości. Oczywiście Wasze wczasowisko potrzebuje również restauracje, sklepy pamiątkowe oraz wszelkiego rodzaju programy rozrywkowe jak na przykład open air disco. Tutaj musicie wykazać się inwencją i wybudować budynki oraz zatrudnić personel.

Napisał Dział: Strategie

spartaLogo

Umieszczony w V wieku p.n.e., świat antycznej Grecji znajduje się w stanie niepokojów społecznych, pod groźbą  Kserksesa i jego olbrzymiego perskiego Imperium, całe miasta kruszą się pod wagą jego wojska. To jest świat gdzie polityka i dyplomacja okazują się tak ostre jak ostrza walki.
Niewielu ludzi ośmieliło się powstać przeciwko Kserksesowi i jego armi. Ludzie potrzebują bohatera - ktoś kto wstanie i zjednoczy Grecję w bitwie przeciw imperium, udoskonalaj swoje umiejętności jako strateg, dyplomata i przywódca, stwórz wojsko niezrównane nawet przez  Kserksesa. Rekrutuj armię wystarczczającą aby go pokonać !

Napisał Dział: Strategie

settlersLogo

Pasjonaci serii Settlers ocierają ze zdumienia oczy i w pocie czoła zabiegają o dynamiczny rozwój swojej wirtualnej osady, którą za sprawą studia BlueByte mogą od teraz zarządzać poprzez przeglądarkę!

The Settlers Online to rewolucyjna produkcja przeglądarkowa, która czerpie ze wspaniale zaprojektowanego interfejsu Settlers 7 i staje się osiągalna dla każdego użytkownika Internetu.
Rozgrywkę możemy rozpocząć zupełnie za darmo, dokonując wyłącznie bezproblemowej rejestracji, która zapewni nam miejsce w grze i przeniesie nas w rejon wzmożonych działań. Wraz z rozpoczęciem rozgrywki pod nasze rozkazy trafia mała, prowincjonalna osada, która liczy na postęp i dynamiczny rozwój. Jeśli posiadasz wystarczająco dużo zdolności administratorskich, to podejmij się zadania przekształcenia jej w kwitnące imperium ówczesnych czasów. 

Napisał Dział: MMO

legionsmierciLogo

Zostań śmiałkiem, którego imię będzie budzić grozę wśród nieumarłych! W tym celu będziesz musiał się postarać – rozwijaj swoją postać, stopniowo powiększaj twierdzę, wykonuj różne zadania i, rzecz jasna, bierz udział w wielu walkach. Tryb gry został szczegółowo dopracowany – rozgrywka taktyczna jest łatwa do opanowania, ale jednocześnie różnorodna i rozbudowana. Zadbano również o możliwość współpracy z innymi graczami – walczcie na arenie, wyruszajcie razem na wypady, a nawet prowadźcie wojny klanowe! Wojna z nieumarłymi to dobra okazja do użycia mięśni i pokazania, kto tu rządzi!

Napisane przez Dział: TGF

kf2

Kroniki Fallathanu to darmowa gra tekstowa, w której gracze przemierzają obszar własnej wyobraźni i odkrywają bogactwo świata fabuły, przygotowanej przez twórców gry. Pomysłowość i fantazję, wspiera bogata szata graficzna i atrakcyjny interface. Do wyboru czeka ponad dwadzieścia, dokładnie opisanych ras, duże możliwości edycji teksów i grafik oraz dopracowany system rozwoju postaci. Kroniki Fallathanu to miejsce, gdzie przyjemność ze zdobywania mechanicznych osiągnięć przenika się z możliwością zdobywania władzy i sławy, w różnorodnym i barwnym świecie, osadzonym w realiach klasycznego fantasy.

Napisał Dział: Rolnicze

MyLittleFarmies

Powoli i majestatycznie poruszają się na wietrze skrzydła wiatraka. Pełen dumy patrzysz na swoją wioskę, a rosnące warzywa i owoce cieszą Twoje oko i serce. Przypominasz sobie swoje początki. Jeszcze niedawno rozpościerała się przed Tobą porośnięta trawą łąka. Wtedy jeszcze jak okiem sięgnął panowała tu dzika natura. Dziś Twoje pola tworzą malowniczy widok rozciągając się po kres horyzontu.

Napisał Dział: Rolnicze

wolnifarmerzylogo

Wstęp

Obecnie rynek gier via www jest przesycony grami farmerskimi i różnymi symulacjami (brakuje tylko symulacji stacji benzynowej). Twórcy sięgają po coraz to nowe technologie, ale i tak każda gra (w tym przypadku) farmerska opiera się na tych samych zasadach. Dziś przyjrzymy się tytułowi, który jest wręcz klasykiem gier farmerskich online.

Napisał Dział: Strategie

IkariamLOGO

Rozbuduj własną osadę, podbijaj inne osady na swojej wyspie lub przekonaj ich, żeby do Ciebie dołączyli. Rozbudowuj flotę i wywalcz swoją przewagę na morzu. A potem ruszaj na podbój innych wysp.

Napisał Dział: Strategie

grepolisLOGO

Jesteś gotowy podbić antyczną Grecję? Podążaj śladami Alexandra, Perseusza, Leonidasa, Achillesa i innych grecki herosów. Dołącz do naszej niezwykłej przygody w świecie Antycznej Grecji.

 

Napisane przez Dział: Rolnicze

BigFarmLOGO

Big Farm to gra, w której jak sama nazwa wskazuje należy stworzyć dużą i właściwie prosperującą Farmę. Gra ta wymaga wiele przemyślanych ruchów i strategii. Należy również pamiętać o dobrej znajomości ekonomii, dzięki której nasza gospodarka będzie przynosiła korzyści finansowe. Jak w prawdziwej farmie owoce naszej pracy rosną i pomnażają się. Każde zakupione przez nas ziarno dobrze zasadzone i pielęgnowane zwróci się nam kilka krotnie. Dzięki zarobionym monetom będziemy mogli kupować budynki, zwierzęta oraz maszyny rolnicze.