Bitewniaki

Napisane przez Dział: Bitewniaki

IMG 7962

Drużyna Wargamer obawiała się, że „Anno Domini 1666” może nie zostać ufundowany na dwóch platformach crowdfundingowych (wspieram.to i Kickstarter), ponieważ pozornie skierowana była raczej do miłośników wargamingu i skirmishów. Jednak prawda jest taka, że zanim akcja współfinansowania na dobre się rozkręciła, projekt odniósł sukces i zaliczył kilka dodatkowych celów – mnie to nie dziwi, bowiem tytuł oferuje w konwencji pojedynku szeroką paletę możliwości i trybów, no i w dodatku miesza wiele mechanik oraz cieszy gracza wysoką immersją.

Napisał Dział: Bitewniaki
fullKosmos — ostateczna granica. Ileż to razy, słysząc te słowa, pragnie się spojrzeć w górę w poszukiwaniu obiektów na nocnym niebie. W naturze człowieka leży pokonywanie trudności i poszukiwanie nowych, nieznanych światów. Jeśli nudzą Was już batalie umięśnionych orków ze szlachetnymi elfami, przygody drużyny składającej się z rycerzy, magów i złodziei mającej za zadanie zanieść jakiś kamyk do niezbyt rozgarniętego czarnoksiężnika, warto sięgnąć po system bitewny jakim jest Full Thrust.

Każdy, kto choć trochę lubi kosmiczne wojaże, lubuje się w gwiezdnych potyczkach i, patrząc w gwiazdy, marzy o tym, by zasiąść w fotelu kapitana jakiegoś kosmicznego okrętu, powinien zainteresować się grą Full Thrust. Jest to system bitewny symulujący działania wojenne w przestrzeni kosmicznej. Odgłos rozlegającego się na mostku alarmu bojowego, widok  załogantów skrzętnie uwijających się przy panelach sterowania ogniem, wypuszczane z hangarów myśliwce czy namierzanie wystrzelonych przez przeciwnika rakiet... Tego wszystkiego możesz zaznać w tej znakomitej grze figurkowej.