Księgozbiór: Poczęcie
 
Title:      Poczęcie
Categories:      Fantastyka
BookID:      99905614908
Authors:      Chase Novak
ISBN-10(13):      978-83-7674-433-9
Publisher:      Replika
Publication date:      2015
Number of pages:      368
Language:      Not specified
Price:      29.00 PLN
Rating:      0 
Picture:      cover
Description:     

Alex i Leslie Twisdenowie prowadzą ekskluzywne życie. Oboje mają fantastyczną pracę, mieszkają w luksusowym domu na Manhattanie, są kochającym się małżeństwem. Nie mają jednak dzieci i w miarę jak zmieniają kolejnych lekarzy i kliniki leczące bezpłodność, ich oczekiwanie na własne dziecko zmienia się w obsesję. Ostatnią próbą, która ma sprawić, że ich marzenie o rodzicielstwie się spełni, jest podróż do Słowenii, gdzie poddają się bolesnej i przerażającej procedurze. Kończy się ona sukcesem. Leslie rodzi... Konswekwencje tego są jednak straszliwe.

Dziesięć lat później rozpieszczane i uwielbiane bliźniaki - Adam i Alice - wciąż zamykane są na noc w swoich pokojach. Słyszą dobiegające z sypialni rodziców dzikie i wywołujące dreszcze odgłosy.

Desperacko chcąc przeniknąć tajemnicę rodziców, Adam i Alice uciekają z domu. Chcą poznać prawdziwą naturę mężczyzny i kobiety, którzy ich wychowują. Odkrycie, którego dokonają, odwróci do góry nogami wszystko, co dotąd wiedzieli o swoich rodzicach. Od tej pory będą zmuszeni już tylko przed nimi uciekać.