Czasopismo Abbysos

Dział przeznaczony do dyskutowania o własnej twórczości - pomysłach, problemach, technice, rozwiązaniach dotyczących rysowania, poezji, pisania, zdjęć.

Moderator: Valuris

Czasopismo Abbysos

Postprzez pawelczas » czwartek, 20 lip 2017, 20:47

Obrazek
Szanowni Państwo

Od prawie dwóch lat na łamach internetu zostaje wydawany kwartalnik "Abyssos", który zajmuje się ogólnie pojętą publicystyką, w tym: opowiadaniami, felietonami, a także poezją. Główna tematyka to fantastyka, niezależnie, czy jest to klasyczne fantasy, science fiction czy też klimaty modern, nie mniej, znaleźć można również tam teksty o anime, filmach czy też wyższych formach sztuki. Każdy czytelnik będzie w stanie zleźć coś dla siebie.

Tekst ma służyć nie tylko reklamie samego czasopisma, ale także zachęceniem do współpracy z nami. "Abyssos" cały czas się rozwija i cały czas przybywa nam czytelników, którzy aktywnie wpierają nas poprzez bezinteresowne promowanie oraz "pocztę pantoflową", dzięki której uzyskujemy coraz większą ilość zainteresowanych. Kwartalnik nie jest też kolejnym nic nie znaczącym projektem, który gdzieś ginie w pomrokach internetu. Czasopismo posiada swój własny numer ISBN, dzięki czemu, jest rejestrowany w Bibliotece Narodowej, a co oznacza, że teksty, które tam się pojawiają są dostępne w każdej chwili do wglądu, a ich autor może liczyć na to, że gdy w przyszłości będzie się sam starał wydać np. swoją książkę lub tomik poezji, będzie miał realny bagaż doświadczenia. Co więcej, kwartalnik jest patronatem medialnym kilku wydarzeń, m.in. Fornostu.

Dlatego też, w imieniu redakcji "Abyssos" zachęcamy do publikowania swoich tekstów właśnie na łamach kwartalnika. Boimy się publikować nasze teksty, bojąc się wyśmiania przez pozostałych czytelników. Jest to błąd, gdyż z każdym kolejnym tekstem warsztat pisarski ulega rozwojowi, a my stajemy się coraz lepsi. W przeciwieństwie do wielu innych czasopism, charakteryzujemy się wspieraniu zarówno młodych twórców, zachęcając, by ich dzieła nie lądowały w przysłowiowej szufladzie, ale i doświadczonych pisarzy, by dalej się rozwijali, o czym świadczy choćby to, że trzech naszych pisarzy wydaje, dzięki naszemu wsparciu, swoje książki.

Dla zainteresowanych szczegółami współpracy, zachęcam zarówno do kontaktu poprzez forum, ale i poprzez stronę: http://www.abyssos.eu. Zachęcamy też do przeglądania fanpage'a": https://www.facebook.com/czasabyssos/?fref=ts . A co najważniejsze, niezależnie, czy będziecie zainteresowani, czy też nie, dalszego i owocnego rozwijania swoich zdolności pisarskich.
pawelczas
Wagabunda
Wagabunda
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2017, 18:44

Powrót do Wesoła Twórczość Własnacron