Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

BlizzCon 2010 – szczegółowy plan

BlizzCon 2010 zbliża się wielkimi krokami. W Anahaim Convention Center, w Kalifornii, w dniach 22-23 października rozpocznie się wielka uczta dla fanatyków Blizzarda. W związku z tym Blizzard ujawnił szczegółowy plan tegorocznego BlizzConu.
Dla wszystkich fanów Diablo czekających na trzecią część kultowego Hack’n’Slasha – tuż po ceremonii otwarcia imprezy na głównej scenie zostanie przedstawiony gameplay z Diablo III.

Drugiego dnia skupienie uwagi na sobie przejmuje zbliżający się Cataclysm, czyli dodatek do niezwykle popularnego na całym świecie World of WarCraft. Pogłębienie wiedzy z zakresu StarCrafta II również jest przewidziane. A to wszystko za sprawą wielu interesujących paneli, poświęconych grom Blizzarda. Poznamy sekrety gry mistrzów, a także będziemy mogli zobaczyć ich w akcji!
A to za sprawą turniejów RTS i WOW trwających przez całą imprezę. W tej pierwszej kategorii zostaną rozegrane mecze w WarCrafta III oraz w StarCrafta II. W drugiej, jak sama nazwa wskazuje, zmierzą się gracze World of WarCraft.
Pełny plan imprezy.