Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Dragon Age II – będą darmowe dodatki

Electronic Arts ma nowy pomysł na to, jak skłonić graczy do zakupu nowych, legalnych wydań gry Dragon Age II. Otóż firma postanowiła przygotować specjalne, darmowe bonusy przeznaczone wyłącznie dla tych osób, które kupią sobie nowy egzemplarz.

„Jeszcze nie ogłosiliśmy jakiego typu będą to dodatki, ale będzie to coś w stylu Cerberus Network znanego z Mass Effect 2” – mówi Mark Darrah z EA.

Oznacza to specjalny system udostępniania graczom darmowych dodatków, do którego będzie można się dostać dzięki jednorazowemu kodowi dostępu ukrytemu w pudełku razem z grą.

Darrah deklaruje także, że dodatkowa zawartość w Dragon Age II będzie lepszej jakości, niż ta znana z Dragon Age: Początek, którą często krytykowano za użycie elementów znanych z podstawowej wersji gry.

„Chcemy, żeby DLC do Dragon Age II było znacznie większe. Oznacza to większe drużyny, bardziej zróżnicowane środowiska i potwory. Dodatki mają zdobyć duże zainteresowanie graczy”.

Dragon Age II ukaże się 11 marca 2011 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360.
Już teraz jednak można składać wstępne zamówienia na grę. Jeśli zdecydujecie się na taki krok, otrzymacie specjalną wersję o nazwie Dragon Age II BioWare Signature Edition, która ma zawierać szereg atrakcyjnych dodatków. W jej skład oprócz właściwej gry wejdzie: kod uprawniający do ściągnięcia dodatkowej postaci i misji z nią związanej, ponadplanowy rynsztunek (łuk Antiwańska Żmija, miecz Potęga Stena, laska Odwaga Apostaty i Tarcza Poszukiwacza) oraz ścieżka dźwiękowa (w formie cyfrowej). W sprzedaży wersja ta będzie tylko do 11 stycznia 2011 roku.