Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Konkurs Pratchettowski

Witajcie!! W związku z sukcesem poprzedniej edycji konkursu, postanowiliśmy zrobić kolejny. Tym razem do wygrania jest najnowsza książka autorstwa Terrego Pratchetta – Niewidoczni Akademicy.

Główny wątek książki stanowią przygody magów, którzy musząc zająć się tradycją sportową, by utrzymać beneficja zapisane im w spadku. Poza nim są też poboczne historie. Słynącej z zapiekanki z kruchą cebulką kucharki Niewidocznego Uniwersytetu Glendy, która w wolnych chwilach zajmuje się sprzedażą kosmetyków trolowym damom. Dodatkowo mistrzyni kuchni opiekuje się swoją piękną lecz niekoniecznie bystrą przyjaciółką Juliet, której praca jako modelka wzbudza podziw wśród krasnoludzkiej elity. Nie można pominąć oczywiście tajemniczego gnoma, pana Nutta, który mimo wielkiej wiedzy podręcznikowej oraz znajomości filozofii i alchemii nieraz przekraczającej umiejętności magów, w spokoju i ciszy zajmuje się świecami na Niewidocznym Uniwersytecie, by wreszcie, dzięki podróży wewnątrz siebie, odkryć kim jest.

Fragment recenzji.

Pytanie konkursowe: Jak nazywa się władca Ankh – Morpork, miasta w którym dzieje się akcja wielu książek z Świata Dysku autorstwa Terrego Pratchetta?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMSa pod numer 73898 o treści:

gwkonkurs.1 (koniecznie małe litery) – Jeśli wybieramy Kapitana Marchewę
gwkonkurs.2 (koniecznie małe litery) – Jeśli wybieramy Lorda Vetinari
gwkonkurs.3 (koniecznie małe litery) – Jeśli wybieramy Diuka Samuela Vimesa

Można wysłać dowolną liczbę SMSów. Koszt SMSa to 3 złote + VAT.

Szczegóły tutaj: http://www.gildwars.pl/konkurs.php