Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Konkurs Wolsunga – Kuźnia Gier

Z całego świata napływają do nas poruszające wieści o spektakularnych wyczynach owych niezwyczajnych Dam i Dżentelmenów, którzy zdecydowali się wyrosnąć ponad zabieganą (i doprawdy nazbyt plebejską) przeciętność dziewiętnastego wieku, by sięgnąć wyżej, ku celom nieosiągalnym dla zwykłych zjadaczy chleba.

Znany w całym cywilizowanym świecie Klub Jesion i Dąb, przy współpracy z redakcją “Lyonesse Crystalograph” postanowił uczcić owych tytanów naszej prężnej epoki, przygotowując nadzwyczajny almanach, w którym zostaną oni, z ekstraordynaryjną pieczołowitością, opisani.

Wszystkie osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu z sekretarzem Klubu Jesion i Dąb, Old Pyre Street, Uldnesse, Lyonesse lub redakcją “Lyonesse Crystalograph”, Concord Road, Tintagel District, Lyonesse.

Wydawnictwo Kuźnia Gier
ma przyjemność ogłosić Niezwykły Konkurs dla wszystkich Nadzwyczajnych Dam i Dżentelmenów!

Konkurs jest nadzwyczajny, lecz reguły nad wyraz proste – by wziąć w nim udział, wystarczy pochwalić się swoją postacią do Wolsunga. Zgłoszenia można nadsyłać pocztą na adres artur@wolsung.pl lub opublikować na blogu i poinformować o tym organizatorów konkursu mailem lub wklejając link w komentarzach do niniejszego ogłoszenia.

Zgłoszenia powinny zawierać co najmniej:

    * Imię bohatera, rasę, archetyp i profesję,
    * listę gadżetów, atutów i innych zdolności,
    * listę osiągnięć,
    * zdjęcie lub skan karty postaci,
    * oraz wszystko, czym jeszcze chcecie się pochwalić.

 
Spośród nadesłanych prac wylosowana zostanie jedna, której właściciel otrzyma najnowszy dodatek Lyonesse: Miasto Mgła Maszyna oraz dwie, których właściciele otrzymają dodatek Operacja Wotan.

To jednak nie wszystko!

Postaci, które zrobią największe wrażenie na jurorach zostaną zilustrowane przez naszych zdolnych rysowników (zwycięscy gracze mogą liczyć na ładne wydruki z wizerunkami swoich bohaterów) i będą miały szansę trafić do planowanego na jesień dodatku Almanach Nadzwyczajny: niezbędnik Damy i Dżentelmena!

Prace konkursowe Kuźnia Gier czeka do 15 lipca 2010.

Strona Kuźni Gier z konkursem.