Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Konkurs: Wygraj “Wilcze dziedzictwo”!

Pewnego dnia zauważasz, że choć budzisz się w swoim ciele, to jednak wygląda ono nieco inaczej. Masz gęste futro, ostre kły i długie pazury… Nie czarujmy się, odkrywasz, że jesteś wilkołakiem.

Swoje wrażenia z przemiany opisz w miniaturze (do 4 tysięcy znaków, licząc ze spacjami) – może być to zapis dnia w wilczej skórze, przemyślenia egzystencjalne, niezwykła przygoda, jaka Cię spotkała, notatki z wilkołaczej książki kucharskiej… – jakakolwiek forma, do której zawędruje Twoja wyobraźnia. Dobrze, by w jakiś sposób tekst nawiązywał do cyklu “Wilcze dziedzictwo” Magdy Parus.

 

W jury konkursu zasiądzie sama autorka cyklu – Magda Parus, a w wyborze najlepszych prac pomogą jej reprezentanci Efantastyki: Adam Kmieciak (gotan) i Anna Tess Gołębiowska (tess).

 

Oprócz trzech nagród książkowych przewidujemy wyróżnienia w postaci publikacji nadesłanych miniatur.
Nagrodzone i wyróżnione prace ukażą się na Efantastyce, na stronie cyklu “Wilcze dziedzictwo” oraz na Fantazmatach – blogu Agencji Wydawniczej RUNA.

Teksty konkursowe prosimy nadsyłać na adres eva.tess@gmail.com (temat: WILCZE DZIEDZICTWO), koniecznie w treści podając swój nick z Efantastyki (www.efantastyka.pl), do 20 marca 2010 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi, gdy tylko przeczytamy wszystkie prace konkursowe. Do wygrania trzy egzemplarze powieści “Wilcze dziedzictwo: Ukryte cele” Magdy Parus!

Zachęcamy do udziału i wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia!

Źródło informacji: efantastyka