Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Konkursy z okazji ukazania się XXIII numeru CF

  Z okazji ukazania się XXIII numeru CF mamy dla Was dwa konkursy. W pierwszym nagrody ufundowało wydawnictwo Powergraph, w drugim – Grasshopper.

Ważna informacja dla uczestników!

Z powodu wewnętrznych problemów Google zdarza się, że e-maile wysyłane z adresów popularnych polskich portali nie docierają w ogóle do adresata na Gmailu. Nie pojawiają się nawet w folderze SPAM.
Na naszym koncie konkursowym w dniu 14 stycznia 2010 włączona została odpowiedź automatyczna, wysyłająca potwierdzenie otrzymania wiadomości. Jeśli więc takiej odpowiedzi nie otrzymaliście, Wasz list mógł nie dotrzeć na konto. Zalecamy w tym wypadku spróbowanie raz jeszcze, tym razem z potwierdzeniem przeczytania wiadomości (konto sprawdzane jest codziennie) lub użycie innego adresu e-mail. Ale uwaga! Odpowiedź automatyczna do danego nadawcy wysyłana jest TYLKO RAZ W CIĄGU DNIA. Jeśli zatem wyślecie maile z odpowiedziamy w odstępie mniejszym niż 24 godziny, otrzymacie tylko jedno automatyczne potwierdzenie.

Konkurs Powergraphu i CF:

Aby wziąć udział w konkursie Powergraphu i CF (a wygrać w nim można zbiory Labirynty Michała Cetnarowskiego oraz Zaksięgowani Jakuba Małeckiego) należy odpowiedzieć na dwa pytania:

W którym roku ukazało się debiutanckie opowiadanie Michała Cetnarowskiego?

W którym roku ukazało się debiutanckie opowiadanie Jakuba Małeckiego?

Odpowiedzi, zawierające w tytule maila hasło Konkurs Powergraphu i CF należy przesyłać na adres konkurscreatio@gmail.com do 15 lutego 2010 roku.

 

Konkurs Grasshoppera i CF:

Aby wziąć udział w konkursie Grasshoppera i CF (a wygrać w nim można zbiór Twarze szatana Roberta Cichowlasa i Kazimierza Kyrcza Juniora) należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaki tytuł nosi powieść Roberta Cichowlasa i Kazimierza Kyrcza Juniora opublikowana w wydawnictwie Grasshopper?

Odpowiedzi, zawierające w tytule maila hasło Konkurs Grasshoppera i CF należy przesyłać na adres konkurscreatio@gmail.com do 15 lutego 2010 roku.

Regulamin konkursów:

Jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę i może udzielić tylko jednej odpowiedzi w jednym konkursie. Oznacza to, że:
Maile od tej samej osoby wysyłane z kilku kont, zawierające odpowiedzi na to samo pytanie, nie wezmą udziału w losowaniu.
Jedna osoba może wziąć udział w obu konkursach, ale jeśli otrzyma nagrodę w jednym z nich, nie będzie brać udziału w kolejnym losowaniu.
Prosimy o nieprzesyłanie odpowiedzi na oba konkursy w jednym mailu – będzie je potem łatwiej posortować i sprawiedliwie wyłonić zwycięzcę.
Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz adresu do korespondencji w wysyłanym mailu.
Redakcja CF oświadcza, że przekazane nam dane osobowe zostaną użyte jedynie w celu zidentyfikowania tożsamości uczestników i nie będą przekazywane dalej. Dane osób, którym nie powiodło się w losowaniu, zostaną usunięte zaraz po zakończeniu losowania, dane zwycięzców – po wysłaniu nagrody.

 Wyniki obu konkursów zostaną opublikowane na tej stronie najpóźniej 20 lutego 2010.
Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Źródło: Creatio Fantastica