Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Listopadowy Harry Potter tylko w 2D

Studio Warner Bros. opublikowało oświadczenie, w którym donosi, że “Harry Potter i Insygnia Śmierci – Część 1” będzie emitowany w kinach tylko w 2D.
Warner. Bros. Pictures podjęło decyzję, że “Harry Potter i Insygnia Śmierci – Część 1” będzie wypuszczony do kin tylko w 2D, w zwykłych kinach i w Imaksie, jako że wersja 3D nie została ukończona na czas. Pomimo wysiłków nie udało nam się skonwertować całego filmu tak, by efekt spełniał najwyższe standardy jakości. Nie chcemy zawieść fanów, którzy długo czekali na finał niesamowitej podróży, więc koniec końców zgodnie z planowaną datą premiery film wypuszczamy w 2D. Razem z twórcami filmu wierzymy, że to najlepszy sposób, by widzowie mogli się cieszyć z oglądania “Harry’ego Pottera”.”
Reżyser, David Yates dodał, że popiera decyzję i dla niego jest to kolejny dowód na to, że dla studia Warner Bros. najważniejsza jest jakość.
Co wy na to? Dobrze to czy źle? Druga część dopiero w lipcu, tym razem pewnie dołożą wszelkich starań, by skończyć okres Harry’ego efektownie.

{youtube}MLOlpWQAu1Q{/youtube}